Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 18.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Здравейтенови  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано10.03.05 17:46



В този случай моята намеса се налага поради изключително настойчивите молби на голяма част от клубарите тук и поради очевидното раздвояване на клуб "Стара Загора" по въпроса за избора на модератор (и май не само). Доколкото успях да разбера от всички, които изслушах и от всичко, което изчетох, на практика единственото, което е важно в случая, е че има двама сериозни кандидати за модератор - Лутар и dronix. Тъй като винаги съм предпочитала мирното уреждане на нещата, съм готова да дам права и на двамата, стига да спрете интригите помежду си и да имате желание нещата да тръгнат в една по-нормална посока заради доброто на клуба. Ще помоля всички, които са съгласни това да е модераторската двойка, да гласуват тук до неделя.



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор Aлekc® (антрополог)
Публикувано10.03.05 17:52



Иеееп Съгласен!!т.е. ЗА!

Но си запазваме правото да си ги сменяме!!

----------------------------------------



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано10.03.05 18:24



ОК
Нека бъде така, пък да видим докъде ще стигне всичко! Лично аз не съм особено ентусиазиран от Дроникс, дано да се лъжа...



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано10.03.05 18:43



Напълно съм съгласен! Ето едно великодушно и справедливо предложение.

Баннати са ми другите два ника: Augusta Traiana Sword™ и Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™


Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор e232 (wesel)
Публикувано10.03.05 20:26



Твърдо против dronix, защото: Не го познават повечето, отскоро е в клуба, много е малък според мен за да бъде безпристрастен модератор.



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор Bad_Bobby (Good Enough)
Публикувано10.03.05 22:24



Гласувам за Дроникс!



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 23:31



Гласувам за
bgpunk



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано11.03.05 00:26



Fukla, извинявай че така ти говоря, но крайно време е да се вземеш в ръце и да не се поддаваш на всякакви провокации. Из тея клубове си видяла какво ли не, и най-долни и мръсни номера, така че това тук ти е много добре познато. Най-важното е, че който и да стане модератор винаги ще има недоволни. Пък ако ще и 10 модератора да има пак ще има недоволни. Така че абстрахирай се от това кой е недоволен и дай права само на един. И това трябва да е Лутар според мен. Кой е този Дроникс не е много ясно. И изобщо има ли Дроникс. Никой не го е виждал, никой не го е чувал-какъв е, що е, не е ясно. И изобщо как стоят нещата с този екземпляр - пада от небето някакъв си, кръщава се Дроникс, удря се в гърдите и казва "Аз ще съм ви модератор". Баси и наглостта и безочието



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор divna (огнено)
Публикувано11.03.05 07:54



Редактирано от divna на 11.03.05 07:59.



Тема Re: Здравейте [re: fukla]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано11.03.05 10:20



Определено ми е много забавно да ви гледам сеира. Съжалявам за всички нормални хора, които влизат в този клуб и трябва да се сблъскват с тези болни глупости, но толкова време ги толерирахте и сега ще си сърбате попарата, както казвал народа.

Жалко, че фукла не е разбрала от цялата работа как стоят нещата наистина. И ще вземе грешното решение. Има още време да търпите глупости, но в крайна сметка радвам се, че ви става ясно за какво става въпрос.

Това ще е първият модератор избран с 'многото' гласове на един и същ човек. Прецедент в дир-а. Но в клуб, в който се изявяват мечове на тракийската справедливост явно всичко е възможно. Не ви е лесно и ви съчуствам. Мисля че избирането на модератор няма да реши проблема ви. Дано греша.

P.S когато някой от вас види на живо на едно място въпросните личности с никове Меча на *, дроникс, манафче, елвънпат, зара-фенка и т.н да пусне тото, защото шестицата му е гарантирана :)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.