Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 30.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо в Русе няма Програмата?нови  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано27.02.05 21:27



Програмата Медия Груп ООД е издател на ПРОГРАМАТА - безплатен културен гайд за София, Варна, Бургас, Пловдив и Стара Загора. Основната му цел е да поднася във възможно най-пълен, удобен и едновременно компактен вид чиста информация за всяко едно събитие, случващо се в градовете: филми, постановки, експозиции, изложения, класическа и съвременна музика, концерти, партита и събития с обществено значение.

От 14 септември 2001 г. ПРОГРАМАТА излиза всяка седмица в 25 000 тираж в компактен (А5) формат вече на 48 - 52 цветни страници с изключително добро качество на печат. Гъвкавото и ефективно разпространение в над 1000 ключови точки (кина, театри, културни центрове, офис центрове, галерии, заведения, музеи, хотели, др.) се осъществява от собствен организиран динамичен екип. Изданието, превърнало се в надежден и неизбежен спътник, вече е част от ежедневието на практически цялото активно население на големите градове в България.

От 18 юни 2004 г. Програмата Варна & Бургас е отделно издание, което излиза всяка седмица в 20 000 тираж с разпространение в 300 точки по цялото българско Черноморие.

На 16 септември 2004 стартира и Програмата Пловдив Инфо, а на 31 септември и Програмата Стара Загора. Разпространението покрива и двата града.

Видяхте ли това?

ПРОГРАМАТА - безплатен културен гайд за София, Варна, Бургас, Пловдив и Стара Загора.

Изданието, превърнало се в надежден и неизбежен спътник, вече е част от ежедневието на практически цялото активно население на големите градове в България.

Казано е, че Програмата се разпространява само в големите градове на България. И Русе отново не е включено.

Защо този град с велико минало за пореден път е пренебрегнат, този път от издателите на програмата?
И отново е унизен, като дори не е включен в категорията на големите градове?





Тема Re: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: мaнaфчe]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 08:18



Защото Русе е много далеч от петте най-големи градове.
Там има много по-малко заведения, културни събития и затова такъв справочник не им е необходим.



Тема Re: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: мaнaфчe]  
Авторzarko (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 08:36



Па русенци немат пари за леб а ти културен гайд им говориш

Па то индианец от култура разбира ли



Тема Re: Защо в Русе няма Програмата? [re: zarko]  
Авторads (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 14:29



Русенско прасе от кладенчова вода разбира ли



Тема Отг: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: мaнaфчe]  
Автор тok (инж.)
Публикувано28.02.05 17:22



За съжаление е така.

В Русе наистина имаме добри културни традиции, но много институции позападнаха, особено по време на управлението на кмета Калчев. Според моите наблюдения в момента има някакво подобрение на обстановката.

Вярно е, че повечето зали се нуждаят от основен ремонт...

Вярно е, че много русенци напуснаха града през последните 15-тина години.
......................................

За първи път пиша в клуб "Стара Загора". От време на време съм надничал да видя какво става и обикновено съм оставал отвратен... Наистина имате нужда от модератор. Ако един русенец или някой, който ви се представя за русенец ви обижда е редно мнението му да се изтрие или темата да се заключи. Вие обикновено му се впрягате и да ви призная, колкото и високомерно да го насолите, когато се нервирате, започвате да дрънкате глупости по адрес на Русе и русенци и ставате нищожни и смешни...

Не, че много съм ви притрябвал в клуб "Стара Загора", но ще ви призная, че имам добри спомени от вашия град, интересно ми е какво става в Стара Загора и не ми е приятно, когато чета как много хора се поставят под общ знаменател и се сипят обиди...

Въпреки, че вие може да държите точно на това. Този облик на вашия клуб стимулира активността на определени групи хора, но пък отблъсква други - най-вече такива, които възприемат клубовете и живота по-сериозно..

Радва ме всичко хубаво, което става в Стара Загора. Поздравявам ви за "Програмата". Надявам се, че няма да е далеч деня, когато ще се появи и в Русе. Искам да ви поздравя също за високата активност, както и за това, че вече повечето от вас са регистрирани.

Между другото, модератора на клуб "Русе" - vivanov - е много точен и разбран, но все пак е човек и прави грешки. Погледнал е набързо и е решил, че това е поредната провокативна тема. Последните няколко дни клуба се наводни с глупости и някои интересни за русенци теми потънаха...

С Уважение към всички,
_____________
Цветан Тиханов



Тема Re: Отг: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: тok]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 17:45



Ето, това очаквах аз!
Най-после едно аргументирано мнение от страна на русенец!

Винаги когато някой изтъкне някакво предимство на Стара Загора спрямо Русе, русенци идват да псуват и да казват, че това нещо било супер незначително или да изкревят фактите.
Например гет3ауей беше изкавал супер простотия, че в Стара Загора имало много повече пенсионери от Русе, затова в Стара Загора имало Културният гайд Програмата.
Ами драги ми, гет3ауей, в София, Пловдив Варна или Бургас пак ли това са доводите ти?
То наистина, че в 5-те най-големи града има повече пенсионери от Русе, но освен това има много по-развит обществен и културен живот.

Същото неща прави и Тафрикански, макар и в по-мека форма, като отрича всичко хубаво в Стара Загора!

А ето наистина един зрял човек, който разсъждава върху въпроса, а не псува на сляпо и не отрича очевадното, дори и за слепец!

Поздави от мен, драги инжинер!

Редактирано от dronix на 28.02.05 17:46.



Тема Re: Отг: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: тok]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 17:53



Ето, ток, да ти пусна каква простотия е написал гет3ауей!
Само да спомена за коментираните банкомати. Ставаше въпрос, че в Метро - Стара Загора е единсвеното в България с два банкомата, но това в случая не е съществено.

Тема Re: Културният гайд Програмата няма в Русе! [re: dronix]
Автор Дoбpoмиp (Нерегистриран)
Публикувано 17.01.05 22:04

Ами щото може да няма кинти в банкомата в метро -то хората като нямат и те са се отказали да го зареждат щотото никой не тегли - щотото хората си ги държат още у буркани.
А за програмата кое наведе болните ви мозъци, че там градовете са по големина подредени просто щото има повече дърти хора у вашия град, които ходят по културни мероприятия - младите хора не ходят по концерти, филхармонии, театри и тем подобни - за кино не споря - просто хората са видели че в Русе младите са повече и пенсионерите малко и затова не искат да се набутват с печатането на "висококачествени хартийки".
А Дрониксчо да влезе в сайта на Борика и да види къде банкоматите са повече и тогава да ми спори къде имало повече пари.




Редактирано от dronix на 28.02.05 17:54.



Тема Re: Отг: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: тok]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 17:54



Дано, истинските мислещи русенци, като теб за в бъдеще да преобладават!



Тема Re: Отг: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: dronix]  
Автор lachistein (голяма работа)
Публикувано28.02.05 18:08



Бил ли си наскоро в Русе?
Нашият град разполага с голямо разнообразие от заведения и ресторанти.

PS:Върни жеста ,след като ток отправи най-мили думи по адрес на Стара Загора.



Тема Re: Отг: Защо в Русе няма Програмата?нови [re: lachistein]  
Автор dronix ()
Публикувано28.02.05 18:11



Е, според теб, не го ли върнах?
Това малко ли ти се вижда?

Редактирано от dronix на 28.02.05 18:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.