Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 30.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 март  
Автор Augusta Traiana Sword™ (7 eleven)
Публикувано07.03.05 11:53



Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 март в центъра на Стара Загора (между бизнес център „Европа" и търговски център „Централ").


Комплексът е собственост на фирма „Скадарлия" ООД, която вече е изградила един голям увеселителен комплекс в Пловдив.


Площта на четирите зали - за билярд, боулинг, бар с около 100 места и гейм зала, е около 1000 кв.м. Билярдната зала разполага и със снукър.




Какво снуукърче ще падне само!







Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор Aлekc® (антрополог)
Публикувано07.03.05 12:15



Отговорник на обекта е на един приятел баща му!И той каза като бяхме на маса един път, че това било замислено да е по-мащабно от Пловдиското щото тук били влошени адски много пари!!щяло да има и млечен бар(квото и да е тва) и още куп глупости!!!Дано да е прав!!

----------------------------------------



Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: Aлekc®]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (7 eleven)
Публикувано07.03.05 12:25



Не знам дали ще е по-голямо, а и не ми пука! Пука ми единствено, че се строи много в Стара Загора, което е показател на развитието и успеха на инвеститорите, защото ако нямаха печалба нямаше всеки месец да откриват по нов търговски обект!


Чух, че искали да правят завод за теракот в индустриалната за 8 млн. евро инвестиция-БРАВО,защото не ни трябва само търговия, но и производство!





Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: Augusta Traiana Swor]  
Авторфют (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 13:17



идеално щом ще има боулинг. много яко.



Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 12:58



що не направим там нова среща
и аз ще дойда този път!



Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: тя]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (тракиец)
Публикувано08.03.05 13:36



Ти на колко години си ако не е тайна? И защо не се регнеш и за да те подразня напълно с любопитството и въпросите си, защо не си качиш снимката в темата за снимки на потребителите в клуб СЗ?!







Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано08.03.05 13:44



темата на коя страница отиде?! 9?! 10?! 15?!

Трием всичко сръбско!

Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: Elvenpath]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (тракиец)
Публикувано08.03.05 13:51



Направо да направим това НАЙ-НОВАТА МИ ТЕМА!




Тема Re: Откриват увеселителен комплекс Кариби на 15 мартнови [re: фют]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано08.03.05 15:24



Аре ще те преслушам една две игри!

баннати са ми другите два ника: Augusta Traiana Sword™ и Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.