Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНДнови  
Авторфoнд (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 12:52



Дарете за бъдещето на най-древния български град Стара Загора!



Тема Re: ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНД [re: фoнд]  
Автор zorb (прозрачен)
Публикувано23.12.03 13:01



кажете как



Тема Re: ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНДнови [re: фoнд]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано23.12.03 13:10



И за моето бъдеще някой да дари нещо, бате!



Тема Re: ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНДнови [re: фoнд]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано23.12.03 13:12



Мили Фонде!
Не съм сигурен дали ще ме разбереш, но съмненията ми към ВСЯКАКВИ такива инициативи са повече от основателни.Пари не давам на фондове!

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Аз ще даря...нови [re: фoнд]  
Автор evco (непознат )
Публикувано23.12.03 13:25



Аз лично ще даря сума, която мога да си позволя и ще бъда доста удволетворен че съм направил нещо добро за запазване на културното наследство на България!



Тема Re: ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНДнови [re: Bgpunk]  
Автор zorb (прозрачен)
Публикувано23.12.03 13:39



имаш право на подозрителност, но в случая нещата са истински и набраните средства действително ще бъдат насочени към подобряване на условията на обучение, работа и живот на гражданите на СтЗ, за която на мен лично много ми пука. от страницата на Палата (www.chambersz.com) можеш да намериш линк към фонда и да се запознаеш с дейността им. малко градове могат да се похвалят с такава гражданска активност и воля за сътрудничество между властите, бизнеса и нестопанския сектор. в СЗ е имало инициативна група още преди външни донорски програми да се сетят да ги потърсят (за да организират и финансират учредяването и функционирането на подобен фонд). и не на последно място, сега НПО-тата работят при пълна прозрачност (също като мен)



Тема Re: ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНДнови [re: zorb]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано23.12.03 13:53



Най ми е забавно, като се започнат призивите за само-спасяване на удавниците, което е тяхно дело. Нямам желание да храня дебелогъзи бизнесмени, фондове, фондчета и фондацийки.

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНДнови [re: Bgpunk]  
Авторzorb (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 14:27



dobre. tvoya rabota. posle da ne se oplakvash ot tebeshira, spryanoto otoplenie i vurzanite si ruce



Тема Re: ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНДнови [re: zorb]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано23.12.03 14:45



Не виждам наличието на този фонд да ми е помогнало досега.

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема беге ПЪНнови [re: Bgpunk]  
Авторzorb (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 14:49



Знаеш ли, сега като прочетох отново гадния ти постинг, ми хрумна че всъщност ти си един голям задник, да не кажа гъз направо!
Заради хора като тебе дълго време няма живеем по-добре, щото българинът е свикнал да трепери над мижавата си заплата, старозагорецът няма проблем с това да се прибира вечер, без да може да се изкъпе - екстра си е, нали? Ами те хората едно време как са живяли без ток, течаща вода, тампони?! Кво толкова?! И хляба са си пекли всеки ден вкъщи!
Ако циник като тебе ще възпитава новите граждани на тази страна, е***о си е ****ата! Мислех да ти обясня, че всеки събран от фонда лев ще бъде удвоен и утроен от донори филантропи, но това и бездруго не те интересува, така че отивай да пиратстваш в името на добрата музика и се гордей с постигнатото в личен план! Пиша всичко това от позицията на човек, който на добра воля, в извънработно време, подпомага местните ви организации да кандидатстват с проекти по международни програми, за да раздвижат малко тоя заспал град!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.