Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 23.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема чистота.... има ли такова нещо в града ни  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано26.10.04 08:24



Ужасно е!
Естествено нямам предвид парковете в центъра на града ни.
Иде реч за малките улици в иначе "реален център". Цари мръсотия, израснали високи треви, от които се питах цяло лято какво ще изскочи. Да не говоря за осветлението...тъмно и страховито. А, "най-веселото" в цялата картинка е състоянието на канала около ХЕИ Чудя се кой трябва да прочисти затлаченото с растения и боклуци корито,/ може би там си въдят комарите и гнусотиите над които вършат опитна дейност за тяхното изтребване или просто използват района за тренировъчен център за борба с мръсотията / а и уличките от двете му страни. Добре, че от едната страна на канала Енергото сложиха някакво осветление, че са наложи да поокастрят избоялите драки.
И.... питам се аз, кмета ни какво прави с париците, които са отпуснати за града ни от "Красива България" или всичко свърши с фонтаните по пътя за Аязмото...
Тръгнали сме , казват, към Европа с евроцени на жилища и стоки...
или поне се изравнихме със столицата ни , обаче само на цена на жилища и мръсотия...е, и строителство, де...
пък заплатите са ни обратно пропорционални на цената на хранителните стоки...
Ама има и нещо успокоително... по-приспособими сме явно...и по държаливи..
мръсотия, високи цени, ниски заплати... спокойствие и приспано гражданско непримирение...
ееейй....оная тема за акането на обществено място...
съвсем си ни приляга..при положение, че в центъра на града ни съвсем са оакани...
Кво да прайш...
Стара Загора




Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано26.10.04 10:22



За тази тема с "оаканите" да те светна само е постната из форумите на всички по-големи български градове, а това че темата в нашият клуб е вдигната горе е резултат от разни пришълци, които пишат простотии в нея само и само да ни очернят града. Друг е въпросът, че така те очернят само съзнанието си!

Ех, да имахме модератор...Мчети, мечти...Сега ще скочат поне 5 противника на тази идея, ама на какво да се прави??

Иначе основната поука от твоят пост, е че трябва да пазим чисто около нас!

Надявам се, че споделяш мнението ми?

Редактирано от Meчът нa Aвrycтa Tpaянa на 26.10.04 10:29.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано26.10.04 20:56



Защо ти е модератор?
То тук никой не пише без това.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано27.10.04 08:30



относно модератора...
аз лично нямам нищо против.
Всеки от нас знае, че между клубарите има много Заралии , но необяснимо защо много малко от тях пишат на теми в този клуб. Може би една от причините е именно факта, че няма модератор
Не зная какъв е начина да има такъв, но ако ти имаш желание можеш да оставиш на постинг какво е нужно за това и заедно да направим нещо по въпроса. Все пак има доста теми във връзка с града ни, на които знаещи и хаберни хора биха искали да пишат

А, що се отнася до чистотата... да, съгласна съм, че тя тръгва от нашата лична култура и все пак ...
Не мисля, че калните, разкопани и тъмни улички са наше дело, не мисля, че огромните треви по междублоковите пространства са наша лична отговорност.. Е, да, мина времето на съботниците, та нали затова си плащаме общинските данъци,такси и глоби!? Да, ние може да пъддържаме, или поне да се опитваме, но какво!? Как да опазим канала, за който вече писах?! Да обуем рибарски ботуши да тръгнем да скубим тревата ли...или да се абонираме за машинки "хускварна"/не съм сигурна,че така се пише/ и да тръгнем да косим и кастрим??! Или сами да си купуваме препарати, с които да требим бълхи, кърлежи и комари!?
Но, моля ВИ!!!
Жалко за претенциите на съгражданите и общинарите
вината е и наша...но НЕ САМО наша...
Мисля...



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано27.10.04 08:52



никой ли...аз и ти пишем...
ако това е "никой"
както и да е....
може пък да има нещо вярно в предишното мнение..."модератор" да е "ключа за палатката"
да, опитаме..... какво ни пречи



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано27.10.04 09:01



За двама човека модератор...ставаш смешен.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано27.10.04 09:45



двама ?!
Предполагам, че сме повече...
все пак, ако е нужно нека се преброим...



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано27.10.04 09:49



Ми, брой си ги...ако ти се губи време за това?

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема 3-ма сме! :)нови [re: Bgpunk]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано27.10.04 11:43



Как двама бе? Трима регнати сме! :)

Ех, преди в доброто старо време другарката divna пишеше поне… А сега кво - НИЩО!

А сега сериозно. Абе то си има хора дето пишат по форума ама нещо не се регват, сега е момента да ги вербуваме за тва! :)) Хайде всички регвайте се!!!

А да за модератора, то и без тва май няма да има, така че за кво да говориме а??

На БИЗИ искам да кажа, че не съм запознат какво трябва да се направи за да има модератор в клуба иначе с удоволсатвие бих приел да стана, нищо че съм зает по 18 часа на ден в офиса ми! :)

П.С. А да искам да питам БИЗИ нещо. От какъв пол си, че още не ми е известно? М или Ж –that`s the question…

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: 3-ма сме! :)нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано27.10.04 11:48



Е щом се самопоканваш така мило, бих предпочел да ти тръшна вратата под носа.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано27.10.04 12:53



от зад на пред :))))
значи аз съм жена и онези, от "старите времена" ме знаят, но не от клубовете, а от лафчето :))
Що се отнася до..... "регването".../ нова думичка в речника ми и ще си я приема, като участвам, показвам, вземам участие..или нещо такова/ естествено, че ще намекна на дружките си, че се опитваме да "съживим" клуба на града ни в дир-чето :))
а, за модератор....
нека първо видим какво ще се получи с оборването на писимистите относно мъртвилото наоколо :))

п.п...
ще взема да сложа тая тема сама...



Тема Re: 3-ма сме! :)нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано27.10.04 13:21



Не сте трима...
Не участвам в клуба редовно, но се опитвам да следя нещата. Преди време пишеха доста хора. Съжалявам, че сега ги няма тук .



Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Бизи]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано27.10.04 22:06



Благодаря за уточнението! Радвам се че има и заинтересовани дами от съдбата на един от най-прекрасните и древни български градове!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: 3-ма сме! :)нови [re: spec]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано27.10.04 22:14



Пак ще пишат споко... "Дето е текло пак ще тече" нали знаеш...

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Бизи]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано28.10.04 19:13



Аз държа да кажа-"пЕсимист" съм, ама вие опитайте...опитайте.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Bgpunk]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано28.10.04 20:45



Ние пък сме реалисти и действаме!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: 3-ма сме! :)нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор indra (macondo)
Публикувано29.10.04 02:05



... и пишат ли, пишат...
здрасти

esto no es tan simple como parece


Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано29.10.04 08:31



айде сега ПеСИМИСТ бил...
какво от това..
че то трабва да има и такива между нас
иначе с кого ще спорят оптимистите
трябваш си ни ... за кадем
дори и само да наблюдаваш с ПеСИМИСТИЧНОТО си оче



Тема вече но броя :))нови [re: indra]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано29.10.04 08:35



привет и от мен



Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано29.10.04 08:37



е, как....че ако трябва и за това да се броим
дамите са по-хаберни ми се струва
че и не само за града, а и за цялата област
/виж кмет - обл.управител /



Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Бизи]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано29.10.04 09:20



Първо, аз с непознати не се множа. Най-малкото предприемам крути предпазни мерки.
Второ, какви кадеми, какви бадеми?
Кандидатствам за заем, яйце ми се пече на там, дето обикновенно сядам и сега само кадем остава да ставам.
Трето, сутрин ме боли сърцето и ми се повръща. Тази сутрин сякаш е изключително гадна.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано29.10.04 09:25



Аз пък съм слончето Бимбо и искам в Африка...

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 10:42



Za kakvo vaobshet stava duma - kakva chistota??? Nikoi ne im e vinoven na grajdanite. VSICHKO ZAVISI OT TIAH (NAS)!!! Stiga sme chakali niakoi neshto da "OPRAVI".

Ya si priznaite kolko ot vas si hvurliat fasovete na ulicata i boklucite prez terasata!?Koi ste chisti posle ? A?
Otnosno trevite - tochno zadaljenie e na tezi, koito jiveat v blokovete da si chistiat gradinite. Ako triabva shte si kupiat po 3 chifta botushi. Kolko struva da se saberat vsichki edin weekend, da izchistiat , da prekopaiat , da posadiat treva i cvetia i da plashtat na edin chovek 100 leva da gi poddurja vseki mesec? A?
Vseki den se davat pari za novi drehi i kruchmi, no ne i za tova!!!! Sram!

Kogato se vloji trud, investicia ili kakvoto i da e drugo i se opraviat lichnite problemi, togava s chista suvest moje da si iska ot obshtini i t.n .....

Ako vseki si opravi kushtata Bulgaria shte bude edno po dobro miasto za jiveene!

Vzemete se v ruce be hora !!!!





Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: milen]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано29.10.04 12:27



Напълно споделям твоето мнение! Не на безхаберниците! Всеки има гражданското задължение да си чисти боклуците и да поддържа околоблоковото си пространство чисто и уютно! Да засажда треви (но не канабис, а райграс) и цветя!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: milen]  
АвторVeso (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 13:13



Ех, ако пишеше и на кирилица ...
Напълно съм съгласен с теб.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Veso]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано29.10.04 13:51



Човекът няма кирилица защото е студент в Германия това е причината доколкото си спомням от миналият сезон. Азбуката няма значение, важен е езикът!

Теб иначе не съм те срещал из форума или поне не си спомням за това. Радвам се че участниците тук се увеличават!

Успех и вземай по-редовно участие ако обичаш!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (минаващ)
Публикувано29.10.04 15:27



първо...аз съм непозната, но не смятам да те заразявам с каквото и да било.. а, за мерките... привантивни или не, или в зависимост от дименсията.. задавай си ги
второ.. кадем се римува с бадем, но си е като тотем...
между второто и третото... зависи от коя банка е заема и за какво е той, но резултата е един и същ ... при успешно завършване на сделката с банката набутването е за кредитоползвателя /аз съм на следващия хал... заемоплатец и те съветвам да не ти пука - лихвите ще падат /
трето ... провери си здравните осигуровки и ако пишеш по-често наоколо може да намалиш до някъде стреса



Тема Re: 3-ма сме и ще се множим ;-)нови [re: Бизи]  
Автор Bgpunk (безлик другар)
Публикувано30.10.04 01:18



Мерси за топлите думи. Засега се въздържам от "кадемстване"...
И не държа да се множа.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: milen]  
Автор zucki (непознат)
Публикувано30.10.04 15:24



Ех мечти мечти, вярваш ли го това да стане. Ами то нали е по- лесно да чакаме друг да ни изчисти лайната пред блока. Такива са ни навиците, да замърсяваме и после да се оплакваме.
Хора мислете за децата си, които ще играят в същата тази градинка, в която вие си изхвърляте боклука.
А най- фрапиращата гледка, която съм виждала е зад 15 етажният ми за радост бивш блок на ул. Бяло море 1 просто не мога да опиша каква гадост беше

[img]http://www.bulcards.com/resources/cards/anims/a/animals/animal026.gif[/img]


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Бизи]  
Автор indra (macondo)
Публикувано31.10.04 03:05



убедена съм, че прогресът е слествие от стремежа към нещо по- (добро, полезно, ефективно и т.н.). убедена съм (като песимиста от вица), че винаги може и повече. ама вие в наистина мръсен град попадали ли сте? град, в който в самия център контейнерите за смет преливат и бездомни кучета влачат намереното по улицата? минавали ли сте през славийков след десет вечерта? изглежда така сякаш малко преди вас е минала ракета земя-земя. а крайните квартали напомнят бунището на делхи. е, това е мръсен град. на фона на него стара загора е като аптека.

esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторVeso (Нерегистриран)
Публикувано01.11.04 10:09



Това за кирилицата беше малка задявка с градския от Г-я, защото изпревари собствените ми мисли с поста си в стил "Джон Кенеди".
Иначе нямам нищо против клуба на Ст. Загора, стига да видя нещо, което да ме накара да се замисля.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Veso]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано01.11.04 17:23



Радвам се че има мислещи хора в клуба...
а още по-радостен ще бъда ако "чуя" предложения за подобряването на чистотата на града!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано02.11.04 09:50



Благодаря. С последното изречение ме разнежи...



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Veso]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 13:36



Извинявам се за това, че по-често пиша на латиница, но в повечето случаи не ползвам домашния компютър, а друга машина с която работя. Поради софтуерни причини там не сам инсталирал кирилица....та така.

Иначе нямам нищо общо с Германия:) Тук съм си в БГ :)

А колкото до темата "Чистота" - болно ми е да мисля за това! Опитвам се да изчистя моя си свят и да не мърся този на другите. Ако всеки го направи ще сам много щастлив!:)

Айде със здраве!



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторVeso (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 16:10



Миленчо пак ме изпревари. Този човек ми чете мислите !
Като убеден индивидуалист и мизантроп алтернативата пред мен е само личния пример.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Veso]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 16:14







Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано03.11.04 01:45



това е бонус, щото не беше цел.
всъщност стара загора ми липсва

esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: milen]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано03.11.04 09:33



Сори човек за товам че те обърках с един друг потребител, който учи в Германия. Той май беше ЕМО, а не МИЛЕН! Всъщност няма вече значение, важно е че те оправдах набързо!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано03.11.04 13:03



Благодаря за бонуса - въпреки, че не е бил цел.
Какво ти липсва от Стара Загора?
Пък и автобусния билет не е кой-знае колко скъп, нали? По-рано беше 10 лв, сега - вероятно, малко повече?



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 21:11



Няма проблем. Жив и здрав



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано03.11.04 22:35



ритъма. липите. сутрин да ходя пеша до офиса. как миришеха улиците след дъжд. уникато. старците, които играеха шах на припек с огромни фигури в парка. сан суси. вечерите, в които като погледнеш от централна пиаца към гума ти се струва, че си на морето. руините до съда. аязмото. срещите на гъбата. дръмс. хората. мерлото на домейн менада. тенис джаз клуба. езерото на загорка. сезонът на черешите....
смехът на диспечерката когато й казвах от къде да ме вземе и къде ще ме закара таксито. учудените погледи на минувачите в центъра когато се опитвах да тичам сутрин. повдигнатите вежди когато се разнасях с дънки, кецове и фанелка с надпис ссср...
всичко това


esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано04.11.04 08:14



Е ти къде си сега?

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано04.11.04 13:23



Впечатлен съм. Твърде добре си го хванала всичко това. Аз едва ли бих могъл да го опиша така хубаво. Може би защото съм толкова свикнал с всичко това, че въобще не ми прави впечатление. Да, повечето от нещата все още са си тук. Май почти всички.
Така описано, Стара Загора е добър вариант човек да разнообрази ежедневието си, например от София. Понякога ми липсва май точно хаоса на пл. "Славейков". Полит-ентусиастите там през 1990 година, които спорят на политически теми. И които вярват - в себе си. В тогавашните политици. В бъдещето. Присъствал съм на страхотни спорове там. Един от участниците например беше Вили Кавалджиев. Сега , 14 - 15 години след това, там всичко е търговия. В известен смисъл пл. "Славейков" е като един умален модел на БГ - с хаоса, търговията, жаждата за печалби, сивия сектор, мръсотията.
Пак се разписах много, спирам засега.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор indra (macondo)
Публикувано04.11.04 13:36



в къщи. т.е. в софия. а в стара загора бях командировка и живях от началото на април до средата на юни.

esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано04.11.04 13:38



Да не изпадам в подробности, но Славейков е пълна скръб и мизерия!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано04.11.04 15:24



Възможно е. Всичко зависи от гледната точка.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано05.11.04 10:21



Говоря от гледна точка на външния вид и чистотата, и то гледна точка произлизаща от моите очи!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано09.11.04 23:10



обикновено човек иска това, което няма


esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано10.11.04 09:35



...е не може да отречеш, че има и някои изключения, като например факта, че богатите искат още и още пари, въпреки че имат доста от тях!

Comprende linda mocaca?

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано10.11.04 09:55



Може би си права.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор indra (macondo)
Публикувано13.11.04 18:29



claro que comprendo
tienes razon

esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано13.11.04 18:31



а може и да не съм

esto no es tan simple como parece



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.