Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: вечернови [re: Aлekc®]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано11.06.04 23:12



По кой път. Ние не сме много печени колоездачи - да не ни изкарате джигера по някой здрав баир



Тема Re: да бяга [re: divna]  
Автор Пpokoпи (зевзек)
Публикувано12.06.04 11:05



като ме гонят бягам, ама скоро никой не ме е гонил
виж идеята с велосипеди по ми се нрави

Всеки неудачник ще ти каже, че успеха не е нищо друго освен късмет


Тема Re: вечернови [re: Tia Nicol]  
Автор sisip (нахален)
Публикувано13.06.04 01:10



бягането е индивидуално като дейност :))) не съм чул за бягане по двойки :))) тройки или турски петици :))) ( за да вкарам малко индийско - скандиндавски привкус /:))) в поста де ....
бягането е изпитание ... и времето в което за да не мислиш колко, как и защо го правиш .... мислиш за нещо друго ... понякога мислите са доста странни интересни и .... неочаквани ;-)

трудно е да бъдеш бог - защото на обикновенните хора им е трудно да живеят с богове!


Тема Re: да бяганови [re: divna]  
Автор indra (macondo)
Публикувано13.06.04 20:06



аз бягах. при това без изобщо да ме гонят. щото го правя в къщи. а перманентното ми къщи е срещу софийските гробища. тихо място, много подходящо за тичане сутрин. бонуса е един приятен философски поглед върху живота през целия ден.
та когато пристигнах в стара загора, първата сутрин реших да тичам. важно е да се отбележи (не че ме оправдава, но все пак...) е, че не познавах града и че живеех до блока на бкп-то. и така - първата сутрин се юрнах по първите попаднали ми пред погледа улици. тичах. много приятно с изключение на факта, че всеки, който ме виждаше спираше, втренчваше се в мен, а някои дори се обръщаха. същата реакция наблюдавах и на втория ден. после споделих в офиса, а колегите ме попитаха:
- ама ти къде тичаш?
и аз започнах да им изреждам имената от табелите, които бях видяла:
- отец паисий, столетов, цар симеон....
и те придобиха вида на хора, вечеряли с гъби орландовки:
- ама това са главните улици!!! там никой не тича!!! късмет, че никой не те е хванал, мислейки си, че си откраднала нещо.
и някакси притеснена от това внезапно внимание рано сутрин прекратих опитите да бягам в стара загора.
после разбрах, че хората тичат в аязмото (супер яко място ), но ....

esto no es tan simple como parece


Тема Re: да бяга [re: indra]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано13.06.04 20:11



Hajdeeee koga shte karame koleletata????

vivere est militare


Тема Re: да бяганови [re: Tia Nicol]  
Автор indra (macondo)
Публикувано13.06.04 20:42



ако населението реагира така и на карането на колело - ще си помисля
другия път като дойда в стара загора , обещавам

esto no es tan simple como parece


Тема Re:или на плувния басейн [re: Tia Nicol]  
Автор divna (огнено)
Публикувано13.06.04 22:57



дааа, който си няма колело, вече го направи упражнението, снощи като се прибирах, т.е. сутринта към 6:30, като се качвах по стълбите си помислих, че май е дошъл момента да го направя през този сезон(все още не съм ходила да тичам....) и само си облякох екипа и ... на горния стадион-да е равно, бях си напълно самичка - гокям кеф, без разни зяпачи..и си бяяяягахххх, после се прибрах, напълно тонизирана и свежа-как да легнеш да спиш след такова преживяване, но най-смешна беше клюкарката на блкока, която ме видя , че пак се прибирам, след като е изгряло слънцето-това не е нищо ново, но след това да изляза по екип и да се прибера след час и половина й дойде много, а не мен съвсем добре...

действайте с колелетата, може да се мернем някой път или на плувния басейн , ако има навити...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: да бяга [re: indra]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано13.06.04 23:10



Да не мислиш скоро да напускаш прекрасния ни град и да се връщаш в ужасната София



Тема Re: да бяга [re: Tia Nicol]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано13.06.04 23:11



Кога можеш - сутрин или вечер? Нека и други да кажат и да се събираме - например в сряда.



Тема Re:или на плувния басейннови [re: divna]  
Автор Fx. (познат)
Публикувано13.06.04 23:14



Да не искаш да кажеш че в 6.30 сутринта си имала сили да бягаш???. Ужас - това не мога и да си го помисля даже




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.