Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 10.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Що за животно е тва СтЗ  
АвторGuitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 17:15



Начи, преди да почна да "общувам" с някои личности имах неутрално мнение за СтЗ. Не съм ходил там, и сигурно е интересен град, но не знам защо- или аз попадам само на такива хора, или само такива киснат тук във клубовете(те се знаят кои са, и все пак са изброени на края на темата). Все пак се опитвам да не си вадя изводи за града от разни утрепки(Сигурно и тук в Русе има такива но не се вясват из форумите още по-малко старозагорските), затова ми е интересно някои наистина обективен човек да каже впечатленията си от града, бил той старозагорец, русенец, варненец или някой друг който е минавал през града или има нещо общо с него. Снимки също се приемат :) Lutar спомена в една по-долна тема, че бил на "ти" с археолозите и историците, затова, нека paste-не някое интересно материалче или снимки от перперикон(тей ли беше?). Особено ще ми е приятно да видя и любителски снимки на сгради в СтЗ. За справка- http://forum.skycode.com/topic.asp?whichpage=1&topic_id=70422&x=5&y=9 (тва е галерия от любителски фотоси на Русе, нещо такова очаквам да видя за СтЗ).

Държа да се отбележи че изобщо не ми трябват сравнения между които и да било 2 града и кой какво има! Именно по тая причина изобщо няма да отговарям на мненията/коментарите на мечо, манафчо, дрониксчо, зарафенка ли каква там беше и всичките им производни никове и коментари, подобни на техните. Ако имате да кажете нещо интересно, направете го с друг ник, така че да не знам, че сте вие!

П.П. Знам, че снимките в СкайФорум са много яки и Русе е як като град, но моля да не се отправят каквито и да е коментари, линка е даден за сравнение какво очаквам да се получи, а не за да се коментират забележителностите на Русе(има си форум Русе- там е за "нашите" си коментари)



Тема Re: Що за животно е тва СтЗнови [re: Guitarist_]  
Автор Axиeв (форумархеолог)
Публикувано21.03.05 17:36



"Хора и улици
град като град...."
Нормален град с нормални хора,с техните си проблеми,не по различни от тия на всеки един български гражданин в днешно време.



Тема Re: Що за животно е тва СтЗнови [re: Guitarist_]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано21.03.05 18:22



Напълно съм съгласен с предложението да нес е коментират повече кой грат какъв бил и кое му е по-хубавото от някой дръг. Най-малкото това е въпрос на елементарно възпитание и култура.

Що се отнася до материяли с наи-голямо удоволствие ще постна снимков материял. Но това ще стане малко по-късно тази ве4ер.



Тема Re: Що за животно е тва СтЗнови [re: lutar]  
Автор Axиeв (форумархеолог)
Публикувано21.03.05 20:24



По-добре,да не бе го писал всичко това.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.