Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 06.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Някой учи ли английски в училища "Европа"  
Автор Fx. (познат)
Публикувано30.06.04 09:29



Питам защото мисля дали да не се запиша тази година да уча английски там? Как е обучението там - научава ли се наистина езика?



Тема Re: Някой учи ли английски в училища "Европа"нови [re: Fx.]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано30.06.04 09:43



Таксата се плаща наистина. Другото, на каквото се случиш.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Някой учи ли английски в училища "Европа"нови [re: Fx.]  
Авторdapomogna (Нерегистриран)
Публикувано15.08.04 21:02



emi ne che pomnia mnogo...sega sam na 19...kato uchih tam da sam bil na 13 ili 14 i do kolkoto si spomniam taksa naistina se plashtashe obache i obuchenieto si beshe na nivo.......i dosta izkuso ni darjaha....obache nali beh na 13 i si misilh che english nema da mi triabva nikoga...(savsem grubra greshka ot moia stranna..shtoto se okaza che shte mi triabva mnogo poveche).reshih hich da ne go vzemam na seriozno i se izdanih..ta se naloji da me premestiat tam v drugoto uchilishte malko nad Evropata
kadeto daje niamashe i miasto za sravnenie...ta misalta v samoto nachalo mi beshe...ako imash vazmojnost tam uchi......



Тема Re: Някой учи ли английски в училища "Европа"нови [re: Fx.]  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 10:38



mnogo golqmo nivo i mnogo dobre se nau4ava angliiiskiq.za drugi ezici nz 6toto u4a samo angl.



Тема Re: Някой учи ли английски в училища "Европа"нови [re: Gabi]  
АвторMeчът нa Aвrycтa Tpaянa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 16:36



Е ами то аз бях една година в Англия и съм живял 10 (почти) в Щатите, и си го знам перфектно, ама то и Пънка може да ти даде някой частен а ???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.