Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 04.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: План за действиенови [re: Aлekc®]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано02.03.05 10:18



Като тези теми ти се виждат "глупави", ела ти да напишеш умните теми!
Ама никъв те няма, нали?
Скрил се като пашкул и после ревеш, че форума не ти харесвал!



Тема Re: План за действиенови [re: мaнaфчe]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (7 eleven)
Публикувано02.03.05 11:11



Стига сте се карали за глупости! Аз също не одобрявам, че ти се скара на Лутар без причина! Я прочети последното му изречение от постинга! Това нещо говори ли ти?


Естествено, че клубът трявба да има модератор и правила! Без тях е анархия, а с анархия нищо градивно няма!



И аз бих подкрепил Лутар стига той да желае този пост! Но първо очаквам неговата програма!





Тема Re: План за действиенови [re: divna]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 11:15



А бе хора вие не бачкате ли че по цял ден си приказвате от пусто в празно по клубовете, кой ви храни?



Тема Re: План за действиенови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано02.03.05 11:16



Меч, ще ти кажа, че най-голямата анархия тук я правиш ти!
Като не искаш анархия, просто не влизай и за отрицателно време всичко ще се успокои.
Щом си за него, явно и ти си от групичката на дъргите - май беше споменал, че си на 30 години.

Защо клуб Стара Загора трябва да бъде като всеки друг?
Нека да е по-различен и интересен!



Тема Re: План за действиенови [re: мaнaфчe]  
Автор Aлekc® (антрополог)
Публикувано02.03.05 11:19



Казах ти "не съди , за да не бъдеш съден"!
1-во Не мога да вися по цял ден и да пиша в форума защото трябва да работя....то е много лесно да чакаш да мама и тати един ден ще разбереш,както и да е!!
2-ро не се крия!!!излизам , контактувам ,следователно не се крия!!!Криеш се ти зад анонимното си никче.Не аз!!!Казах ти ВНИМАВАЙ!!!Не познаваш хората.....Имаше един който се правеше на велик в един клуб и просто отидох без покана на тяхно събиране на клуба и познай какво стана!!!
Ако имаш да ми казваш нещо ми пиши на пм недей да обищаш хора малко или много по-големи от теб!!

-----------------------
<A href="http://www.bgriviera.com">Цъкни на моята страница</A>


Тема Re: План за действиенови [re: мaнaфчe]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (7 eleven)
Публикувано02.03.05 11:28



Не съм на 30 години, а на доста по-малко, но дори и на 30 да бях кво от това??


Не се зяждай с хората защото е неприятно. Аз те уважавам, но не мога да позволя да обиждаш Лутар без причина!



Ние с един форум с 15 потребителя не можем да се справим, защото всеки има различно виждане - помисли си какво им е на политиците при 8 000 000 мнения и гледни точки!





Тема Re: План за действиенови [re: Aлekc®]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано02.03.05 11:31



Не съм те обиждал!
Ти обиждаш, като казваш, че темите са ни тъпи.
А ти като си бил ученик какво те е вълнувало?
Кажи ми?
Политика ли, работата ли, семейството ли?
Или ти бяха интересни купоните, животът в училище, гаджетата, компанията?

Не можеш от мен да изискваш да имам твоите интереси и да пиша само теми, които на теб ти допадат, защото сме различни поколения!
Всяка възраст си има свои интереси и всеки е длъжен да ги уважава!

Много е лесно да кажеш: "Ти си някъв дрисльо, щото аз работа, нося отговорност, пък ти си няква малка пишка, още си ученик"
Ама преди 10 години и ти си бил такъв и с нищо не си се различавал от мен, нали? И си имал същите интереси?

Сега тебе те вълнува едно, а мен това, което теб преди 10 години.
Моите теми за теб са тъпи, а за мен твоите.
Нямаш никакво право да даваш обаче квалификации!
Затова сме демокрация!



Тема Re: План за действиенови [re: мaнaфчe]  
Автор Aлekc® (антрополог)
Публикувано02.03.05 12:00



Айде стига....сега приказваш неща които не са верни!Защо си мислиш,че съм на 30 г. А?Много по-млад съм !Занимавам се с уеб дизайн , и съм направил хиляди форуми и канали и т.н. не ми се обяснява за личния ми живот!Мога да бъда мод но не искам , защото отговарям за 30 форума....така стана ли по ясно!

-----------------------
<A href="http://www.bgriviera.com">Цъкни на моята страница</A>


Тема Re: План за действиенови [re: Aлekc®]  
Автор divna (огнено)
Публикувано02.03.05 13:20



хм, и аз напълно те подкрепям и подкрепям Лутър, макар, че не съм съвсем в час какво става по другите форуми, освен, че се трият гнусотии, че някои теми се качват горе( да висят докато трябва) и че в някои форуми е задължително да си рег-нат , за да пишеш.....

както и да е почти с всичко бих била съгласна

до сега наличието на модератор винаги ме е притеснявало с това да не бъде изтрита тема, която според него е тъпа , а мен ме интересува, не че имам съвсем извратено мислене, но...

дори си мисля за компромисен вариант, който може би ще предложа изтритите теми да се слагат в определена тема "ИЗТРИТО' и да престояват там 2 седмици, например, ако някой иска да види, да справочне, да прочете....

не зная дали това, чисто практически би било много обременяващо

от една страна си мисля, че глупендерите, като знаят, че има модератор, може би ще спрат да пишат
от друга си мисля, че с цел да го вбесят и да му създадат кофти работа могат постоянно да пускат такива тъпотии....
сигурно пак има начин, ако влизат само рег-нати или...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: План за действиенови [re: мaнaфчe]  
Автор divna (огнено)
Публикувано02.03.05 13:27



какво според теб прави един клуб уникален?
правилата или хората в него

кой създава духът и атмосферата?

хората , естествено, а правилата са обстоятелства, които определяме ние, за да работят за нас и ни създават комфорт, а не ние да им робуваме

и така, почти какво значение има какви сме (казваш нали уж сме старозагорци...)
аз кава съм, знаеш ли?

кой знае със сигурност

във вените ми тече 50 % софийска кръв, 25% македонска и 25% и съм отгледана на тракийска почва и ми е все едно каква съм, важното е че съм аз и духът, който нося...

да не говорим, колко адски ми е смешно да се делят хората на нации...религии...и да са горди с това....


танцувай по ръба на острието




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.