Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 03.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Телефонните номера в Стара Загора?  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.05 16:36



Питам информативно, нямам желание да правя провокации, ще помоля по темата да получа точно един отговор (формат: ДА/НЕ) от някой запознат!!!
Има ли петцифрени телефонни номера в Стара Загора?



Тема Какво те интересува?нови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано16.02.05 16:37



Защо питаш? Какво значение има?



Тема Re: Какво те интересува?нови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.05 16:38



Питам информативно, не за да се заяждам, интересно ми е просто! Имах желание по темата да се пише точно един отговор...



Тема Re: Какво те интересува?нови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано16.02.05 16:43



Да, има 5-цифрени номера. Моят беше такъв до 1 февруари, но не преобладават.
И понеже сега ще ми кажеш, че в Русе има само 6-цифрени това е така, защото още през комунизма в Пловдив, Варна и Русе домашните постове са направени на 6 цифри.
Но по важното е броят на телефонните постове и са както следва:

1. София - 500 000 поста
2. Пловдив - 140 000 поста
3. Варна - 120 000 поста
4. Бургас - 90 000 поста
5. Стара Загора - 70 000 поста
6. Русе 65 000 поста
7. Плевен - 50 000 поста



Тема Re: Какво те интересува?нови [re: TAfricanski]  
Авторsadfsdtg (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:43



estestvenno,4e ima v zarata 5cifreni nomera.Te doskoro vsi4ki bjaha 5 cifreni.Normalno malak grad njama kak



Тема Re: Какво те интересува?нови [re: sadfsdtg]  
Автор dronix ()
Публикувано16.02.05 16:46



Ами то и в Бургас има 5-цифрени телефони.
Казах ти каква е причината!
Стига с провокации, Тафрикански.
В Стара Загора има повече постове, отколкото в Русе, така че ако Стара Загора е малка, то Русе е още по-малък.



Тема Re: Какво те интересува?нови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.05 16:49



Ае не е провокация бе! Питах информативно, защото случайно попаднах на реклама на хотел Рига от 1998 и имаше един номер с 5 цифри, другите бяха шестцифрени. И се присетих да питам. Знаех се, че ще стане така!!!


БТВ като ще се заяждаме, тия бройки в момента на писането ли ги измисли?

П.П. Хех, ей тва не исках да става!



Тема Re: Какво те интересува?нови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано16.02.05 16:52



Не, естествено. По рано съм се интересувал. Бащата на най-добрия ми приятел е шеф на централна поща в Стара Загора и затова знам от него подробностите.
Винаги съм се чудел защо е необходимо изобщо на Стара Загора и по-малките градове да имат 6-цифрени телефони, след като 5-цифрената система осигурява 80 000 поста.
А сега гледам по вестниците, че дори 40 хилядни гратчета от рода на Разград с не повече от 15 000 поста имат 6-цифрени телефони. Това е направо смешно и излишно!



Тема Re: Какво те интересува?нови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.05 16:54



Ми така си е. И аз не съм сигурен, че на Русе му трябват 6 цифри, ама...

Моля, темата е ЗАТВОРЕНА!!!



Тема Re: Телефонните номера в Стара Загора?нови [re: TAfricanski]  
Авторsdfsdg (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 17:37



5-21-46 ahaha basi seloto Zarata



Тема Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: dronix]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 22:38



Ами то по тая логика София трябва да е с 6-цифрени номера.
След като София има 500 000 абоната, 6-цифрените телефони оригуряват 800 000 абоната. Значи на нашата китна столица изобщо не са и необходими тези грозни девятки отпред!



Тема Re: Телефонните номера в Стара Загора?нови [re: TAfricanski]  
Авторпeпe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 13:40



да



Тема Re: Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: xaxo]  
Автор dronix ()
Публикувано17.02.05 13:43



Напълно си прав. Наистина и на София не са и необходими 7-цифрени телефонни номера.

Според мен градовете в България трябва да бъдат подредение така:

София - изцяло 6-цифрени телефони.
Пловдив - 7 петцифрени централи и 7 шестцифрени централи
Варна - 7 петцифрени телефони и 5 шестцифрени централи
Бургас - 7 петцифрени централи и 2 шестцифрени централи
Стара Загора - 7 петцифрени централи и 1 шестцифрена централа

Всички останали градове трябва да бъдат с 5-цифрена система, а градовете с под 25 000 абоната да комбинират с 5-цифрени и 4-цифрени централи и т.н.

По този начин ще се запълнят комбинациите от телефони.
Не както е сега. Например в град Русе действат централи 22, 28, 44, 46, 82, 84 и 88. Дори и тези действащи централи не са запълнени.
А всички останали централи са празни.
Ако набереш нещо с 3, 5, 6, 7, 9 и останалите централи от 2, 4 и 8 ще ти дава заето.
Не може 90% от централите да бъдат празни (както е в Русе) и въпреки това да се продължава увеличаването на цифрите на телефонните номера.
Това е много тъпо!



Тема Re: Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано17.02.05 21:12



Ръкавицата е хвърлена, двамата погазихте молбата ми.

Според мен пък трябва да престанеш да лъжеш и да даваш некомпетентни мнения!
Да се прави в един град номерата да са с различен брой цифри е глупаво, понеже ще доведе до сериозни затруднения. Не знаеш колко цифри да очакваш, от което следва обърквация.
Аз предлагам в Русе напълно да се махнат телефоните. Тогава ще сте доволни всичките 4-5 "екстремно умни", "природно интелигентни" и "безкрайно добре обучени" комплексирани старозагорски местни шовинисти, които пълните дира с простотии!
Сега малко да оставим глупостите настрана. Моят телефонен номер е 27****, което означава, че има централа 27. Ти не си я посочил. Има и централа 45, защото номерът на баба ми е 45****. За централа 23 съм сигурен, понеже номерът на другата ми баба е 23****. Общо взето това, което си написал, е очевидно измислено в момента. Това е причината в случая да те обвиня в лъжа.
Тъй като - по мои наблюдения (нямам претенции уйчото на зълва ми да е градинар на близък приятел на техник в БТК) - в Русе, при промяната на аналоговия телефонен пост в цифров, винаги първата цифра се заменя с осмица и това е единствената промяна в номера, твърдя, че въвеждането на шестцифрени номера в Русе е било ненужно в момента, в който е направено (началото на деветдесетте), но сега дава възможност за предсказуемост при промяната, което е много важно! Спомнете си промяната в кодовете на мобилните оператори - нямаше сътресения, понеже се знаеше принципът. Още повече, че сега БТК в Русе не е ограничена и смело раздава чифтове по новите блокове, които да стоят свободни и да очакват свързването на нови постове, за да става това лесно, бързо и евтино, без да се притиснява, че комбинациите от цифри може да се свършат. Тъпо би било да се създаде система с брой комбинации, равен на броя постове, защото това автоматично се явява като пречка пред по-нататъшното развитие. И пак ще се стигне до увеличаване броя на цифрите.
Има ли област, в която не си компетентен?

П.П. По моето скромно мнение, което нямам претенции да е меродавно, ти си тъп. Или по-точно не си тъп, но просто се имаш за гений.



Тема Re: Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: TAfricanski]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано17.02.05 21:21



Аз като телекомуникационен инжинер, завършил магистратура с отличен по специалността ми ще ви кажа да замъчлите всички, защото говорите пълни глупости с извинение!




Тема Re: Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано17.02.05 21:24



Ок, може и да съм сбъркал.
Вместо 28 централата е 27, и вместо 46, централата е 45. Това няма никакво значение!

Аз не съм от Русе. В случая говорих за телефоните, които съм виждал по вестниците и по Топ тв преди няколко години.
Но това не променя нищо.
Изводът от темата ми не се променя.
В Русе обърквация не може да има, понеже 5-цифрената система е напълно достатъчна за града, както написах по горе!!!
Също да направя една поправка. Не 10%, а само 8% запълненост има Русе с 6-цифрените телефони.
Защото 6-цифрената система осигурява 800 000 поста, а в Русе има само 65 000.
Ако можеш да смяташ раздели 65 000 на 800 000 и виж колко процента се получава! Нали си там от няква забутана русенска математическа гимназия. Може поне на това сложно действие деление да са ви научили!



Тема Re: Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: dronix]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано17.02.05 21:28



Всчъщност проблемът идва от там че трябва да има резерв от голям брой номера! Не забравяйте, че когато си смениш номера ти дават нов, а старият не се дава на никого, т.е. се губи!


До 5-6 години и Стара Загора и Русе както и всички градове над 100 хиляди ще имат 7 цифрени телефони! София ще има 8 и 9 цифрени! Гаранция ви давам! Разбирам какво говоря защото съм учил телекомуникации 12 години!




Тема Re: Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано17.02.05 22:56



Хех, мойто забутано МГ... Добре, аз нямам претенции да съм от най-елитното даскало в МГ, както се изразяваш ти. Ти ги разбираш всички работи, което значи, че ще се осланям на твоето мнение безрезервно.
Като не си от Русе, не говори за Русе! И защо смяташ, че щом по ТОП няма телефон с 23, това значи, че в Русе няма номера с 23? Много интересно в твойто супер яко даскало не учите ли логика... Ся ми правиш една индукция тука, ама индукцията в общия случай не води до верни резултати!
Аз пък пиша за всички градове, на които ти препоръчваш да си сменят номерата! Не само за Русе. А БТВ кое е най-добре ще кажат специалистите, каквито, колкото и странно да ми се струва, работят в БТК! И те са преценили...
А в случая ти си объркал делението, щото аз твоите любими проценти не съм коментирал. Не знам и откъде си си измислил тези 800 000 номера де. Като махнем първите 100 000 номера от 1 000 000, стават 900 000 комбинации. Остава всичко от вида: 144***, 145***, 150***, 160***, 166*** и т.н., всяко от които е по хиляда комбинации. Но това на са всички номера от вида 1***** => шестцифрената система дава повече от 800 000 комбинации. Но нейната употреба прави възможно да си извикам такси на телефон 8111, а не на телефон 811111. И още една камара гъдели...
И пак за процентите - според данните, които даваш (в чиято точност искрено се съмнявам!), 8,125% от постовете в Русе са заети. Което означава, че пътят пред развитието на Русе е свободен!
Ако тия работи ставаха с просто деление, нямаше да има катедри по тва... Обаче всеки прави това, което може. Ти като можеш само да делиш, продължавай. Може и да откриеш какво е било фундаменталното значение на числото Пи в търговията с Швепс в края на седемдесетте и началото на осемдесетте години в България...



Тема Re: Значи София трябва да е с 6-цифрени телефонинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано17.02.05 23:00



Ама изобщо ли не го дават повече на никого?! Това е глупаво. Не може ли след 2-3 години пак да влезе в обръщение?
Мечо, ама все пак не е хубаво да са толкова много цифрите!!!



Тема 8 ФАКТУРИЕЛнови [re: TAfricanski]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано17.02.05 23:06



Не е приятно да са толкова много цифрите, но няма друг технически начин все още! В САЩ поне имат и букви в номерата ама тук сме още на цифри само!


В София има вече 8 цифрени номера! Хайде вие двамата от МГ-тата нали сте математици сметнете колко прави 8 фактуриел! Число сигурно в пъти над броят на всички софиянци, но е необходимо!


Аз съм много компетентен по тази тема така че не пишете глупости от МГ-тата! Там ви учат да смятате с примери, а аз съм професионалист и си разбирам специалността! Надявам се и вие вашата затова чакам фактуриелчето сметнато!




Тема Re: 8 ФАКТУРИЕЛнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторC3 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 04:08



Няма абсолютно никакво значение дали телефона ви е 634564465465465465454654656565654654 или 1238 .. важно е дали предлаганата услуга ви удовлетворява , а както виждам на вас ви е през х*я дали имате тел. сас номер 2571451254251428412124 и не можете да се чуете с комшията с номер 415878757724254529854 .... ха-ха-ха абсолюте прованс ... аз за това мислех преди 15 години дали ще имам номер с 6 цифри
Глейте си направите номерата с 30-40 цифри и колкото ви е плиткоумен ъкъл-а хептем шъ съ съмозабравите ... глупаци ....
Хората по сателит си говорят .. и имат инернет достатъчен да правят конферентна връзка , а вие господа спорите на кой тел-а да е с 45 цифри .. ха-ха-ха селтаци



Тема Re: 8 ФАКТУРИЕЛнови [re: C3]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано18.02.05 08:00



gat3way забавен си! Още рано сутрин, като стана успяваш да ме разсмееш с глупостта ти, която си написал на предния ден!



Човек, утрото е по-мъдро от вечерта!



А за това кой е селатак всички занят, че единственият който ходи още с путурки си ти!


В СЗ селяни няма, защото градът е от 8000 години, не като вашето селище на 1800!




Тема Re: 8 ФАКТУРИЕЛнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторMath (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 11:26



Първо, нямаш понятие от комбинаторика, не правиш грам разлика между пермутация и комбинация.
Второ, пише се "фактОриел", а не "фактУриел"
Трето, броя на постовете, теоретично, не е '8!' (факториелът в математиката се изписва с удивителен знак).

8! = 8*7*6*5*4*3*2 = 40320

Това е число, в пъти по-малко от броя на всички софианци.
Защо се получава така?
Защото ако разбираше малко от комбинаторика, както предполагам твоето другарче дроникс, щеше да знаеш защо.
Броят постове с 8 цифри се смята много по-лесно отколкото си мислиш. Понеже цифрите могат да се повтарят и има значение на коя позиция са, броят абонати е равен точно на 9.999.999 - около 10 милиона. Ако се абстрахираме от факта, че едва ли ще има номера от сорта на 00000001 - да речем 8-9 милиона.
Понеже говориш за факториел, наистина, когато смяташ комбинации има една формула с факториели. Но май някой ти я е споменал измежду другото и ти както винаги се направи на компетентен така, че да ти лъсне незнанието по най-красивия начин!
Поне се допитай до твоето приятелче от НПМГ преди да пишеш простотии.
Жалко че го няма омразният ти другар gat3аway (имах подозрение че сте един и същ човек, но той толкова глупави мнения не изказва). Интересно ми е как би те насмел едно хубаво. В един форум май беше писал, че учи математика, ако не се лъжа.



Тема Re: 8 ФАКТОРИЕЛнови [re: Math]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано18.02.05 12:12



За праовописни грешки да не говорим дребнав човеко! :))


Случват се по невнимание, а и думата съм я копирал да не я пиша 100 пъти и така грешката се е пренесла многократно!


Научи се да смяташ с калкулатор първо и после давай мнения!




Тема Re: 8 ФАКТОРИЕЛнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано18.02.05 12:13



А и това беше провокативно мнение ако не си забелязъл! Исках да проверя дали правят разлика между факориел и степенуване!




Тема Re: 8 ФАКТУРИЕЛнови [re: Math]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано18.02.05 16:36



Много по-лесно се смята. Най-голямата число с осем цифри е 99 999 999. Като добавим 00 000 000, стават 100 000 000 комбинации! Махаме всичко до 10 000 000 (общо 10 000 000 комбинации), значи 100 000 000-10 000 000=90 000 000 => ако ВСИЧКИ номера в града са осемцифрини, максималният брой постове е 90 000 000. 9 000 000 са седемцифрените.

А това с факториела е поредната демонстрация от страна на провокаторите, че пишат абсолютни и откровени глупости.



Тема Re: 8 ФАКТОРИЕЛнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано18.02.05 16:38



Явно за теб сметките наум са нещо мерзко? Хех, дори в най-забутаното даскало в най-дълбоката провинция ни скъсват задниците с блиц коренуване и логаритмуване... Калкулатор не съм хващал от месеци.



Тема Re: 8 ФАКТОРИЕЛнови [re: TAfricanski]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (Always №1)
Публикувано18.02.05 17:45



Естествено че факториел се изписва с удивителен, но ако бях написал колко е 8! ?много хора нямаше да ме разберат кво е тва "8! ?"


Редактирано от Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ на 18.02.05 18:03.



Тема Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано18.02.05 20:03



Моето момче отново се изказа неподготвен.
5 цифрената система осигурява 80 000 абоната
6 цифрената система осигурява 800 000 абоната
7 цифрената система осигурява 8 000 000 абоната и т.н.
0 и 1 не се броят никога!
С 0 се набират всички кодове,
а с 1 започват всички специални номера. Затова не може да има домашни телефони, почващи с 1
В САЩ специалните номера почват с 9 - например номера на полицията им е 911.
В България са избрали специалните номера да почват с 1.
А това с такситата е смешно, защото в Русе няма повече от 10 таксита.
А е супер тъпо заради 10 четирицифрени номера целия град да бъде с шестцифрени телефони, които осигуряват 800 000 поста.

Мисля, че най-добре е просто да се промени кода на Русе.
0828 звучи много добре.
Тогава всички телефони ще ви бъдат цифрови и ще бъдете с 5 цифрени телефони, които са напълно достатъчни за малък град, като Русе.



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано19.02.05 01:30



Ае ти тъп ли си или просто не четеш?!

"ако ВСИЧКИ номера в града са осемцифрини" (пейст с грешката, за която съжалявам! )

Ти със значението на зумата всички не си ли запознат? Ако най-престижното даскало в България е НПМГ, не те знам кво прайш там...
Абстрахирам се от всякакви запазени специални номера, защото нямам информация за това кои комбинации се изключват. Както казах, нямам връзки с Господ. Единствено съм сигурен за 0, затова я изключих. По същата логика сметката е лесна и за другите цифри...

Редактирано от TAfricanski на 19.02.05 01:32.



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано19.02.05 23:07



Нямам намерение да споря с някакъв пикльо.
Казах ти неведнъж преди да почнеш да говориш да се запознаеш как стоят нещата.
Ти си просто един дървен философ.
Омръзна ми да се занимавам с ограничени хора.
Интересен е факта, че всички русенци, които познавам са супер сдухани и винаги са аутсайдери. Сега виждам, че и ти не се отличаваш от тях.
Явно това е черта на хората от града ти.
Иди си оттам, откъдето си дошъл и престани да досаждаш!



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано20.02.05 01:30



Ае ти на мене няма да ми викаш пикльо, щото не си повече от 12 клас, с които си пия ракията, водката, текилата, виното, бирата и още квото ти хрумне!
Титлата Дървен философ я имам от 3-годишен. Дядо ми я даде.
Че като при тебе има само аутсайдери, нормално е и русенците, които познаваш, да са такива. А аз нямам намерение да ставам един от комплексарите, напуснали родното си място, за да отидат да учат в София, така че, моля, не ме сравнявай със себе си!
И не мога да разбера как може да си толкова прост, че да продължаваш да слагаш хората от едно място под общ знаменател! Имам много добри и точни приятели от села, малки градове, големи градове (вкл. Стара Загора) и от София, обаче от същите места познавам и такива сельовци, че просто няма накъде повече!!!
Готен, аз съм си на 10 метра от там, откъдето съм дошъл - мама спи в другата стая. А това не ти е частен клуб на Светата троица - dronix, xaxo и Мечът на Августа Траяна, че да ме гониш. Ясно ли ти е тва?

П.П. Светльо от Стара Загора на Ку-Ку Академията много ле кефи!!!

Редактирано от TAfricanski на 20.02.05 01:32.



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: TAfricanski]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (тракиец)
Публикувано20.02.05 08:12



Предлагам, за да не се караме да спрем да пишем по тази тема и без това се изчерпи!




Тема Ще ти еба майкатанови [re: dronix]  
Автормaнaфчe (xaxo) (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 11:36



Как ще гониш момчето, бе!
Аз тука се опитвам да го сваля от 1 месец, а ти сега разваляш работата!!!
Много искам да го чуками и няма да позволя на никой да ми пречи!



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: dronix]  
Автормaлko лyд (xaxo) (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 11:38



Абе, дроникс, говориш като някой 40 годишен чичка.
Все едно, че Tafricanski е някакво лапенце.
А той ти е почти връстник, бе!

Верно русенци са яко сдух, ама той е единсвения печен, който идва в нашия клуб!



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано21.02.05 08:35



Въпроса за това къде съм роден вече съм го коментирал в клуб Русе.
Затова просто ще постна мнението



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: dronix]  
Автор dronix ()
Публикувано21.02.05 08:36



Аз не съм от Стара Загора, но съм живял сумарно там половината си живот. А който е живял в Стара Загора остава завинаги старозагорец!
Всеки, който е посетил Стара Загора се е влюбил в нея. Това е магичната сила на Стара Загора - единсвена и неповторима.



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано21.02.05 08:38



При мен няма аутсайдери.
В НПМГ отиват да учат най-умните и перспективни ученици, които после ще бъдат лидери на държавата.



Тема Re: Тафрикански, пак се изказваш неподготвеннови [re: TAfricanski]  
Автор dronix ()
Публикувано21.02.05 08:49



Хората не ги слагам под общ знаменател!
Пак не си чел като хората мнението ми.
Просто казах, че всички русенци, които познавам са били много много зле.
Познавам двама от моето училище. Може някой от вас да ги познава.
Севкан - супер селянин, изключиха го в 10 клас от НПМГ.
Държеше отвратително и всички го мразеха.
Миналата година завърши.
Невена - също русенка. И тя беше много сдухана. Завърши миналата година.
Ебеше се с най-тъпите от даскалото.
Имаше такова самочувствие, само защото е от Русе и се мислеше за най-велика от всички, поради този факт. Това дразнеше абсолютно всички страшно много и затова всички я отбягваха.
От тези двамата имам мнение за Русе.
Може и да не е валидно за всички русенци, но все пак двама човека, които се държат по един и същи начин, вече ме навява на това съмнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.