Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 02.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: indra]  
Автор Bgpunk (Mile Voli Disko)
Публикувано22.12.04 19:53



Съгласен съм. Те са едни на фестивала и други в квартала. И съвсем трети, когато ходят да крадат дървета за огрев от Аязмото или се опитват на улицата да ми продат комплект ножове или имитация на швейцарски часовник. Това не им пречи да са си все пак такива цигани, каквито искат да бъдат.
Апропо, туристи нямаше. Аз и Мишо бяхме единствените българи / като аз съм под въпрос тъкмо на тази част от изречението, няма да ти казвам защо, хехехе!/. Дори и от телевизията не го отразяваха, освен от Рома ТВ/Видин. Има и такава, аз доста се учудих на това.



Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: Bgpunk]  
Автор indra (macondo)
Публикувано23.12.04 11:50



e, това е единомислие.
как е любимият ми оператор? скоро гледах някакви негови новини.
и ще празнуваш ли, за да ти пожелая весели празници?

esto no es tan simple como parece


Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: indra]  
Автор Bgpunk (Mile Voli Disko)
Публикувано23.12.04 15:02



Единомислието е чест спътник на рядкото ни общуване, драга Индра.
Операторът бачка като луд, направил си е домашно студио с подръчни материали. Звукоизолирал е с козяк от "Наталия". Ужасно аналогова идея, но е проработила.
Видях го преди около 4-5 дни, беше взел някакви пари и се напихме. В някакъв никакъв следобед, в "Лозата". Бяхме сами в заведението, пихме по 1-2 бири, и аз угаснах. Той продължи напред по поредната задача от битието си на репортер.Аз заебах всичко и легнах да спя у нас.
За празнуването...утре ще реша. Не обичам да си правя планове, пък и след като от всичко най-добре правя това "да не празнувам", предполагам тъкмо на Коледа няма да се отдам на аматьорски изпълнения.
Ще видя как ще отбележа събитието, не знам още, не съм го мислил.
Главата ми е някъде по трасето Варна- Бургас, тялото ми е у нас на стола, а мислите ми се въртят около парите, които ми дължат и ще си взема днес.
Хората си купуват оригинални дискове, явно Коледната треска ги е омаломощила яко. Коледа е даааааааааааалеч...



Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: Bgpunk]  
АвторMeчът (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 16:16



Я по-добре кажи какво харесваш! Ти винаги изреждаш какво мразиш... Дай положителен знак поне за нещо малко! ПЛИИИИЗ!



Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: Meчът]  
Автор Bgpunk (Mile Voli Disko)
Публикувано23.12.04 16:26



Усещам, задъхваш се нещо по трасето.
Постни зелеви сарми, по рецепта от Смолян.
Студено прясно мляко с много нес-2-3 супени лъжици.
Музиката на Captain Beefheart.
Книгата, която чета сега - "Мухи без глави" на Юрий Мамлеев /кръвожаден нов руски некрореализъм/
Да се разхождам вечер.
Да карам колело.
Да продължавам ли?



Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: Bgpunk]  
Автор indra (macondo)
Публикувано24.12.04 11:25



продължавай
стана интересно

esto no es tan simple como parece


Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: Bgpunk]  
Автор indra (macondo)
Публикувано24.12.04 11:33



рядко, но качествено - бих казала, но понеже си пия първото кафе и то в офиса ще го напиша
поздрави го, ако го видиш. еротичните му фантазии ме разсмиват всеки път щом се сетя
коледата в настоящия й формат е в състояние да доведе до диабетна кома по-неусточивите екземпляри. не зная как е в сз, но тука е ад. всъщност си чакам подаръците. като най-хубавия си го направих сама - от вчера имам pentax с размерите на кутия за цигари
а като слушам добрите новини за бизнеса - май е време да ти пратя фактура
желая ти да ти е приятно - каквото и да правиш през следващите три дни

esto no es tan simple como parece


Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: indra]  
Автор Bgpunk (Mile Voli Disko)
Публикувано24.12.04 20:55



Тоест, да изброя още неща, които харесвам? Че ти знаеш поне още 1-2 и без да ти напомням..или си забравила? Ех, старост...нерадост...



Тема Re: СЗ изравни София и Прага с кредитен рейтинг ВВнови [re: indra]  
Автор Bgpunk (Mile Voli Disko)
Публикувано24.12.04 21:37



Коледа и Бъдни вечер...чудо голямо. Поредната чифутска ебня, която кара трудовите хора да развързват кесии, потресени от легендата за непорочното зачатие. А сигурно импотентния от терпентина Йосиф не му се е карало с жена му, която явно е зачезнала по някой незнаен съсед.
Е, добър ход...въпросът е да се въртят парите. Днес видях един ужасно лекедосан Дядо Мраз на центъра, придружен от фотограф, който ужасно приличаше на елф, но беше по-умело дегизиран като пенсионер.
Това е втората случка от тази година, която ме напълни с "коледно" настроение. Ех, що си бях забравил апарата у дома...
Утре имам сутрешна среща с твоя кумир от сферата на масовите комуникации. Днес ми звънна, намерил ми е жепейска шапка от 70те /била хвърлена на пътя и той я взел, приличала на милиционерска/и ще ми я подарява. Сигурно ще се почерпим....
Днес имах две дъхоспиращи срещи с един друг твой кумир - Чикото!
Става все по-забавен и култов. С мама си говорили за Коледа и стигнали до извод. А той бил, че Исус можело и да не е евреин, а българин.
А после той се правил на "Найден от Биг Брадър" и гостите много му се радвали.
И аз днес си направих подарък - 100 кутийки за дискове по 17 стотинки.
Нали трябва да захраня манифактурата. И да има мъни, слънце и подобни.
Апропо, защо махаш постоянно с тези фактури? Душа, пак ли ще ги борим? Не знам кой на кого дължи пари...

Ако си мислиш, че си ме поставила на някакъв "бизнес респиратор" и могъщо хъркам и къртя левове, бъркаш.
Дарт Вейдърка такава!
Мерси за пожеланието...
Коледа за мен ще е чаша с мляко, ще гледам този филм

/О фильме: Экранизация одноименной сказки Шварца про то, как злые волшебники стали похищать время у ребят, которые его теряют попусту, и превратили их в стариков и старушек, а сами стали выглядеть как дети, что помогало им творить злые дела. Плохо пришлось бы заколдованным ребятам, если бы ни узнали они секрет волшебников и не вернули бы себе похищенное время. Сочетание игрового кино и мультипликации./ и един концерт на Франк Заппа от 1971. И като Гандалф ще пускам облачета дим към тавана. Една от поредните кино вечери в хола.
После ще слушам музика. Получих албума на съветската ъндърграунд група "Коммунизм", наречен "Лениниана". Посветен на другаря Ленин, страхотно концептуален албум. Създаден почти само от минималистична музика и колажи от звукозаписи от 20те-40те години, посветени на великия водач. Интересно, знаеш ли, в едната част има описания на Ленин от съвременници и всички са го описали по различен начин. Интересен феномен и доста забавен. Напомня ми на "Ленинианата" на гениалния Венедикт Ерофеев. Да, това е Коледа за мен. Мерси за пожеланията...

Редактирано от Bgpunk на 24.12.04 21:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.