Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 22.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ебаси тъпия град...  
АвторComment (Нерегистриран)
Публикувано24.12.03 22:13



Сега наскоро пътувах от Варна до Пловдив с влака... На гарата в Стара Загора пълно с мангали, вкарват в едни кашони малки КУЧЕНЦА (!!!) за да ги продават в Турция. Гарата мизрерна и мръсна. Имах щастието около час да се размотавам из този скапан западнал град. Много гадни са местните, неучтиви и гледат на кръв всеки непознат. Съжалявам ако ви засягам но това са ми единствените впечатления от Стара Загора които успях да натрупам за малкото време за което бях там. Предполагам и затова туризма при вас едва ли цъфти.



Тема нарочно правим така,да се прочистваме от лигавинови [re: Comment]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано24.12.03 22:44



страхливци като теб Иначе тука хората не се познават по улиците(за разлика от твойто село).Просто те е хванало шубето от непознато място,щото си ревлив пиндос демократически,без значение от кое точно село си - пловдив или софия все тая



Тема Re: Ебаси тъпия град...нови [re: Comment]  
Автор Пpokoпи (зевзек)
Публикувано25.12.03 01:49



Няма лошо, че мангалите ни са предприемчиви. Туризма вярно, че не цъфти кой знае колко, ама и аз с едно все не мога да се примиря: ей тва кат видят някой напушен (разбирай дрогиран) и все на кръв го гледат. Ама ше свикваме вече, то покрай гарата много ги има напушените, пък и се сливат много с въпросните бизнесмени с кученцата...

Всеки неудачник ще ти каже, че успеха не е нищо друго освен късмет


Тема Фуцк офф!нови [re: Comment]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано25.12.03 17:48



Следващият път си запази пътеписа за себе си!



Тема Описанието е за Русе просто са го копирали.нови [re: Comment]  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано25.12.03 19:56



Описанието е за Русе и просто някои комплексирани нащи съграждани са го копирали. За което искам да ви се извиня. Това ни е лошото на русенци, че сме комплексари и си избиваме комплексите на другите хора и дори градове.



Тема Re: Фуцк офф!нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор rina (roza)
Публикувано25.12.03 21:34



Момчета..какво му се хващате на този индианец:)))..ех , че сме добри..на всеки да обърнем внимание ..и то щото сме гостоприемни...казвате му, че у нас цъвтят само налъмите и да млъква там

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Описанието е за Русе просто са го копирали.нови [re: pyceнeц]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано26.12.03 01:04



Хахахаха този път забрави да споменеш че аз съм виновен за всички боклучави теми в този форум....психично болен си ти, водиш ли се на отчет където трябва?

Аз пък наистина съм от Русе и наистина не ми харесва С.З защото макар и да звучи грубо но поне ще съм директен - доста по-скучен и провинциален град е от Русе. Но не мисля да го обръщам на някакъв тъп кръстоносен поход из форумите. Ето ви оригинално, некопирано мнение BTW - нали русенците уж постоянно копирали мнения в този форум за да го "чернят" (нечии чужд патент). Невменяемия, към когото се обръщам, искам само да попитам - не разбра ли накрая че глупавия местен шовинизъм е характерен за комплексарите в тази област? (и е присъщ на ваши а не на мои съграждани както забелязвам от тъпотиите заливащи форумите.)

Ех пази боже сляпо да прогледа...



Тема Re: Фуцк офф!нови [re: rina]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано26.12.03 10:38



Ами - хващаме се!
Само показваме рефлекс на местен шовинизъм!



Тема Re: Описанието е за Русе просто са го копирали.нови [re: pyceнeц]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано26.12.03 19:30



Ако е от русенец - аз се изчервявам!

Peace bothers!


Тема Пръц, пръц!нови [re: gat3way]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано27.12.03 11:37



Кво се пениш толкова?
Ще си изкълчиш някой пръст по клавиатурата!

А че тъпотии заливат форумите то си е ясно - доста хора са решили, че за това са създадени! Ама няма нищо лошо в това - сума ти народ освобождава напрежението тук! По-добре да е тук (в Матрицата ) отколкото в реалитито!
Тъй че няма нужда да го приемаш чак толкоз вътрешно!
Добре е, че не ти харесва Сз, ама не се сърди, че на малко хора им пука за това... Не си прав обаче, че има по-провинцилни градове. То е като бременните жени - или-или. Всичко, що не е столица е провинциален град - такива полустолици не съществуват.
Пък шовинизъм означава нещо като патриотизъм, само че в малко по-остра форма. Комплексите са друго нещо...

А сляпото отдавна е прогледнало...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.