Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 03.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейтенови [re: Bgpunk]  
Автор spec (член)
Публикувано12.03.05 16:52



Аз , ако ми позволите, бих добавил. Имам чувството, че Дрон, Мечо и т.н., целия отбор, който - може да е и един и същи човек, това е много вероятно, се опитва да направи някакъв вид приватизация на клуба. Не, че е нечии сега. Не мога да преценя, опитах се да проследя дискусиите в няколкото теми, опитах да дам и мнението си в някои случаи. Та, не разбирам - за какво му е необходимо или им е необходимо.
Има някакъв клуб. Идваш тук , започваш да следиш темите, понякога пишеш - дотук нищо лошо, аз самия така постъпих преди време. В един момент започваш да лансираш странни теми /стана дума по-горе в разговора/, с които не можеш нищо да постигнеш и най-тъжното е, че няма какво да кажеш... За какво е всичко това? Сега - избори на модератор. Личност, която никой не е виждал. Добре, няма лошо. Но как ще ме убедят в този отбор - Мечо, Дрон и т.н. - напълно положително съм се опитвал да се отнасям към тях. Как ще ме убедят, че са достатъчно толерантни към мненията на другите първо, второ, че имат необходимия потенциал за да не ги чистят тогава, когато не им харесва. След изцепките по темата Русе, които идваха от същия човек или хора... Какво ни пречат на нас русенци, какво занчение има, че Сев. България била по-бедна и за кого. Какъв е смисъла от всичко това?



Тема Re: Здравейтенови [re: lutar]  
АвторДoбpoмиp (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 18:08



За Lutar може, ама за дроникс не съм съгласен.



Тема Re: Здравейтенови [re: Дoбpoмиp]  
Авторdronix (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 18:16



Всички трябва да гласуват за меееееееееееееееееееееееен!!



Тема Re: Здравейтенови [re: lutar]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано12.03.05 20:46



Не искаме............



Тема Re: Здравейтенови [re: plamy4e]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано12.03.05 20:58



Пламъче, сега малко ще си поговоря с тебе.
Тези "претенции", за които говориш, на цивилизован език се казват право на глас. А когато имат "претенции" - право на глас - 2/3 от хората, които пишат тук, тогава те май се оказват мнозинство.

За да ме разбереш по-добре ще ти дам един много добър пример.
Когато дойдат избори имат право да гласуват всички навършили пълнолетие.
Един човек на 60 години сигурно си казва - как така един 18 годишен пикльо има равностоен глас с мен. Та аз съм 10 пъти по-зрял от него, много по-стар.
Но по конституция всеки навършил 18 години има право на глас. И никой не пита човека на 60 години какви претенции има към младостта на другия.

Така е и в този клуб.
Независимо дали един клубар е писал от 6 месеца (като мен), 1 година, 3, години, 5 години, 10 години или 20 години той е равностоен с мен по глас!
Аз съм навършил своето клубно пълнолетие със своята регистрация!

А ако някой се опита да ми наруши правото по конституция тогава ставам зло дете, имам змийски език и всичко отрицателно каквотo се сетиш!
Аз може да съм лош, ама не съм глупав!
И никога няма да позволя някой да ме тъпче!
А ако някой се опита да ми отнеме конституционно право, тогава аз ще се оплача в Страсбург (в случая се сещате за кого става въпрос).
И по всякакъв начин ще злепоставям хората, които са се опитали да ми отнемат основното човешко право!!!

Сега стана ли ясно?



Тема Re: Здравейтенови [re: lutar]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано12.03.05 23:03



Ти хубаво си съгласен да си заедно с дроникс.
Ама имам едно генерално питане към теб!
Споразумяхте ли се за правилата??????
Ще гласувам за двамата, само ако имам личното уверение от теб за едни демократични правила в клуб Стара Загора!



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано13.03.05 00:47



ЕЕЕЕ - ти ще вземеш да убиеш интригата , ама щом така сте решили !
Аз гласувам против -- искам аз да съм модератор !!!

NIL ADMIRARI !


Тема Re: Здравейтенови [re: gat3way]  
Автор 3apa Фeнka (I love you)
Публикувано13.03.05 01:47



Прав си миличък.
Наистина доста честичко сме с Жорката заедно
И наистина шестицата от тотото ни е гарантирана



Тема Re: Здравейтенови [re: мaнaфчe]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано13.03.05 04:37



Шест месеца? Така ли???
Нямаш толкова месеца в клуба, това ти го гарантирам.
Появи се преди около месец. До сега присъствието ти се свързва предимно с обиди и свади. Да, една "добра" пълнолетност.



Тема Re: Здравейтенови [re: fukla]  
Автор indra (macondo)
Публикувано13.03.05 14:14



не

esto no es tan simple como parece



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.