Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Включиха ни в прогнозата на bTV!  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано01.03.04 09:01



Най-накрая ни включиха в прогнозата за времето на bTV! Успехът се дължи изцяло на мен, с което не искам да се възгордея, но все пак успехът е голям, като се има в предвид закостенелите и консервативни мозъци в българските национални медии и това че bTV е и най-гледаната телевизия.

Та значи първо писах на два пъти миналия месец до weather@btv.bg , но от там ми казаха, че ще ни включат наесен в прогнозата за времето. Аз бях неудволетворен от отговорът им и писах този вторник писмо до шефката на bTV. И виж ти какво стана! Тя ми отговори че това ще стане в рамките на 5 дни, а снощи включвам ТВ и гледам Ст. Загора на картата за прогнозата за времето.

Това доказа че няма успех без постоянство и упоритост! Дадох си много добър урок от успеха ми. Оказа се че “царя дава, пъдаря не дава” е вярна поговорка!

П.С. Сега ще видя какво ще ми отговорят и от NТV и БНТ, защото и на тях съм писал писма тази седмица.

Хайде и честита баба Марта!







Тема Хайде бе няма ли да ме поздравите!нови [re: Van Co]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано01.03.04 12:35



Хайде бе няма ли да ме поздравите!
Все пак това долу е мое дело! Без мен нямаше да пише СЗ на тази карта, а благодарност от вас никаква!







Тема Re: Хайде бе няма ли да ме поздравите!нови [re: Van Co]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано01.03.04 16:53



Мисля, че много навътре го вземаш ;) Иначе поздравления ;)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Хайде бе няма ли да ме поздравите!нови [re: gat3way]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано01.03.04 17:19



Не го вземам много наеътре, ама няма благодарност ей!
Кажи ми не са ли глупави от НИМХ, да дават данни за градчета, като Петрич и Сандански, които са едно до друго, а в същото време да няма СЗ ?




Тема Re: Хайде бе няма ли да ме поздравите!нови [re: Van Co]  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 17:39



Bravoos:)
Sega ako izdeistvash i v "tazi sutrin" v hot line za temperaturite da se poiavi SZ vmesto Haskovo primerno......:))
Pozdravlenia pak



Тема Re:vivaнови [re: Van Co]  
Автор divna (изумително)
Публикувано01.03.04 20:20



viva !!

а пък аз последните месеци нямах никакво време за ТВ, просто не го и пусках, и сега от известно време това ми се случва, скоро ми направи впечатление, че и нашият град се кокори от картата, туъкмо си помислих:"Боже, от кога не съм в час!", пък то к'во било, май съвсем съм си в час

давай все така

танцувай по ръба на острието



Тема ОК мерси !нови [re: emo]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано01.03.04 21:55



Споко и това ще стане, но от есента някъде!
Поне така ми обеща Венелин Петков от bTV, който е от СЗ...
Каза ми че в момента от ТВ им са в процес на смяна на фирмата извършваща метеоролигичните им прогнози...
Така че съвсем скоро ще има температурата и на фърст лайн сутринта!




Тема Re:vivaнови [re: divna]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано01.03.04 21:56



Чрез нахалство към прогрес!




Тема П.С.нови [re: Van Co]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано01.03.04 21:58



П.С.

Нйет нахалство - нйет прогрес!




Тема Re: Включиха ни в прогнозата на bTV!нови [re: Van Co]  
АвторKOЛKOTO-TOЛKOBA (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 22:37



БРАВОС БРЕ, ХЕХХЕ.... ЗА СЕФТЕ ВЛИЗАМ ТУК И НА ИСТОРИЧЕСКИ МОМЕНТ ДА СЛУЧА:))) .....ПОЗДРАВЛЕНИЯ.... СЕГА АКО МОЖЕ ДА НАПРАВИШ ТАКА, ЧЕ ПРОГНОЗИТЕ ИМ ДА СЕ СБЪДВАТ ЩЕ МЕ СПЕЧЕЛИШ КАТО ФЕН:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.