Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 01.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Привет!!!  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано20.01.04 13:07



Здравейте всички!
Как е при вас? Аз понастоящем живея работя и правя и други работи в Бургас но принципно съм половин заралия. Адски ми харесва града и детството ми мина там. Навремето идвах по-често но после ме погна работата и не ми оставаше време да осткоча да си видя родата. Само че отскоро родителите ми решиха да живеят в Стара Загора и си купиха апаратамент. И сега слава богу ще отскачам по-често. Та в тази връзка да ми кажете къде се ходи. Аз си имам любими заведения но има и много нови. Може би не този, но следващия месец ще мръдна до един от любимите ми градове в Бг.
Вие имате ли традиция да се събирате клубарите както правим в Бургас всеки петък?

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!


Тема Re: Привет!!!нови [re: mizzo]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано20.01.04 16:56



Здрасти половин морски гларусе !!!!
Какво да ти кажа ...:
Имало едно време едно готино клубче в дира, старозагорско му викали. Било пълно с всякакви юзъри шарени по възраст и интереси. Забавлявали се те , всеки ден по нова тема спорили, в общи линии интересни диспути се получавали. А за срещите им ех... говорело се с дни наред , че и отзиви в дира имало за тези дето пропуснали да дойдат за да ги е яд. Събирали се по 10-12 човека, нооо всяко чудо за три дни , оредели юзърите намерили си по-важни занимавки и като за пример ще ти кажа че на последната среща(организирана от пишущата) се събрали само пишущата и НАЙ-ВЯРНАТА ДИРКА рина!!!!! Но пък си изкарали весело и се заклели над чашите си в разгара на вихрения купон да не позволяват охладнелите нет-ски страсти да им развалят доброто приятелство.
Ми тва е друго какво да ти кажа...

vivere est militare


Тема Re: Привет!!!нови [re: Tia Nicol]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано20.01.04 17:32



Имаш ли обяснение защо така са се разотишли всички? Тука си се събираме, пием по една ракия, идват и нови. Абе весело е общо взето.

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!


Тема Re: Привет!!!нови [re: mizzo]  
Авторpинa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 17:57



Абе не пият..оттам и проблема :)))
Тиййке ти мен дупка ли ме изкара......чедо..че то на руски дирка си е жива дупка.



п.п ....и не пропускай да си кажеш , че масата си беше претъпкана..какво като не са дирки другите ...пак са живи хора



Тема Re: Привет!!!нови [re: mizzo]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано20.01.04 18:40



Ами, лично на мен просто ми се изпари "готиното" нещо.
Вече и да пия спрях.

He who dies with the most toys, wins.


Тема Re: Привет!!!нови [re: Bgpunk]  
Авторpинa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 18:42



Браво пънки..открихме как се спира алкохола



Тема Re: Привет!!!нови [re: pинa]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано20.01.04 18:48



Благодаря за това трогателно послание, Рина! Да, така се спира!Има и други начини обаче!

He who dies with the most toys, wins.


Тема Re: Привет!!!нови [re: pинa]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано21.01.04 10:42



Taka e, някои разбраха че няма полза да се срещат с такиви като нас

vivere est militare


Тема Re: Привет!!!нови [re: Tia Nicol]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано21.01.04 13:28



Полза?
Не бъркай "ползата" с "желанието".
И не знам кои са " някои"?

He who dies with the most toys, wins.


Тема Re: Привет!!!нови [re: Tia Nicol]  
Авторpинa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 20:41



Тиа Миа...само хора със слаби сърца и без чувство за хумор няма да издържат или който не може да понесе много усмивки и радост.Който го може си го може..който не може да носи...да си води шерпи с него си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.