Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 17.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Аз нещо не разбирамнови  
Авторпитaм пpocтo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 12:34



Абе според вас кое число е по-голямо 196 013 или 183 635?
Значи според официалния сайт на ЕСГРАОН първото число е броят на хората с постоянен адрес в Русе, а второто - на постоянно регистрираните в Стара Загора. Данните са актуални към 8 Февруари 2005.
Та понеже все се водят спорове кой бил петият по големина град се питам вие в Стара Загора някаква нова математика ли сте измислили или какво?
Нищо лично - просто факти



Тема Пак не си на ясно!нови [re: питaм пpocтo]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (7 eleven)
Публикувано07.03.05 12:46



Пак не си на ясно! Значи тези данни според, които Русе е по-голямо от Стара Загора с 12 хил. са държавни! ЕСГРАОН е държавно нали? Занчи за всеки е ясно, че държавните работи в България тънат в мизерия!


Според всички частни агенции Стара Загора е 195 000 души и е 5-ят град в България! Една от тях е цитираната не еднократно по bTV, БНТ, Дневен Труд и т.н., АЛФА РИСЪРЧ ,според която също Стара Загора е 5-тият най-голям град в България!


Проблемът идва от там, че 25 хил. регистрирани русенци избягаха от Русе- град даван винаги за пример, когато става въпрос за беден град, защото там няма работа за съжаление!


На другият полюс е Стара Загора- град управляващ два пъти по-голяма област от Русе по население и площ! При това област Стара Загора е 2-ра по БВП и запалти в България и следователно силно урбанизираният център Стара Загора е нормално да епривлякъл 20 - 30 хил. души на работа!



Така излиза, че Стара Загора е с 50 хил най-малко по-голяма от Русе и това е според всички авторитетни агенции и медии!


Една туристическа агенция ми попадна току що съвсем случайно, като написах население в ГУГЪЛА! Въпреки, че са намалили населението на всеки град с цел привлекателно спокойствие за туристите, пак Стара Загора я дават 5-ти град!

ПРИМЕР:



Ясно??







Редактирано от Augusta Traiana Sword™ на 07.03.05 12:55.



Тема Re: Пак не си на ясно!нови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор Axиeв (логомах)
Публикувано07.03.05 13:24



Ейййй,Боже,да се чуди човек - да се смее ли,да плаче ли.....
Защо пълните форума с глупости?



Тема Re: Пак не си на ясно!нови [re: Axиeв]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (тракиец)
Публикувано07.03.05 13:55



Просто поставям някои хора на заслуженото им място!







Тема Аааа, да ги нямаме такиванови [re: Augusta Traiana Swor]  
Авторпитaм пpocтo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 14:14



Ти сам си дал препратка към една статия от труд или 24 часа, според която в Стара Загора се получавали най-високи заплати след София. И се биеш в гърдите с тази информация. Само че тя е според НАЦИОНАЛНАТА СТАТИСТИКА. По твойта логика излиза, че не трябва да се вярва на тази информация, защото е от държавна институция. Ами не я цитирай тогава. Или пак нещо не съм разбрал?
От друга страна твоите доводи за това колко хиляди са избягали от Русе и колко са дошли в Стара Загора са силно недоказуеми. Как разбра, че Стара Загора е привлякла 20-30 хиляди на работа? Нима ги познаваш лично? И откъде си сигурен, че те не са се регистрирали на постоянен адрес в стара загора.

А в отговор на Ахиев - ами аз пълня форума с такива глупости, щото ми е интересно и забавно. Форумите са и за това, нали?



Тема значинови [re: питaм пpocтo]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (тракиец)
Публикувано07.03.05 14:32



Тази статистика драго ми е на базата на проучвания на:

1. НСИ /държавен орган/
2. Сова-5 /частна агенция/
3. Алфа Рисърч /частна агенция/
4. Вектор & Блу /белгийска агенция наблюдател/






Тема Ама аз вече съвсем не разбирамнови [re: Augusta Traiana Swor]  
Авторпak cъм aз (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 14:32



А бе, меч, ти нали спомена нещо за Алфа рисърч


обърни внимание как са подредили градовете.

Коментари някви?



Тема Re: значинови [re: Augusta Traiana Swor]  
Авторпpocтo питaм (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 14:34



ама нищо не каза за доходите - да вярваме ли на НСИ, или не. И ако вярваме на НСИ, защо на него може, а на ЕСГРАОН не може?
питам бе, просто питам



Тема Re: Ама аз вече съвсем не разбирамнови [re: пak cъм aз]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (тракиец)
Публикувано07.03.05 14:36



Абе ти в час ли си? Това им е старият сайт на Алфата и то преди пълната рационализация на услугата! Я виж датата най-отгоре в ляво! Баси тъпака си!




Тема Аааа, да ги имаме такиванови [re: питaм пpocтo]  
Автор Aлekc® (антрополог)
Публикувано07.03.05 14:41



Те форумите са за това ама ти си един жалък, тъп, лихач който си мисли, че е бок на един тъп форум в една жалка действителност!!!А ти се чудя на празната бечура кво искаш да докажеш!!СТАРА ЗАГОРА или русе ми мн ясно, че в СТАРА ЗАГОРА !!!Не ми почвай пак с тъпите си линкове за числа и суми и прочие!Важна е действителноста...... Мой приятел се занимава с мебели и пазарува от една русенска фирма ГОЛД АПОЛО сигурно си я чувал!!Нали??Та тази фирма е с супер евтина стока....Сега ще ме питаш ли защо?ЗАЩОТО СТОКАТА Е СУПЕР НЕБРЕЖНО НАПРАВЕНА и ако вдигнат цената става страшно и няма кой да пазарува!!!И какво трябва да се сетим сега, че дори една фирма с толкова голям завод е принудена да намаля цената на стоката защото няма пазар!! А защо няма пазар???Защото в северна България хората мизерстват!!!Защото селата са пусти!!!Защото е пълно с турци и цигани!!!Има няколко града които държат все още опора но БРАТ .......СИЛИСТРА ЛИ ШУМЕН ЛИ ЩЕ Е РУСЕ ЛИ ЩЕ Е ОБСТАНОВКАТА СИ ЕБАЛО МАЙКАТА.ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ЛОМ ,ОМ И Т.Н.



П.С. НЕ МИ ОБЯСНЯВАЙ, ЧЕ ИМА КАКВО ДА ПРАВИТЕ ТАМ ....НЕЗНАМ НО ЛИЧНО БЯХ В РУСЕ СКОРО (КОМАНДИРОВКА) И ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ПРАВИХ В ХОТЕЛА ВЕЧЕРТА БЕШЕ ДА ЧУКАМ ЕДНА МАДАМА ОТ БАРА - .Попитах я да ходим някъде а тя знаеш ли какво ми каза"Аз ако имаше къде да ида в тоя умрял град щях ли да стоя в бара на хотела и да чакам някой да ме изчука хубаво"Момичето поне не поиска пари!!Но после след сеанса си говорихме и момичето ми обясняваше как искала да учи в Благоевград и да се махнела от тъпото Русе!!незнам на мен ми хареса де(защо ли) ама на нея явно не и беше до излизане.......
нека да спра до тук,че да има какво да ти пиша после!!

----------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.