Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 02.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Internet dostavchikнови  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 17:03



Abe hora ya kajete niakoi sveten internet dostavchik v grada. Govoria si onzi den s priatel, koito se e otkazal ot Vereya Kabel, zashtoto 3 sedmici gi chaka da mu pusnat neta vse pak. Internet Grup se trognali neshto i za 3-4 dni se spravili sas "slojnata instalacia". Kachestvoto obache se okazva "fantastichno" ili s drugi dumi "Интернет точка Нет" Oshte po interesen e otgovora na firmata "Kato ne vi haresva otkajete se"!!!!!!!!!
Tia hora si podritvat hliaba!
Spodelete vpechatlenia, please!




Тема Re: конспирациянови [re: emo]  
Автор divna (изумително)
Публикувано29.02.04 20:11



честно казано , мили Емо,

звучиш точно като конкурент на Верея и Интернет груп, който провокира , в очакване да бъде "похвален"или споменат с "добро"

може и да греше, ако е така извинявай , мен напоследъм ме задръстиха ск'ви ли не провокации и мисленето ми съвсем заби в конспиративна посока

както и да е , търсиш кабелен нет, сети се Цифрови системи, Орбинет има и още 2 доставчика, на които така и не им запомних имената , някъде по Патриарха ги търси, единият все го мярках на кормуване , на югоизточния ъгъл на Столетов и Патриарха...

надай вик тук, те ще се отзоват

танцувай по ръба на острието



Тема Re: конспирация [re: divna]  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 22:33



Draga mi Divna, kak triabva da se izrazia ako naistina tursia sadeistvie i savet ?
Zanivavam se (smeq da kaja uspeshno) s dosta neshta, no vij , ne mi e minavalo prez uma che moga da prodavam internet v Stara Zagora. S tova kachestvo na uslugite mislia che niama da imam seriozna konkurencia. Az jivea v Sofia, no vseki weekend sam v SZ i prosto iskam da pomogna na priatel da mu svurshat yadovete (ako e vazmojno)
V tazi vruzka ti blagodaria za infoto. Ste gi proverim spomenatite firmi.

Enjoy



Тема Re: конспирациянови [re: emo]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано01.03.04 19:25



Sat System sa Divna tezi i sa dobri 54591

vivere est militare


Тема Re: конспирациянови [re: emo]  
Автор e232 (wesel)
Публикувано01.03.04 20:02



ICQ 151791966



Тема Re: конспирациянови [re: e232]  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 07:58



10x:)



Тема Re: Internet dostavchikнови [re: emo]  
Автор engi (standard)
Публикувано04.03.04 18:23



Ето ти свестен Интернет:

.



Тема Re: Internet dostavchikнови [re: engi]  
Автор e232 (wesel)
Публикувано04.03.04 19:48



Вярно, офертата на БТК е добра, но колко от домашните абонати мислиш, че могат да си позволят цената от 60лв/месец. Не става и варианта един да се абонира за услугата и да дава интернет на 2-3 комший( БТК ограничават броя на сесийте). Отделно и скоростите са НЕГАРАНТИРАНИ, гарантирани са само за пакетите на трафик.



Тема Емо защо не се регнеш бе пич?нови [re: emo]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано05.03.04 10:10



Емо защо не се регнеш бе пич? Знаеш ли колко дълго чакам да се регнеш, че да ти драсна няколко реда!

Редактирано от Van Co на 05.03.04 10:13.



Тема Re: конспирациянови [re: Tia Nicol]  
Автор lutar (Don Cheater)
Публикувано05.03.04 14:00



Interesna reklama sha zema da se zamislq




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.