Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 10.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нов сайт! Заралии, вижте го!  
Автор Slun4evo_dete (просто аз......)
Публикувано23.02.04 00:00



Имам честта да ви представя официалният сайт на Държавна опера - Стара Загора! Адресът е http://sz-culture.hit.bg
Доколко се е получил и доколко - не, това ще го кажете вие! В началото на март ще има голям ъпдейт + прибавен архив.......
Хайде, гледайте и коментирайте! Приемаме градивна критика

Dio, che nell'alma infondere
Amor vollesti e speme....


Тема Градивна критика :)нови [re: Slun4evo_dete]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано23.02.04 00:23



Според мен е недопустимо официалният сайт на държавната опера да е на такова място, което не може да се отваря извън България :)

PEACE & LOVE


Тема Re: Нов сайт! Заралии, вижте го!нови [re: Slun4evo_dete]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано23.02.04 05:39



Ами хубав е сайта,....в смисъл виждал съм и по лоши
Ми значи тая картинка, емблема ли е там кво е,по добре да не я ръгаш на всяка страница,а само в началната, да не яде място от екрана всеки път.И тва плаващо Жава меню не му е мястото баш там в центъра,ама то когато е за дизайн, особенно за опери и прочие изтънчени изкуства, мненията са като задниците -всеки си има:) както казваше моят приятел Франк... Лойд... Райт
впрочем тва Клинт Истууд го казваше в един филм.
Ми значи исках да кажа че сайта е хубав.
:)



Тема Добър е!нови [re: Slun4evo_dete]  
Автор Van Co (непознат)
Публикувано23.02.04 10:47



Идеални неща няма, но сайтът е добър.
Моите поздравления за него!
Забелязва се някаква тенденция към по-голямо web развитие напоследък, гледам започнаха да се правят доста сайтове свързани със С.З.
Това е много добре...






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.