Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 29.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първа кандидатуранови [re: dronix]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано01.03.05 16:27



Ахахахахах! В един клуб видях как модератора най-учтиво го беше помолил да си ги поства,но в една тема а не всеки път в нова!Хахахаха!

Трием всичко сръбско!

Тема Отг: Първа кандидатуранови [re: dronix]  
Автор тok (инж.)
Публикувано01.03.05 18:20



Цитирам dronix:

Също бих изтривал откровенно лъжливите и обидни за Стара Загора теми и мнения.
Ако тези мнения са аргументирани, тогава естесвено ще стоят.


Лъжливите и обидни за Стара Загора теми могат ли да бъдат аргументирани?
Аз за аргументирани лъжи и обиди не знам.

Не се заяждам. Просто казвам.

В предишното си мнение по темата каза нещо подобно:

Ако някой обиди София - има кой да я защити...

Истината е, че нормалните хора, когато видят спекулации, заяждане и обиди, просто подминават. Да защитават от какво и от кого? Искам да кажа, че мнения, в които има лъжи и глупости излагат членовете на клуба... и според мен не трябва да бъдат насърчавани или подминавани.

Не се опитвам да ви налагам мнението си. Просто споделям. Мисля, че има много хора, които са съгласни с мен.
Всичко добро ви желая!
Поздрави от Русе!
_____________
Цветан Тиханов



Тема Re: Първа кандидатуранови [re: Fallen_Angel]  
Автор indra (macondo)
Публикувано01.03.05 18:23



това най-вероятно означава, че никой не иска модератор.
какво ще правиш при следното развитие на ситуацията:
друга кандидатура не се появява, понеже не се замисляш защо постваш и мнение за гласуване, никой не гласува.... и?

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Първа кандидатуранови [re: indra]  
Автор Fallen_Angel (RebornArchdevil)
Публикувано01.03.05 18:28



Първо, друга кандидатура вече има :)

Второ, поне 6 човека, влезли последните дни искат да има модератор, а другите - влезли или не - или не им пука, или не участват редовно в клуба.

Трето - ако не гласува никой, няма и победител - елементарно :)

do NOT click



Тема Re: Отг: Първа кандидатуранови [re: тok]  
Автор divna (огнено)
Публикувано01.03.05 18:48



аз също подминавах темите, които са ми неприятни и за това не виждах нужда от модератор, доакто не се напълно само с такива теми, като междувременно доста от обстоятелствта около пребиваването ми в града се промениха и аз по-рядко влизах...движението бе в посока на затихване, сякахющ всички се разбягаха

кой какво е гласувал,някави напълно непознати за всичи ни и колкото и смешно за звучи, сякаш допуснахме някой да ни изпъди и да се настанят въпросните 6 човека и да си дерибействат тук , можеха да си направят свой клуб, както и ние можем , ама защо да е така...
изобщо, така ми писна...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: Първа кандидатуранови [re: Fallen_Angel]  
Автор divna (огнено)
Публикувано01.03.05 18:50



ти изобщо не си добре запознат със ситуацията и ...айде да не продължавам

или си твърде добре запознат

след малко в киното сигурно сама ще си приказвам, дано поне филма ми хареса

танцувай по ръба на острието



Тема Re: Кандидатури за модераторнови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано01.03.05 19:43



... Аз съм готов да гласувам и за теб и за пънка и за дроникс...
Пиша в този клуб от 2002, май единственият "изддържал" от тогава до сега.
И затова настоявам за свястен модератор, но според мен /засега/ не виждам и една прилична кандидатура. Моята /за разлика от господин Пловдив/ не си я предлагам сам. Ти и Дроникс сте си лика прилика, влизате даже по едно и също време, пишете едни и същи глупости, с еднаква страст спамите...нещо от което би трябвало модераторът да пази форум Стара Загора.
Следователно, просто не виждам с каква наглост и ти и той /има ли разлика въобще?/ предлагате сами кандидатурите си.
"Крадецът вика..."Дръжте крадеца!".., така ли е , господин Гьонсурат.
Това ми беше харесало, удачна дума. И аз ще я използвам в живота си повечко.



Тема Re: Кандидатури за модераторнови [re: Bgpunk]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (7 eleven)
Публикувано01.03.05 19:49



Аз не искам да съм модератор!


И никога не съм искал... Още повече, мразя да нося отговорност за нещо, за което ще бъда само обвиняван!


Аз лично бих глаусувал и за теб стига да спре тази простотия тук! Направо се учудвам, че за всичко това обвиняваш мен, човекът който мисли в перспектива за града и винаги казвам истината подкреена с факти, линкове и т.н.!


А за това, че ме мислиш и за други личности проблемът си е лично тваой! То е смехотворно дори да ме мислиш за дроникс, ха хо, фют, тонзос и т.н., но ти си занеш най-добре!





Тема Re: Кандидатури за модераторнови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано01.03.05 20:00



Направо се учудвам, че за всичко това обвиняваш мен, човекът който мисли в перспектива за града и винаги казвам истината подкреена с факти, линкове и т.н.!
Така ли, господин Гьонсурат?

А за това, че ме мислиш и за други личности проблемът си е лично тваой! То е смехотворно дори да ме мислиш за дроникс, ха хо, фют, тонзос и т.н., но ти си занеш най-добре!
От цялата плеяда креатури ти пасва много добре само един ник, и той не е изброен тук. Колко жалко...



Тема Re: Кандидатури за модераторнови [re: Bgpunk]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (7 eleven)
Публикувано01.03.05 20:22



Виж сега ако искаш да се обиждаме много лесно мога да те напсувам и то най-цветущо, но не искам, защото не затова съм тук в клуба, а и ме кефи хуморът ти!


Друг е въпросът, че не мога да ти разбера обвинениеята!



Как можеш да твърдиш, че пиша с 10 ника??? Супер тъпо е! Това, че има доста хора, с които имаме общи виждания за дадени теми и тези виждания са различни от твоите това нищо не значи!


Нали за това светът е интересен, защото всеки почти има различно виждане и т.н.



Ако искаш бъди ДЕБИЛ, ако искаш ИНТЕЛЕКТУАЛЕЦ на мен ми е все едно, защото не се бъркам в човешката същност на никого!


Но не се опитвай да ме набеждаваш, че аз съм много хора тук! Най-малкото защото ни разсмиваш с това!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.