Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 25.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Къде да се женим?  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано06.06.04 17:03



Здравейте не пиша много по клубовете но ги чета ,от Ст.Загора съм и искам да чуя вашето мнение за свадбено-обредния дом или там както се казваше.Защо хубав и голям град като нашия няма голяма хубава и удобна най вече такава зала за бракосъчетания?Някой от вас замислял ли се е че е много малка тази зала и също защо никой не прави нищо по въпроса при положение че няма да ви казвам какви са цените за граждански брак не са много високи но все пак са си пари които отиват незная къде но не и в ремонт на иначе много "удобната" зала .Идей............................
С уважение един незаженил се..



Тема Re: в Градската градина [re: Aлekc]  
Автор divna (огнено)
Публикувано06.06.04 20:02



да, бе, то толкова излишни пари в Общината, че в това да ги вложат, няма да вземат да си спретнат някой банкет....

а пък, за да се планира такъв разход, май трябва някой конкретно да спечели от цялата работа, като този които ще извършва ремонта..

ами по интересно е как стои въпроса с такива частни институции, колко погребални бюра има...а такива за бракосъчетания..?

аз не съм сигурна, но май нотариусите имат такива права

може да изнесат бракосъчетанието в Градската градина, на мястото на Бирения фест, и зяпачи ще има кокото искаш (публика) и място.....

танцувай по ръба на острието



Тема Re: в Градската градина [re: divna]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано07.06.04 09:59



Абе то ако има желаещи да се женят все ще намерят къде!

А капризите за залата винаги ги е имало, не само сега, а и не само в СЗ!

Както ми е известно (чудно от къде!!! ) : " Нищо ново под слънцето!"

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: в Градската градинанови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторThe_Axe (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 16:02



Еми кво ще му е викам като се зажени някой да ходи в градската и да търси дивна...мерси



Тема Re: а пък ти действай [re: The_Axe]  
Автор divna (огнено)
Публикувано07.06.04 16:24



ами отсякъл си нещо с брадвата, ама аз явно изобщо не разбирам какво искаш да кажеш (което говори както за моя акъл, така и за способността ти да се изразяваш) и тъй като след "...мерси" от куртоазия, уважение към събеседника или по друга причина следва да се каже "моля", то аз ще го направя от уважение към теб и вниманието което си отделил, а пък ти действай, както прецениш...че ти подобава...

танцувай по ръба на острието



Тема Re:нови [re: divna]  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 16:49



Много си личи и на двама ви че сте старозагорци.Нищо лично и за дивна и за брадвата ама не видях къде според вас е проблема за нашите младоженци.Или трябва да танцуваме все "По ръба на острието" и да си се женим в Градската както някои хора предложиха

п.с. не искам сърдити и недоволни тва все пак е нашия град



Тема Re:за разубеждаване на мераклиитенови [re: Aлekc]  
Автор divna (огнено)
Публикувано07.06.04 17:14



с риск да изместя темата, аз бих отворила в Градската градина пункт за разубеждаване на мераклиите и мисля би станало доста интресно...

добре, че продължението го изтрих...

интересно би било да се отвоюат пари от фондовте (европейските) за такива манипулирани и неориентирани (социална дейост), които изобщо нямат представа какво ги очаква, малцина са тези , които пристъпват към брак с ясното съзнание какво предстои и каква отоворност поемат, а останалите просто трябва да имат шанс да видят и другата страна на медала(т.е. алтернативата)...

танцувай по ръба на острието

Редактирано от divna на 07.06.04 17:22.



Тема Re:за разубеждаване на мераклиитенови [re: divna]  
Авторkaндидaт жeниx (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 17:22



Опитай се!



Тема Re:да те разубедя ли?нови [re: kaндидaт жeниx]  
Автор divna (огнено)
Публикувано07.06.04 17:24



да те разубедя ли?


даааа, май в банята ще има за каво да си мисля...

танцувай по ръба на острието



Тема Re:да те разубедя ли?нови [re: divna]  
Авторkaндидaт жeниx (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 17:27



А това за какво е? - "с риск да изместя темата, аз бих отворила в Градската градина пункт за разубеждаване на мераклиите и мисля би станало доста интресно... "





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.