Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 02.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Добър ден!нови  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано12.02.05 15:34



Тук се обръщам къв всички живущи,подвизаващи се и обитаващи клуб Стара Загора!Много ми е драго!Ще говоря по същество кратко,точно и ясно за да не губя ничие време с празни приказки!Предполагам повечето от вас са обърнали внимание,че архивните клубчета са затворени!Там доскоро живеех!След затварянето им пред мен се изправи страхотен жилищен проблем!С поглед във вашия клуб смятам проблема за решен!От днеска мисля да се нанеса тук!Аз съм кротък,любезен обитател и мисля,че няма да преча на никой!От време на време като ми се пускат теми/предимно лишени от всякакъв смисъл/ще го правя тук!Надявам се да не ви създава неудобства!В тези теми ако искате отговаряйте,ако не няма да се разсърдя на никой!Аз мога и със себе си да разговарям!Както се вика-самодостатъчна съм си!Отговарям на въпроси!



Тема Re: Добър ден!нови [re: RnB Fenka]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (Always №1)
Публикувано12.02.05 15:45



Заповядай! Добре си ни дошла!




Тема Re: Добър ден!нови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано12.02.05 15:46



Мерси!Кафе ше пиеме ли!?



Тема Re: Добър ден!нови [re: RnB Fenka]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (Always №1)
Публикувано12.02.05 15:48



Аз вече съм на уиски!






Тема Re: Добър ден!нови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано12.02.05 15:56



Толкоз рано!?До довечера съвсем ще си оцветен вече!



Тема Re: Добър ден!нови [re: RnB Fenka]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (Always №1)
Публикувано12.02.05 15:59



На пиячка нося много. Мен не ме мисли.

Ами, я вземи свий нещо!




Тема До gat3wayнови [re: RnB Fenka]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (Always №1)
Публикувано12.02.05 16:12



Ето виж хората идват стабилно вече в Стара Загора, а ти не ми вярваш, че вече сме ви изпреварили селището и че СЗ е вече 5-тият най-голям град!

Ама то няма как да не идват, като сме 1-ви в Европа по качество на живот според Файненшъл Таймс!






Тема Re: Добър ден!нови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано12.02.05 16:13



Кво да свия!?Треви разни ли!?



Тема Re: Добър ден!нови [re: RnB Fenka]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (Always №1)
Публикувано12.02.05 16:14



И пари и треви, че и злато и коли - всичко то е за свиване не мислиш ли?




Тема Re: Добър ден!нови [re: Augusta Traiana Swor]  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано12.02.05 16:17



А дума да нема,ама требва акъл и бързи крака!А мен в повечето време ме мързи да гледам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.