Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 18.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано09.02.05 20:56



Източник вестник НБП! Сега да видим кой е НОМЕР 1? Цюрих или СЗ!

Новият хотел ще бъде в непосредствена близост до МЕТРО и ще бъде открит след около година.

Когато бъде довършен, ще бъде най-високият хотел в България със своите 131 м!

Сега не ми се мисли какъв джангър ще тръгне, ама завистта на русенци ги гложде отвътре!

Утре ви давам повече инфо, като сканирам статията от НБП!





Редактирано от Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ на 09.02.05 21:03.



Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторMilen (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 07:47



Добре де, айде стига се задява с русенци - ние ще имаме най-високия хотел а те на-вискоката тв. кула и така Ст. Загора и Русе ще оглавят класациите за най-висок хотел и кула.

Само ми обясни защо е нужно да се строят такива хотели гиганти? С какво ще ги пълнят?



Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Milen]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано10.02.05 08:38



Между другото е голяма грешка твърдението че най-високата кула е тяхната!
Най-високата ТВ кула в България е на връх Снежанка в Пампорово и е висока 245 метра, тази в Русе е 214 метра. Който не вярва да провери в нета!

Заблудата идва от там че когато тяхната в Русе е построена наистина е била най-висока, но след появата на кулата в Пампорово никой не се сеща да им осъвремени сайта с това че русенската вече е втора тъй като не е изгодно за тях!

Хайде сега ще почнат пак спорове ама това го пише дори в учебниците по География! Имам снимка ще ви я дам скоро!






Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Aлekc® (антрополог)
Публикувано10.02.05 09:45



И наистина с какво ще се пълни този хотел????Може би ще ходим да е**м там ?То и без това ще е край пътя поне да го кръстят Мотел

-----------------------
<A href="http://www.bgriviera.com">Цъкни на моята страница</A>


Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Aлekc®]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано10.02.05 09:48



Абе и аз се зачудих, защо го правят там като обещаха да е на Руски!

А те за нас мислили!




Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Aлekc®]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано10.02.05 09:50



Страницата е много яка!




Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано10.02.05 14:18



От кой брой е това, къде мога да го видя. Аз чета от 07.02-13.02.2005 година 15, бр 6(736) и тука няма такова нещо. Да не е в предишния брой или другаде? Някой път имам чувството че не живея в този град, но то е така, като няма нормални медии.



Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: bratovcheda]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано10.02.05 14:22



Не знам кой е броят точно, ама имаме медии според мен и то не малко!




Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторMilen (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 21:51



То медии има, ама повечето за нищо не стават. Смятам, че това е един от големите проблеми на СЗ.



Тема Re: СЗ хотел Августа Футура Плаза вече на кота 2нови [re: Milen]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано10.02.05 21:54



Аз смятам че най-големият проблем е липсата на хидрометеролжка станция! От там следва липса на постоянна реклама по ТВ!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.