Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 20.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема До Меча на Августа Траянанови  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.02.05 16:26



Преди време дойде съвсем неканен в клуб Пловдив и изпляска една върховна глупост за някакво осмо тепе. При това го направи по начин, обиден за всеки пловдивчанин. За да не съм голословен цитирам:
Чувал съм че имало някво тепе дето турците го бутнали, зада построят бирената ви фабрика, та сега с наслада да си пиете бирата и да си спомняте че турците са ви пре...бали града с едно тепе! А иначе за Марково и там другото кво беше сами позволихте да ги унищожат!
Скоро се смеех за това че сте толкова наивни и дори вярвахте че ще ви построят два 60 етажни небостъргача, а за тракия ленд да не говоря как останахте без ПАРК даже!


Дори се заяде лично с мен, като се усъмни каква съм майна щом не съм бил знаел един "толкова известен факт от Историята" (защо пишеш история с главно И, не ми е ясно).

До тук добре, но обеща да предоставиш доказателства в подкрепа на твърдението ти за наличие на осмо тепе. От тогава изминаха близо двайсет дни. Лично ти пратих и бележка за да те подсетя. Пак обеща да дадеш доказателства, но си траеш.

Иначе гледам - постваш като за световно из форумите, значи време имаш. Следователно не е това причината да не предоставяш Доказателството, което имаш. Така че, пожалуста, или давай доказателство, че е имало осмо тепе дето са го съборили турчалята, или се извинявай публично в клуб Пловдив. Всяко друго действие от твоя страна би било проява на несериозен, безотговорен и невъзпитан човек, който говори каквито му скимне безсмислици и после се крие като мишок. Сори, майна, ама такива хич не ме кефят.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: f(x)dx]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 16:46



Г-жо/г-це/г-н f(x)dx обръщам се така към вашата личност, тъй като от вашият ник не мога да стигна до заключение относно вашият пол, а и съм прекалено зает, за да се занимавам да Ви "ровя" из профила или темите Ви, като някой следовател!


Сега по същество, защото съм изключително зает с дейност касаеща съдбата на стотици хиляди хора от "нашия" "ЮЦР"...


...та значи, като изключим обидите които отправяте към мен напълно неоснователно, след като цитирате само изгодната за Вас извадка от нашия конверсейшън, без да давате основателните причини, поради които ви отговорих в загадъчна форма, която между другото е обоснована с исторически факти, които странно защо не са Ви известни на Вас и Вашата личност!


Колкото до правописната грешка във визираната от Вас дума "История", съжалявам, че трябва да Ви спомена фактът, че вашият постинг е изпълнен с редица стилистични, граматически, пунктуационни и правописни грашки, за които не бих си ангажирал вниманието да Ви ги фиксирам, защото не за това ми се плаща!


Сега точните данни за тепето...


Купете си "Енциклопедия Британика" или "Ла Россе", или пък просто попитайте личност експлоатираща изворът на познание наречен История!




Аз не бях забравил своето обещание, но напоследък съм прекалено зает с дейност, която ако не свърша стотици хиляди човешки съдби ще страдат от инфраструктурни и социални проблеми! Затова закъсняваше моят отговор с близо седмица!

Изборът за мен е ясен!


Благодаря Ви за вниманието!


Редактирано от Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ на 28.02.05 16:49.



Тема Re: До Меча на Августа Траянанови [re: gat3way]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 16:53



Г-н gat3way обещахте да не влизате в този форум, тъй като осъзнахте, че сте вреден елемент тук! Странно няма и 20 дена от обещанието Ви!


Дайте ми линк, къде например съм обиждал... да речем Бургас! Чакам! Нека видим колко струват вашите доводи, а пък аз след малко ще дам такива за вас, където Вие давате такива окачествявания в които ме набеждавете!







Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.02.05 17:05



еми то така и баба знае - говориш разни работи, а като се наложи да ги подкрепиш с факти - бягаш от отговорност.
Сори, пич, това не е сериозно. И пак ти казвам - или дай доказателство, или се извини. Това да ми разправяш за стотици хиляди хора дето зависили от теб, си го спести.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема ПСИХОПОРТРЕТ НА gat3wayнови [re: gat3way]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 17:07



П.С.

Ето и 1-ят довод според, който не аз а Вие г-н gat3way отправяте неоснователни обиди и квалификации срещу цял един град и дори постингът Ви е изпълнен с толкова гнусни противоречия, че реших да Ви напиша психопортрет!


Чудя се дали вашето ментално сстояни въобще е за смях или е тъжно и ЖАЛКО! По- скоро е второто!


ПСИХОПОРТРЕТ НА gat3way

Всъщност няма смисъл да се задълбаваме много навътре в болната му психика, защото е достатъчно да погледнем едно единствено негово мнение в клуб Стара Загора, за да ни проблесне, че това е умопобъркан психопат, защото личност в лабилно ментално състояние не може да си противоречи в един и същи личен постинг и да използва цинизми!


Това мнение по-долу е едно от най-последните му в клуб Стара Загора, в което ясно си личи, неговото вътрешно противоречие!


От една страна твърди абсурдната теза, че Мечът слага всички под общ знаменател, а в същият този негов постинг той поставя всички старозагорци под обидното: аграрни тракийци, без дори и да подозира, че тракийците са първите европейци и щеше да е гордост за мен да съм такъв ако бях, но не съм защото съм българин, което е също гордост за мен!


Ето и самото негово мнение, в което с червено съм маркирал противоречията му:


Аз предлагам да спрем да пишем в техния форум. Така или иначе всеки, който го погледне му става ясно, че вътре ври от комплекси. Грозно е да намесваме русенци в това, ние за разлика от тия аграрни тракийци сме аристократи по душа, за това не виждам защо трябва да си цапаме ръцете повече. Като дойдат да серат в нашия форум има кой да модерира. Ти не виждаш ли за какви теми става въпрос тук и кои са им авторите?

По-добре да ги оставим. Все някога ще загреят, че има нужда от модератор. Ако не загреят няма да говори добре за тях, а аз за разлика от Мечо мразя обобщенията от сорта на "всички еди къде си сте селяни" и т.н

Не може да ходим да играем по свирката на някакви незавършени индивиди, които тепърва има да откриват себе си, а и са тръгнали в грешна посока. Ще мастурбират още година-две по клавиатурите и после ще им омръзне.

Надявам се да се съгласиш с мен...

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.



Ето уверете се сами посредством тзои линк!




Правете си изводите за неговата личност!









Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: f(x)dx]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 17:10



Мисля, че бях достатъчно ясен!




Тема Re: До Меча на Августа Траянанови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Axиeв (логомах)
Публикувано28.02.05 17:16



Кой си ти бе, младеж,да казваш кой къде да влиза?
Форума е за всички,които имат какво да споделят и имат елементарно възпитание,независимо от кой град и село са!
Това за елементарното възпитание не го споменавам случайно - май няма форум на разбираем за тебе език в който да не си се "представил".
И то така че да ти стане неудобно,че си старозагорец.....



Тема Селски тракийци! хахахахаха :-))нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 17:16



Ами много хубаво ви го е казал gat3way всички в Tракия сте селски тракийци и ще ви шибам здраво на доварa!

8=========о

Лапайте здраво тракийци селски!



Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.02.05 17:17



ами не, не си ясен. Препратките към разни енциклопедии са си чиста проба бягане по тъча, както и оправданията с голяма заетост. След като можеш в рамките на половин час да постнеш четири мнения, при все че стотици хиляди съдби зависят от твоите мъдри решения, не можеш да ме убедиш, че нямаш време да постъпиш като мъж, т.е. да си удържиш на думата и да поемеш отговорност за това, което говориш.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Селски тракийци! хахахахаха :-))нови [re: pyceнeц]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.02.05 17:20



ааа, моля, моля. да си имаме уважението. само няма да се обиждаме на тракийци и северняци, щото тогава вече със сабята сме от един отбор. но темата е съвсем различна, пък като си толкова отворен ела да видим кой кого ще шиба

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.