Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 27.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Церовски- "за магистрала Тракия"нови  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано25.02.05 14:54



Аз ви казах, че скоро нямада се довърши нито една БГ магистрала!! Всички политици лъжат здраво... Добре, че поне до Стара Загора ще дойде магистралата, защото за това има и средства и сключен вече договор със СЗ фирма Трейс Груп, която строи между другото заедно с Щрабаг и Летище София!!!


След Стара Загора в посока Бургас ме съмнява, че дори и след 5 години ще е готова магистралата, а пък за Хемус да не говориме сигурно и след 20 няма да е!!







Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 14:58



Аз затова бях казал че ако се наредят едни бесилки от София до Ихтиман няма да им стигне мястото за тези национални предатели. Докога ще се гаврят с един народ, който е с богата история и наследство, но не е с хубаво бъдеще?



Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 15:01



На кое дебело депутатче са засегнати интересите? Айде нали бързат да разпродадат всичко докато им свърши мандата. Кой ли е сложил прът в колелото на прогреса?



Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Toнзoc]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано25.02.05 15:07



Как кой Церовски!!


Поне до Ямбол да я пуснат та да си ходиме на гости!




Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 15:14



Да искам да патувам нормално по цяла Тракия, а оттам съответно на Запад до София и на Изток до морето. Най-малкото съответните анализатори да направят разчети с колко ще намалее "гражданската" война по пътищата и колко човека ще бъдат спасени всяка година, ако си имаме европейска магистрала. Но паричките са по-важни от това за някои. От Софиа до Бургас няма по-натоварен път. Особено през летните месеци. А най-тежкият участък поне за мен е от СТЗ до Чирпан. Чoвек се кръсти, когато пътува по него.



Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Toнзoc]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано25.02.05 15:22



Така е, а Тракия си е най-натовареният и национално важен път в България! Свързва 10 големи града, както и столицата с морето и поема трафикът Европа-Азия! Милиони коли годишно!!1




Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 15:28



Дам, а сме тръгнали към Европа. Церовски да отвори една пътна карта на Европа и да види, че хората пътуват само по аутобани. Не е ли е кретенизъм да си на кръстопът между Европа и Азия и да нямаш магистрала? Идва ми да се смея направо. Церовски на коя държава си министър?



Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Toнзoc]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано25.02.05 15:41



Нали вече успя да си купи апартамент за 10 % от стойността му! Мисля, че този боклук не за министър ами и за общак не става!


Аз ако бях министър правя платени магистралите и с приходите ги строя и поддържам! 20 000 коли дневно по 5 лв. да речем = 100 000 лв., за месеца 3 млн. от тях 1 млн. за поддръжка и 2 млн. за строителсвто, т.е. всеки месец пари за още 1 км. магистрала! За 10 год.= 120 км, т.е. до Карнобат! Ама сигурно строителство!




Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 15:51



Причината за такива "успешни" министри като Церовски е. че бяха викани за такива направо от кръчмите. Това и важи и за царските депутати. Нали живота е една кръчма и те решиха всички заедно да поръчват фалшивата музика. Но без маестро не става. Испанският шаман реши, че когато Дядо Господ му се яви на сън ще му изпълни всяко едно желание. Да, ама за всичките тези дни Симеончо един път не сънува дявол да го ваеме



Тема Re: Церовски- "за магистрала Тракия"нови [re: Toнзoc]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано25.02.05 15:57



Според мен той не е напускал съня си!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.