Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 19.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема чистота.... има ли такова нещо в града нинови  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано26.10.04 08:24



Ужасно е!
Естествено нямам предвид парковете в центъра на града ни.
Иде реч за малките улици в иначе "реален център". Цари мръсотия, израснали високи треви, от които се питах цяло лято какво ще изскочи. Да не говоря за осветлението...тъмно и страховито. А, "най-веселото" в цялата картинка е състоянието на канала около ХЕИ Чудя се кой трябва да прочисти затлаченото с растения и боклуци корито,/ може би там си въдят комарите и гнусотиите над които вършат опитна дейност за тяхното изтребване или просто използват района за тренировъчен център за борба с мръсотията / а и уличките от двете му страни. Добре, че от едната страна на канала Енергото сложиха някакво осветление, че са наложи да поокастрят избоялите драки.
И.... питам се аз, кмета ни какво прави с париците, които са отпуснати за града ни от "Красива България" или всичко свърши с фонтаните по пътя за Аязмото...
Тръгнали сме , казват, към Европа с евроцени на жилища и стоки...
или поне се изравнихме със столицата ни , обаче само на цена на жилища и мръсотия...е, и строителство, де...
пък заплатите са ни обратно пропорционални на цената на хранителните стоки...
Ама има и нещо успокоително... по-приспособими сме явно...и по държаливи..
мръсотия, високи цени, ниски заплати... спокойствие и приспано гражданско непримирение...
ееейй....оная тема за акането на обществено място...
съвсем си ни приляга..при положение, че в центъра на града ни съвсем са оакани...
Кво да прайш...
Стара Загора




Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано26.10.04 10:22



За тази тема с "оаканите" да те светна само е постната из форумите на всички по-големи български градове, а това че темата в нашият клуб е вдигната горе е резултат от разни пришълци, които пишат простотии в нея само и само да ни очернят града. Друг е въпросът, че така те очернят само съзнанието си!

Ех, да имахме модератор...Мчети, мечти...Сега ще скочат поне 5 противника на тази идея, ама на какво да се прави??

Иначе основната поука от твоят пост, е че трябва да пазим чисто около нас!

Надявам се, че споделяш мнението ми?

Редактирано от Meчът нa Aвrycтa Tpaянa на 26.10.04 10:29.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано26.10.04 20:56



Защо ти е модератор?
То тук никой не пише без това.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано27.10.04 08:30



относно модератора...
аз лично нямам нищо против.
Всеки от нас знае, че между клубарите има много Заралии , но необяснимо защо много малко от тях пишат на теми в този клуб. Може би една от причините е именно факта, че няма модератор
Не зная какъв е начина да има такъв, но ако ти имаш желание можеш да оставиш на постинг какво е нужно за това и заедно да направим нещо по въпроса. Все пак има доста теми във връзка с града ни, на които знаещи и хаберни хора биха искали да пишат

А, що се отнася до чистотата... да, съгласна съм, че тя тръгва от нашата лична култура и все пак ...
Не мисля, че калните, разкопани и тъмни улички са наше дело, не мисля, че огромните треви по междублоковите пространства са наша лична отговорност.. Е, да, мина времето на съботниците, та нали затова си плащаме общинските данъци,такси и глоби!? Да, ние може да пъддържаме, или поне да се опитваме, но какво!? Как да опазим канала, за който вече писах?! Да обуем рибарски ботуши да тръгнем да скубим тревата ли...или да се абонираме за машинки "хускварна"/не съм сигурна,че така се пише/ и да тръгнем да косим и кастрим??! Или сами да си купуваме препарати, с които да требим бълхи, кърлежи и комари!?
Но, моля ВИ!!!
Жалко за претенциите на съгражданите и общинарите
вината е и наша...но НЕ САМО наша...
Мисля...



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано27.10.04 08:52



никой ли...аз и ти пишем...
ако това е "никой"
както и да е....
може пък да има нещо вярно в предишното мнение..."модератор" да е "ключа за палатката"
да, опитаме..... какво ни пречи



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано27.10.04 09:01



За двама човека модератор...ставаш смешен.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано27.10.04 09:45



двама ?!
Предполагам, че сме повече...
все пак, ако е нужно нека се преброим...



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано27.10.04 09:49



Ми, брой си ги...ако ти се губи време за това?

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема 3-ма сме! :) [re: Bgpunk]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано27.10.04 11:43



Как двама бе? Трима регнати сме! :)

Ех, преди в доброто старо време другарката divna пишеше поне… А сега кво - НИЩО!

А сега сериозно. Абе то си има хора дето пишат по форума ама нещо не се регват, сега е момента да ги вербуваме за тва! :)) Хайде всички регвайте се!!!

А да за модератора, то и без тва май няма да има, така че за кво да говориме а??

На БИЗИ искам да кажа, че не съм запознат какво трябва да се направи за да има модератор в клуба иначе с удоволсатвие бих приел да стана, нищо че съм зает по 18 часа на ден в офиса ми! :)

П.С. А да искам да питам БИЗИ нещо. От какъв пол си, че още не ми е известно? М или Ж –that`s the question…

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: 3-ма сме! :) [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано27.10.04 11:48



Е щом се самопоканваш така мило, бих предпочел да ти тръшна вратата под носа.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.