Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 30.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Сексуалния живот в града ?нови  
АвторKoмплekcap (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 00:42



Прави ми впечатление, че този град не е голям и тенденцията всеки да спи с всеки, при изгодна възможност, може съвсем скоро да сплоти цяла Стара Загора.
Това ще разбие мрачните прогнози на Историка за крах на демокрацията.
Защото с прогреса на капитализма правилата стават все по-прости и ясни. Няма я тази анархия от социализма.
Вече този който има Мерцедес, на по ниските нива - GSM, се класира на по-предни позиции в мъжкото съсловие, винаги готово да облекчи нагона си. А тези дами с по-голям бюст, по-дълги крака и по-глупаво изражение трупат все по-голям актив от креватни познати на някои от които дори не помнят името.
От друга страна останалите по-назад в класацията развиват такъв афинитет към секса (нещо, което ти липсва, а се представя за висок стандарт е естествено да те привлича), че са склонни да се съешват по системата всеки срещу всеки.
Чудя се има ли останал още някой моногамен ?



Тема Re: Сексуалния живот в града ?нови [re: Koмплekcap]  
Авторпeнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 08:22



Колко си глупав просто неможеш да го усмислиш дори.



Тема Re: Сексуалния живот в града ?нови [re: Koмплekcap]  
Автор rina (roza)
Публикувано08.01.04 09:18



Ти ще споделиш ли от кои си , че малко оставаш в сянка ? Описваш една твърде елементарна с правилата и мисленето си прослойчица в която си попадат мутирали умствено и ценностно екземпляри от съответния вид и пол и то по простата причина, че в други групи от обществото бих били останали изолирани и неразбрани Дон'т се кахъри ..старозагорци са се сплотили отдавна около ВИК,НЕК,БТК и дупките по улиците ..а това , че някои развиват дейността "баджанащина " с цел увеличаване на рода...така, де "всеки познат баджанак да се нарича първа радост е за мен"..то това си е или хоби или поради липса на други роднини .....и да ти кажа..около мене има много гамени..така де моногамни

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Сексуалния живот в града ?нови [re: Koмплekcap]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано08.01.04 10:03



Прави ми впечатление, че този град не е голям ... - лъжа номер едно.Тъй ли пък не прочете поне един постинг за развитието на града.
...Защото с прогреса на капитализма правилата стават все по-прости и ясни... -хахаахаха, ей това вече си е направо виц !
...Вече този който има Мерцедес, на по ниските нива - GSM, се класира на по-предни позиции в мъжкото съсловие...- брех то не остана кой да подсмърча в задните редици, ни на високите, ни на ниските нива.
...А тези дами с по-голям бюст, по-дълги крака и..... останалите по-назад в класацията развиват такъв афинитет към секса, че са склонни да се съешват по системата всеки срещу всеки...- боже започвам да се чудя да не съм нещо сбъркана , не се вписвам нещо в редиците на "нормалните жени "
...Чудя се има ли останал още някой моногамен ?... - спи спокойно , и да има ти няма да разбереш.

vivere est militare


Тема 10x for the feedbackнови [re: Koмплekcap]  
АвторKoмплekcap (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 12:06



Благодаря много за всички мнения. Те внасят малко повече яснота и много повече надежда в моя комплексиран мироглед.
Искам да поясня, че аз имам много общо с този град и не го познавам само от форума, т.е. впечатленията ми са непосредствени и ситуацията, която описвам е една реалност на която съм станал жив свидетел.
Друг е въпроса за изкривеното ми възприятие и субективните изводи които си правя от нея. Вашите мнения ме карат да се замисля, защо така ги виждам нещата. Може би съм сексуално незадоволен.
Интересно вие как гледате на себе си.



Тема Re: яко..нови [re: Koмплekcap]  
Автор rina (roza)
Публикувано08.01.04 21:30



ме разсмя Аз точно се притесних , че си ни разпознал нас...че то тука във форума сме се събрали едни едрогърдести и дългокраки ..да не говоря за умните погледи с които сякаш ти правим рентгенова снимка като те погледнем.Да не кажа , че най-големия проблем при сбирките ни е къде да си паркират господата мерцедесите и БМВ-тата, да не говоря и за това ,че като си разпрострем мобилните телефони по масата , не остава място за чашите с уиски и френско шампанско и блюдата със стриди и черен хайвер ..чак ни носят резервна маса.А то..имало и други.
А за теб...защо така виждаш нещата..знам ли..може да си кривоглед или късоглед...има толкова много други неща за гледане и виждане ...ама кой накъдето гледа казват хората,това и вижда

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: яко..нови [re: rina]  
АвторKoмплekcap (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 22:53



Най-после някой да ме отвори. Наистина съм късоглед.Трябвало е само да погледна една съседна тема и да разбера, че нещата могат да изглеждат и красиви. Зависи къде гледаш..мдам.
А ти защо се притесняваш от разпознаване. Така нареченото висше общество ти се вижда малко презряно, нали ? Човек като му се присмее се чувства по-добре :)...
Интересно обаче ако имаше Мерцедес и много ухажьори, как ли щеше да реагираш ?...



Тема Re: яко..нови [re: Koмплekcap]  
Автор rina (roza)
Публикувано08.01.04 23:47



пак ме разсмя .. Какво общо имат мерцедеса и ухажорите с това , което ти описа ?
А и е жалко , ако висшето общество го характеризираш само с това ..с притежанието на горепосочената картинка........ цар Киро би бил върха на хайлайфа на България.Леле ...ей , такъв ухажор да имаш .
....иначе от липса на мерцедеси и ухажори около мене не мога да се оплача....но не те ме карат да се чувствам добре ...Богатството е вътре в човека...а не отвън.
..и не презирам нищо красиво , изтънчено , естетично , етично , аристократично , изискано , финно , разкошно и всичко заслужаващо внимание и добри обноски ...и винаги се чувствам добре и реагирам адекватно, както когато ходя например в инвалидния дом на гости..така и на гости на......който ме покани , пък било и на черен хайвер..не ,че го оби4ам :))))Пак погледна накриво ....хихи :)))

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: яко..нови [re: rina]  
АвторKoмплekcap (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 00:11



Радвам се че реагира толкова изискано :).
"....иначе от липса на мерцедеси и ухажори около мене не мога да се оплача....но не те ме карат да се чувствам добре ...Богатството е вътре в човека...а не отвън. "
Казват, че богатството вътре води до богатство отвън. Друг е въпроса дали можеш да го понесеш без да злоупотребиш.
Та ако се върнем на темата и очевидното ти целомъдрие :), мислиш ли че сексуалния ти живот няма нищо общо с мерцедесите и ухажьорите...
Сексуален живот в по-широк аспект, или както е казал Христос:
"Прелюбодеянието може да съществува и в мислите ни"



Тема Re: яко..нови [re: Koмплekcap]  
Автор rina (roza)
Публикувано09.01.04 01:57



О , разбрал си ме погрешно когато кажа" уха..жори"..имам предвид възклицание предхождащо името на кученце ..и то само когато мине мерцедес пред нас...сиреч се възхищаваме на возилото .Така де..мерцедеси бол в града..и ако знаеш колко пъти викам "уха....жори"....и някак си не мога да свържа некъв живот си там с това .А между другото не изневерявам на БМВ с мерцедес ..честно...ей го жори ми е свидетел...иначе успя пак да ме разсмееш, браво комплексче си добро ти

Нищо ново под слънцето...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.