Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 28.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Къде...?нови  
Автор indra (macondo)
Публикувано27.02.05 03:57



е форумът сега?

Автор
indra (macondo)
Публикувано
29.06.04 22:13

този сценарий вече съм го гледала реализиран в няколко други форума:
1. необходимо условие е наличието на тематичен форум
2. появяват се нелоши писания, хората май се харесват (това последното да не се бърка с третата фаза на пиянството)
3. прави се среща
4. хората (харесалите се) започват да се гледат на живо (не че на умряло технически е възможно)
5. във форума остават трайно олигофрените и от време на време някой носталгично насроен или просто без работа от Първите
6. олигофрените пълнят форума с простотийки, Първите решават да избират модератор
7. след среднодълъг период от време започват бунтове срещу модератора "щото не си върши работата"
8. модератор няма, има много обидени

цялата история смътно ми напомня на кофти комбинация от цитаделата на екзюпери смесена с бягство от свободата за цвят

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Къде...?нови [re: indra]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано27.02.05 11:30



Здрасти!


Всичко това е много забавно, но ти трябва да подкрепиш клуба с глас за модератор! Обещай ми, че после ще гласуваш за мен или дроникс пък аз може да прехвърля моите гласове за дроникс после!







Тема Re: Къде...?нови [re: indra]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано27.02.05 12:58



Апропо, брилянтен сценарий.
С една дребна забележка тук:
6. олигофрените пълнят форума с простотийки, Първите решават да избират модератор
Първите да се замени с подлога от първото просто изречение на гореспоменатото сложно.

На мен пък ми напомня на ужасно тъпа версия на един филм на Вернер Херцог.


Форум вече няма, не го търси тук.



Тема Re: Къде...?нови [re: Bgpunk]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано27.02.05 13:08



Охоо




Тема Re: Къде...?нови [re: Bgpunk]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано27.02.05 13:18



Скоро ще имаме модератор и лично ще се ангажирам тъпитеспорове и глупави теми да се триятр веднага! Няма да може да се обижда никой и нищо!


А ако пак няма да ти хареса заповядай тук:




...понеже съм добряк се погрижих и за дървени глави като теб!






Тема Re: Къде...?нови [re: indra]  
Автор Fallen_Angel (RebornArchdevil)
Публикувано27.02.05 13:38



Колко участника в интернет форум на dir.bg са необходими за да сменят една крушка?
Отговор: 1193

1 сменя крушката и пише във форума, че крушката е сменена.
12 споделят подобни техни дейности по замяна на крушки, които са извършили някога.
7 предупреждават, че смяната на крушки може да бъде опасна.
27 намират граматически грешки в предишните съобщения
53 започват да спорят за тези граматически грешки
156 пишат до администраторите на форума за недопустимото обсъждане на замяната на крушки във форума
41 човека поправят граматични и стилистични грешки в темите на тези, които преди това са намирали граматични и стилистични грешки
109 се опитват да пренесат обсъждането във форумите на друг сайт.
203 се опитват да им обяснят, че не трябва да е в този сайт, а в друг сайт
111 пишат, че всички ние използваме крушки и е напълно допустимо да се пише за тяхната замяна в този форум.
306 спорят, къде е по-добре да се купуват крушки и какви методи за тяхната замяна са по-ефективни, кой крушки се сменят лесно и кои - не.
27 изпращат линкове на сайтове, където могат да се видят различни модели крушки.
14 съобщават, че тези линкове не работят и изпращат правилните линкове.
3 пишат, че са намерили на тези сайтове материали, касаещи форума и правещи обсъждането допустимо.
33 сортират всички предишни мнения, събират ги в един голям текст и накрая добавят своето мнение.
12 заявявят, че напускат този просташки и некадърен форум завинаги, защото не могат да понасят нито dir.bg, нито хората, които пишат във форума.
4 предлагат да се напишат FAQ по въпроса с крушките и тяхната подмяна.
25 предлагат да се направи отделен форум по този въпрос.
47 заявяват, че нов форум не е необходим.

do NOT click



Тема Re: Къде...?нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Axиeв (логомах)
Публикувано27.02.05 13:42



Меч,да ти е известен термина"гьонсурат"?
Това не е обида,просто се мъча да ти го поднеса по- разбираемо,като за теб.
И не се оглеждай за човека,благодарение на който няма форум - да имаш огледало наблизо???



Тема Re: Къде...?нови [re: Axиeв]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано27.02.05 13:46



Хайде стига глупости! Аз пишех и пиша едни от най-смислените и свързани винаги почти с града теми!


Това че поднесен под чужди провокации понякога съм груб е разбираемо!


Ако токова съм ви писнал скоро ще си починете от мен, защото близо година ще работя много защото почвам работа в НЕКСТЕЛ!


Още месец два ще ме изтърпите, а после щще се върна чак септември или дори по-късно!




Тема Re: Къде...? [re: indra]  
Автор spec (член)
Публикувано27.02.05 13:52



Написала си го доста добре...



Тема Re: Къде...?нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Axиeв (логомах)
Публикувано27.02.05 13:53



Като фотограф ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.