Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 11.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво казват за Стара Загора! ! !нови  
АвторCтapa 3aropa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 00:25



Швейцарският банков център Цюрих и Стара Загора са на челно място по качество на живота. Класацията е на изданието за инвестиции на "Файненшъл таймс", което излиза в Лондон, съобщи старозагорският в. "Национална бизнес поща".

Високото ниво на здравеопазване, образование и забавления определяло високия жизнен стандарт на жителите в швейцарския банков център.

Градът на липите пък догонвал Цюрих заради ниските цени, новоизградените места за отдих и почивка и богатото културно наследство, посочва "Файненшъл таймс".

За да прочетете за СЗ, слезте малко надолу в страницата от линка:







Тема Re: Какво казват за Стара Загора! ! !нови [re: Cтapa 3aropa]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано08.02.05 09:35



Еми много ясно! Стара Загора е икономическото чудо на България и скоро всички ще го знаят! Не само защото гоним Цюрих по конкурентноспособност на икономиката и качество на живот, а и заради много други фактори!!

Лятото, понеже аз следвм в САЩ, докато бях там четох в Ню Йорк поуст, статия за перспективите на Източна Европа и Стара Загора беше на 3-място от полувината континет по възможност за връщане по максимално бърз начин на инвестицията! Дори Букурещ и Киев бяха 10-ки нива надолу!

В статията пишеше за челните 5 града в класацията, че ако в тях вложиш милион след 10 години ще имаш милиард!

Радвам се че и Лондонската преса видя перспективите на Стара Загора, не само Ню Йоркската! Стара Загора е номер 1 по сила на икономиката си в България това е!






Тема Re: Какво казват за Стара Загора! ! ! [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторC3 (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 10:25



Ти хубаво следваш в Америка, ма гледай да се върнеш като завършиш.



Тема Re: Какво казват за Стара Загора! ! !нови [re: C3]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано08.02.05 10:34



Естествено че ще се върна!!!

Аз съмзаклет фен на Стара Загора и за 1 млн. не се отказвам от нея! Още повече че в СЗ могат да се правят повече от милион !




Тема Re: Какво казват за Стара Загора! ! !нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.02.05 01:50



Да ти пратя едни 10 лева, дето си ги скътах, да ми ги вложиш в СтЗ? Аре. И като стана 60 да си вземам пенсийка...



Тема Re: Какво казват за Стара Загора! ! !нови [re: TAfricanski]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано09.02.05 08:03



ОК!

Чакам: бенефицент, титуляр, банков код и сметка номер!

Обаче трябва да имаш сметка в ЗАГОРА БЕНК! В русе не знам дали има клон, но в Търново има!






Тема Re: Какво казват за Стара Загора! ! !нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано09.02.05 10:53



ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА

Ей, да бе, верно, в Русе си имаме местна финансова институция - Русенска популярна каса (бившето име беше популярна банка).

Доколкото бях чел миналата година са отпуснали около 50 милиона евро кредити, главно из нашия регион.

Докато такова чудо като Загора Банк няма. Там сте с най-много потребителски и бизнес кредити на калпак, и всичките тези заеми са към чужди (защото български не останаха) банки, със седалища в София. Не си ли притеснен как ще се връщат тези пари, о, велики защитнико на старозагорската икономика :)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Какво казват за Стара Загора! ! !нови [re: gat3way]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано09.02.05 16:37



Пак не си наясно и вървиш некомпетентността си напред! ТЪПИР си ДА!

И утре ще те строшим от бой!

А колкото до кредитите ти май не си чувал УСТОИ а??? Ето питай Индра затова тя е шеф там!

Индра помагай с инфо!




Тема Re: Offerнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторДoбpoмиp (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 20:20



Абе Вие чувате ли се догонвали били Швейцария то ако я догонвахте от развитете държави щяха да идват в Ст. Загора.
Ама пак няма да Ви обяснявам - за кредитете бях писал доста назад ама то и да Ви пише човек само си губи времето, а за мен то е пари а за вас забавление.
Догонвате Швейцария със самолет и пак сте на светлинни години от нея.
Вървете ако имате пари и вижте за какво сатва дума - ама бая настигащи заплати трябва да се спестят май.
Дано някой ден да стане и да се сбъдне вашата мечта.
А бях забравил колко хипермаркета имахте в Ст. Загора?



Тема Re: Offerнови [re: Дoбpoмиp]  
Автор Augusta Traiana Sword™ (Always №1)
Публикувано12.02.05 20:39



Не знам, ама хич не ми допадат тъпаците скрити зад анонимен ник, като теб!

Дори не си разбрал че става въпрос за качество на живот, а не за заплати! Вие русенци от яд ще умрете, че вашето селище е винаги по-назад май а?




Редактирано от Augusta Traiana Sword™ на 12.02.05 20:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.