Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 31.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имате ли снимки от Стара Загора?нови  
Автор ДЖAЯ (новак)
Публикувано24.02.05 12:03



Привет!
Обръщам се към всички, които обичат да пътуват и да снимат това, което им харесва. Работя в Българска енциклопедия. Тъй като командировка из страната, с цел събиране на материали не се очертава, искам да помоля всички, които имат снимки от България, а и от света и имат желание- да ми си изпратят в писмо. Снимките ще бъдат използвани като илюстративен материал към статиите на подготвяните от нас енциклопедии. Направеното от вас ще е жест на добра воля и ще считам, че разрешавате снимките да бъдат използвани в нашето издание. За жалост, не разполагам с възможност за плащане, но разбира се и никого не карам насила. Не използваме снимки от Интернет, въпреки че има богата база, именно поради този факт-авторски права. Мисля, че има възможност да бъдат изписани имената на авторите на снимките.
Ако има ентусиасти, снимали Стара Загора-това е личният ми e-mail: voodooros@mail.bg Снимки може да оставяте и във форума, следя го.
Физическият адрес: гр. София Научно-информационен център "Българска енциклопедия" ул."Академик Георги Бончев" блок 4 за Росица Тодорова
Нека заедно направим нещо хубаво и да покажем колко красива е България.
Вижте повече за нас:


http://www.encyclopedia.bg/index.jsp



Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор dronix ()
Публикувано24.02.05 13:45



И какво ще ми дадеш в замяна, ако ти дам снимки на Стара Загора?
Поне новото издание на енциклопедията ще ми подариш ли?

Редактирано от dronix на 24.02.05 13:48.



Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор dronix ()
Публикувано24.02.05 13:47



Аз имам първото издание на енциклопедията (естествено нелицензирано) и там имаше доста малка информация за градовете.
Също доста съм играл на игричката с въпросите и тя ми харесва.
Ама трябва да има някакъв бонус за победителя, а не да те връща отначало.



Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: dronix]  
Автор ДЖAЯ (новак)
Публикувано24.02.05 15:27



Не виждам кое му е естественото в това да е нелицензирана версия, но както и да е......За снимките-не, брой от новото издание няма да дам. Ако на всеки дал снимка ние давахме по едно издание, това би направило около 11000 души горди притежатели на безплатен вариант. Само за справка-за първо тримесечие, нямаме и наполовина толкова продадени бройки. Е? За какво говорим от тук нататък. А и да не беше така-вариантът снимка за енциклопедия не звучи ли принципно абсурден. Както и да е. Радвам се, че играта ти е харесала. В новото издание е още по-богата и интересна. Не залагаме на бонуси, защото сме научно издание, а както всички знаят на интелектуаците им дай книги, не пари.:)



Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор dronix ()
Публикувано24.02.05 15:29



А колко ще струва енциклопедията?



Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор dronix ()
Публикувано24.02.05 15:29



Ами да, защо да не направим такава размяна.
Както се вика кон за кокошка.



Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: dronix]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано24.02.05 18:32



Е те въпросите се повтарят и при това са малко сигурно под 1000!




Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано24.02.05 18:35



Бяхте сложили много гадна снимка на Ст. Загора от 60-та година баси гадното!


Вземете направете нещо съвремено, за да се търси!




Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор ДЖAЯ (новак)
Публикувано25.02.05 11:56



Въпросите неизменно се повтарят, в зависимост от това на каква комбинация попадаш и т.н. Слагаме снимки с какаито разполагаме и каквито са ни пратили от общините(ако са си направили труда да ни дадат информация). Със сигурност в предстоящата ще са малко по-нови...поне от '75 :):):)



Тема Re: Имате ли снимки от Стара Загора?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано25.02.05 12:11



Сложете по няколко снимки от град / обл. център поне/ и нека са съвремени / да не са над 10-20 год. поне/ , пък напишете малко повече за тях! Не може за голям град, като СЗ да има 5-6 изречения! Та тва е град с 8000 год. история и 10 имена сгурно!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.