Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 25.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано03.11.04 22:35



ритъма. липите. сутрин да ходя пеша до офиса. как миришеха улиците след дъжд. уникато. старците, които играеха шах на припек с огромни фигури в парка. сан суси. вечерите, в които като погледнеш от централна пиаца към гума ти се струва, че си на морето. руините до съда. аязмото. срещите на гъбата. дръмс. хората. мерлото на домейн менада. тенис джаз клуба. езерото на загорка. сезонът на черешите....
смехът на диспечерката когато й казвах от къде да ме вземе и къде ще ме закара таксито. учудените погледи на минувачите в центъра когато се опитвах да тичам сутрин. повдигнатите вежди когато се разнасях с дънки, кецове и фанелка с надпис ссср...
всичко това


esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано04.11.04 08:14



Е ти къде си сега?

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано04.11.04 13:23



Впечатлен съм. Твърде добре си го хванала всичко това. Аз едва ли бих могъл да го опиша така хубаво. Може би защото съм толкова свикнал с всичко това, че въобще не ми прави впечатление. Да, повечето от нещата все още са си тук. Май почти всички.
Така описано, Стара Загора е добър вариант човек да разнообрази ежедневието си, например от София. Понякога ми липсва май точно хаоса на пл. "Славейков". Полит-ентусиастите там през 1990 година, които спорят на политически теми. И които вярват - в себе си. В тогавашните политици. В бъдещето. Присъствал съм на страхотни спорове там. Един от участниците например беше Вили Кавалджиев. Сега , 14 - 15 години след това, там всичко е търговия. В известен смисъл пл. "Славейков" е като един умален модел на БГ - с хаоса, търговията, жаждата за печалби, сивия сектор, мръсотията.
Пак се разписах много, спирам засега.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор indra (macondo)
Публикувано04.11.04 13:36



в къщи. т.е. в софия. а в стара загора бях командировка и живях от началото на април до средата на юни.

esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано04.11.04 13:38



Да не изпадам в подробности, но Славейков е пълна скръб и мизерия!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано04.11.04 15:24



Възможно е. Всичко зависи от гледната точка.



Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано05.11.04 10:21



Говоря от гледна точка на външния вид и чистотата, и то гледна точка произлизаща от моите очи!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: spec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано09.11.04 23:10



обикновено човек иска това, което няма


esto no es tan simple como parece


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано10.11.04 09:35



...е не може да отречеш, че има и някои изключения, като например факта, че богатите искат още и още пари, въпреки че имат доста от тях!

Comprende linda mocaca?

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: чистота.... има ли такова нещо в града нинови [re: indra]  
Автор spec (минаващ)
Публикувано10.11.04 09:55



Може би си права.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.