Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 30.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ!нови  
АвторПeпo Пpъднятa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 00:34



Благодаря на всички които казаха по някоя блага дума за моите Лондонските ми лайна. Почувстах се дълбоко трогнат. Е разбира се не броя тези като Тетка. Хора които се срамуват да пръднат не ги броя за хора- те са живи говна.

Пепо, на теб също много ти благодаря. Не съм чел тази книга на Салвадор Дали но с удоволствие бих я прочел докато се напъвам над цукалото сутрин. Моето творение ми не бе написано с цел да го надмина но се радвам че съм го направил. Друго ме гложди мене..... гложди ме като кучешко лайно на обувката ми в автобус. Нали знаеш как е- няма къде да го избършеш; смърди та се не трае и всички наоколо те оглеждат. Ей така ме гложди! То е следното:

Ние с Бона Сера се осрахме да серем насраната Стара Загора. И кво......??? Тя и без това винаги е била затрупана с фъшкии. Какъв е смисълът от всичко това ако не послужи за нещо по-голямо. В крайна сметка град като Лондон заслужава да бъде осран. Но ако това е вярно за Лондон, то тогава какво да кажем за смрадливата ни столица.

Да, да знам какво ще кажете. Че тя си е осрана. Това обаче не е стриктно вярно. Да, вярно е че има по някоя диария по тъмните улички но къде да дрищят хората като са се посрали от пиене в събота. Софиянци не биха се съгласили с вас. Те биха казали че София е "осрана" само в преносен смисъл дори и ако са затънали до езика си в лайна. Но този въпрос можем да го разгледаме в нова тема наречена "София- осрана но не смърди". Та въпроса остава:

Осрахме Лондон а не София. Защо?

Това си е жива грешка за мен. Трябваше май да е в обратен ред. Патриот ли съм аз или не. Ето върнах се от Англия- върнах се при теб Българио. Защо не те осрах първа!!! Но какво да се прави- стореното- сторено, бития- бит и.т.н
Ето моят призив към вас неподозирани герои:

ГЕРОИ!
Да осереме Хародното Събрание!

Няма да е лесно както в Лондон. Голяма подготовка ни чака. Ако някой има връзки в някой склад за найлонови торбички, моля незабавно ми кажете- нямам намерение да нося стоката си на ръка. Всички доброволци нека да помислят най-добрия възножен начин да се срешнем без да се компрометираме- в момента не мога да мисля за това. Сега мисля за друго. Докато си го мисля това "другото" усещам неприятен остър допир на оттеглящо се навътре лайно. Това е така защото си мисля: Ами ако този път ме хванат?

Ама съм и аз един герой. НоЛондон беше тренировка- Аз ще се жертвам за родината.



Тема Re: ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ!нови [re: Пeпo Пpъднятa]  
АвторПpиндeл мaиep (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 01:28



Браво!Такъв патриот като тебе няма!Много се кефя!

Срането му е маиката тази изродска държава да се посъвземе и нещата тръгнат нагоре!



Тема Re: ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ!нови [re: Пeпo Пpъднятa]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано20.08.04 23:55



Напоследък забелязвам че някои хора тук все за сране и т.н. лайна говорят. Не че е лошо, ама се осраха вече. Почвам да се чудя дали някой дърт манаф не ви го е нацепил здраво анално и да е цепнал девствените ви дупета и от тогава да не можете вече да се удържате а да серете навсякъде, защото аналните ви сфинкстери вече не държат. Според мен само това е обяснението на масовата гомнохфъргаческа истерия обзела няколко простаци тук.
Господ да им е на помощ.



Тема Re: ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ! [re: Fx.]  
АвторПpиндeл (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 01:02



Господ да е на помощ наи-ве4е на тебе,недоу4ен изроде!

Кретен с кретен не може да схване кога се калява стоманата!



Тема Re: ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ!нови [re: Пpиндeл]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано21.08.04 02:02



я! още един кандидат гомнохвъргач...........
и твоя анус ли е разхлабен леко бе педераст.......
става весело..........



Тема Re: ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ!нови [re: Fx.]  
АвторПpиндeл (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 02:05



То весело става,ама на теб не ти става.........



Тема Re: ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ!нови [re: Fx.]  
АвторПeпo Пpъднятa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 02:23



След като ти е станало весело и приказваш само за педали и анален секс мога само да заключа че ти май си сбъркания тук. Ако случайно не си забелязъл това е клуб Стара Загора и теми за говна са съвсем в реда на нещата; естествени за нашия любим град и освен това са горщо посрещани от общественоста. След като си толкова жадуваш някой да ти го нацепи отиди в клуб Секс или нещо подобно.
И престани да се обаждаш когато хора като мен обсъждат честта на държавицата ни и какво още могат да направят за нея. Путьо такъв! Да не мислиш че е лесно да сереш.



Тема Re: ТЪРСЯТ СЕ ГЕРОИ!нови [re: Пeпo Пpъднятa]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано21.08.04 16:40



Голям майтап.......
Не е лесно да сереш наистина. Даже понякога е мноооого трудно. Но това важи за нормалните хора на които през ануса освен лайно нищо друго не е влизало и ли излизало.....
При вас като гледам не е така. Лесно се осирате, че и не само вас си ами и околната среда. Явно халките на анусите ви вече не държат добре......... Лошо, много лошо........ Поспрете се малко да ви зарастне халката отзад че се осрахте вече......
Голям майтап пада......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.