Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 29.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Станишев щял да идва в СЗ на 13 Февруари.  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано08.03.04 18:59



Мразя комунбистите безкрайно, но при оглед на социологическите проучвания този боклук ще ни е министър председатекл най-вероятно, затова ще трябва да се примирим и да видим какво можеме да издействаме да свърши за нас предизборно! Например да го попитаме за новите области за планиране. Той беше един от заащитниците на идеята че СЗ трябва да е центъра на ЮЦ област!









Come get some!



Тема Re: Станишев щял да идва в СЗ на 13 Февруари.нови [re: Van Co]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано08.03.04 19:06



Що вместо да го питате не му спретнете един атентат? Така ще намажете много повече вярвайте ми ;)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Станишев щял да идва в СЗ на 13 Февруари.нови [re: gat3way]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано08.03.04 19:14



Звучи добре! С какво да го убием? С базука ще е безболезнено и ням ада има тръпка...
Трябва да го режеме бавно с нагорещено и много тъпо ръждиво ножче на нокторезачка нали?!



Тема Re: Станишев щял да идва в СЗ на 13 Февруари.нови [re: Van Co]  
Автор divna (изумително)
Публикувано09.03.04 03:09



аз си мисля, че ако влагаш по-малко енергия в "мразенето", ще можеш да я насочиш към намиране на посочената от теб полезност

то и без това самото мразене освен напрежение, какво ти носи

и да вземем да ги насочим силите към следизборни действия(от страна на Станишев), а не към предизботни обещания

танцувай по ръба на острието



Тема Re: Станишев щял да идва в СЗ на 13 Февруари.нови [re: divna]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано09.03.04 09:16



Да така е! Обаче сърцето не ми дава да не оплюя Станишката, но с оглед това че се издига не ни остава алтернатива освен да го изнудваме за нещо следизборно...



Тема Каква пък ще е тая област?нови [re: Van Co]  
Автор Плoвдивчaн (ка)
Публикувано09.03.04 21:11



"ЮЦ област" включва ли и Пловдив? Много едно такова южноцентрално ми звучи, чак подозрително. Ако е така, вие трябва да го позлатите човека, бе! И пак ще му е малко.

Насила хубост не става.


Тема Интересна област...нови [re: Плoвдивчaн]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано10.03.04 07:59



Ами да, обаче идеята не ни е такава! Тя е и СЗ и Пловдив да си имат свои области за планиране, както си е и справедливо, не мислиш ли?

Според мен всеки град над 100 хил., което е международно приетата бройка за голям град, трябва да има такава област и без това сега такива са само 7 града.

Сливен и Добрич отдавна са под тази бройка, за съжаление!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.