Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 03.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ИНТЕРЕСЕН ИНФОРМАЦИОНЕН САЙТ ЗА БЪЛГАРИЯнови  
АвторПaтpиoт (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 18:33





Супер готин е! Просто четете и се наслаждавайте!



Тема Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: Пaтpиoт]  
Автор rusenetz (непознат )
Публикувано03.01.04 11:11



От сайта се вижда ясно че сте 5 по-големина град. Изпреварихте ни вече! Честито! Доволни ли сте? Щом сте доволни сега си починете малко а?
Хайде наздраве! И да живее България!



Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: rusenetz]  
Авторcтapoзaropeц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 11:18



Гузен негонен бяга



Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: cтapoзaropeц]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 14:01



Смях на буци както казваха в Пловдив :) Когато вашето село мине нашето по каквото и да е ще си направя харакири ура ура ура ;)



Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: gat3way]  
Авторcтapoзaropeц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 15:21



Знам че ти е гадно пич ама не се коси толкова много. Просто се премести да живееш в Стара Загора.



Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: cтapoзaropeц]  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 15:29



Да аз така направих и без това само съм роден в Русето, а родителите ми са от Търново и Добрич, та викам си аз какво като съм роден при русенските власи а съм българин я да отида в Стара Загора да правя кинти и готово сега съм добре и си карам кефа!



Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: pyceнeц]  
Авторcтapoзaropeц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 18:00



gat3way като се преместиш да живееш в Стара Загора обади се ще ти намерим работа на гарата да чистиш фасовете на перона.



Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: rusenetz]  
Автор Пpokoпи (зевзек)
Публикувано03.01.04 18:58



А наздраве и на теб! Ама донеси някой ден един дунавски сом, пък от нас бира или вино Едва ли ше ни идва тогава да си ги мерим кой с по-голям

Всеки неудачник ще ти каже, че успеха не е нищо друго освен късмет


Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: cтapoзaropeц]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 22:13



Няма да се местя в С.З. Първо защото е по-провинциално сдухано място от Русе, няма много млади хора и студенти,няма забавления, средната заплата за висшисти е около 200 лева и работа се намира по-трудно отколкото в Русе. Имам щастието да познавам хора които учат в аграрния университет и нямат никакво желание да живеят в С.З (който им е писнал още първата година). А маниакалното си желание да изкараш С.З великия град е смешен (защото много добре знаеш че съм наясно със селските ти номера). А и още - радвай се за гарата защото скоро ставате подчинени на Пловдив и една ЖП гара ще ви е много хахахахаха

А иначе аз съм попадал на сайтове където измежду 10-те най-големи градове в България са изброявани Несебър и т.н. Затова най-достоверното място за такава информация е НСИ откъдето правят проучванията за населението. За 31.12.2002 ви водехме с около 20000 души. Това няма да е зле да го смелиш накрая. И в края на крайщата и да дрънкаш и да не дрънкаш глупости нещата няма да се променят - Русе ще си остане по-голям и по-богат град. Така че нека те е яд, пиши, комплексираний ;)



Тема Re: Изпреварихте ни вече! Честито!нови [re: gat3way]  
Авторcтapoзaropeц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 22:39



Наистина е болезнено да приемеш, че Русе е 6 по големина град в България, но няма нищо ще свикнеш. После ще стане 7, 8 и т.н и пак ще свикваш. Били сте тва, били сте онова - минало свършено. Не че на мен лично ми пука Стара Загора кой по големина град е ама ми е много кеф да се заяждам с малоумници като тебе. Но все пак сме пети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.