Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 12.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: До Меча на Августа Траянанови [re: Axиeв]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 17:20



Кой си ти бе, младеж,да казваш кой къде да влиза?



Странно, много странно г-н Ахиев! Къде съм казал кой къде да влиза? Казах на г-н гейтуей, че не е изпълнил обещанието си!


Я пак прочети!




Тема Re: До Меча на Августа Траянанови [re: gat3way]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 17:25



Gat3away наистина е душевно болен и страда от шизофения, щото по-рано влизаше с моя ник и ника на хахо и пишеше глупости от нашо име.

И непрекъснато си противоречи!
Казва, че повече няма да идва тук да ни досажда и още на другия ден идва тук да "сере", както се изразява самият той.

Гет3ауей, ако имаш поне малко достойнство, постъпи като мъж!

Вземи примера на Тафрикански!
Изгонихме го от клуб Стара Загора и оттогава не е идвал да изказва некомпетентните си мнения!

Сега е твой ред - още повече, че си обещал - да ни напуснеш завинаги и да ни освободиш от нахалното си пръсъствие в клуб Стара Загора!



Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: f(x)dx]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 17:25



Поразрови се малко в нета или напиши 8 тепе в Пловдив или нещо такова в гугъла и готово! Ако не намериш нищо през уикенда ще го потърся тва инфо из книгите ми!


Ето сега да имаше един админ или модератор тук да свери IP адресите на "русенец" и "gat3way" щяхте да видите кой е раздорника, ама на!




Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.02.05 17:34



рових се, бате, нищо не открих за осмо тепе. Затуй разчитах на теб. Ама ти се занимаваш с какви ли не други работи.
Чудя ти се на акъла - ако gate3way е шизофреник, който само се гледа как да се заяжда с хората, защо му обръщаш внимание? Не е ли по-логично вместо това, да дадеш пустите доказателства? Ако има такива зер.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: f(x)dx]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 17:47



И не съм Ви "бате"! :(


Всичко, което съм дал в цитатът даден от Вас е истина и само истина!


Пловдив е хубав град, който аз ценя като приятелски и съседски град, но нима не е истина:

- че Ви заграбиха нечестно парка, за да строят ТРАКИЯ ЛЕНД и после решиха да не я строят пък парка си остана за тях /"инвеститорите"/?

- че не ви построиха два 60 етажни небостъргачи,а онзи бизнесмен си присвои останките от тепето- МАРКОВО?

- че защо тогава да не е истина и това което Ви казвам, че навремето турците са бутнали 8-то най-малко тепе и с камъните са строили сгради в Пловдив, а една от тях е бирена фабрика???


Казах ли там в клуб Пловдив, че ще Ви дам материал със сигурност? Казах, че съм чул за такова тепе!

Виждал съм материали за него, но не са ми били скоро под ръка иначе щях да Ви ги дам! Ако скоро ги намеря пак давам ги! ОБЕЩАВАМ!






Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.02.05 17:56



Виж, не сменяй темата. Обеща да дадеш доказателства, а сега се пробваш да се измъкнеш по чорапи. Един сериозен човек не прави така.
А аз си мислех, че ти си такъв. нали уж стотици хиляди съдби зависели от теб

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: f(x)dx]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 17:58



Добре де, приятелю, какво толкова си се занаятил?
Толкова ли за теб е важно да ти даде прословутото доказателство?
От това живота ти ли зависи, жената ти ли зависи, децата ти ли зависят или какво?



Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: dronix]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.02.05 18:14



ми нищо не зависи. Просто ми стана любопитно. Рових се, рових се и не намерих нищо, което да подкрепи твърдението, че е имало осмо тепе, което турците разрушили.
А Мечът обеща доказателства. Казах вече, нещата нямаше да стигнат до тук, ако той не беше се погаврил с Пловдив и не беше се заял лично с мен. Та това е проблемът.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: f(x)dx]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано28.02.05 18:14



Не съм изменял темата! Бъди така добър да престанеш с искането на доказателства за това прослувуто 8-мо тепе! След като обещах, че ако намеря тези материали ще ти ги дам мисля, че всичко друго е излишно!


Иначе си добре дошъл в клуб СЗ!




Тема Re: Г-жо/г-це/г-н f(x)dxнови [re: f(x)dx]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 18:16



Ти това за гавра ли го приемаш
Не си видял за какво става въпрос.
Ако старозагорци решат да се гаврят с Пловдив, просто може да си помислиш да избягаш от града си.
Погледни в клуб Русе за какво става въпрос и тогава се засягай от толкова незначителни неща.

Редактирано от dronix на 28.02.05 19:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.