Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 29.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Neshto naistina krasivoнови  
Автор lutar (Don Cheater)
Публикувано08.12.03 19:43



"Целият свят е в непрестанен процес на обмен на енергия.Твоята енергия напира и засяга всичко останало.Всички и всичко останало засяга теб.Но ето че се случва нещо много интересно.В някаква точка между теб и всичко останало-тези енергий се срещат.
За да опишем по-нагледно нещата, нека си представим двама души ... отдалечени един от друг.Ще ги наречем Том и Мери.
Личната енергия на Том излъчва сигнали в 360 градусова окръжност в цялата вселена.Тази енергийна вълна достига до Мери.
Мери в същото време излъчва собствената си енергия и част от нея достига до Том.
Тези енергии се срещат по средата между Том и Мери по неподозиран от тях начин.Тук енергиите се съединяват и образуват нова енергийна единица. която ще наричаме Томери.Това е съчетаната енергия на Том и Мери.Това е съвместното им тяло-едно енергийно тяло, с което и двамата са свързани и което и двамата захранват постоянно с енергия, която се излъчва към него и което излъчва обратно енергия към своите "дарители" по канала или струната,или нишката, която винаги съществува в Матрицата.
Това преживяване за Томери е истината за Том и Мери.И двамата се чувстват привлечени към това Свято Общение.Защото чувстват по канала върховната радост на Съвместното тяло, формирано помежду им.
Том и Мери, макар и далеч един от друг, могат да почувстват-по физически начин-онова,което става в Матрицата.И двамата се чувстват неотменно привлечени от това реживяване.Те имат желание да бъдат един с друг! И то веднага!
Тук влиза в действие тяхното възпитание.Светът ги е учил да не избързват, да не се доверяват на чувствата си, да се пазят да не бъдат "наранени", да се въздържат.
Ала душата желае да познае Томери -още сега!
Ако двамата имат шанс, те ще отстояват свободата си да се отърсят от страховете си и да повярват,че любовта е всичко, което съществува.
Тези двама души са непреодолиммо привлечени към съвместното си тяло.ТОМЕРИ вече се преживява на метафизично ниво и Том и Мери ще пожелаят да го преживеят физически.Това ще ги сближи.Не един към друг.Така може да се стори на страничният наблюдател.Те всъщност се опитват постигнат ТОМЕРИ.Стремят се да постигнат това място на Божествен Съюз, който вече съществува помежду им.Мястото, където те вече значт ,че са Едно цяло.Стремят се да изживеят чувството да бъдат Едно цяло.
И така те се стремят към "чувството", което изживяват и , скъсявайки разстоянието, което ги разделя те скъсяват нишката и енергията, която и двамата изпращат към ТОМЕРИ, изминава по-кратко разстояние и така става по-интензивна.
Сега те са само на крачка един от друг.Съвместното им тяло ярко свети.Вибрира с огромна честота.Връзката, която се насочва и изхожда от ТОМЕРИ е по-уплътнена, по-широка, светла, гори от протичането на невероятна енергия.Двамата "горят от желание".Наистина!
Стават все по-близки!
Ето че се докосват.
Чувството е почти непоносимо.Изключително.В момента на докосване те чувстват цялата енергия на ТОМЕРИ-цялата сгъстена, интензивна, единна субстанцияна тяхното Съвместно Същество.
Сега те се прегръщат и преодоляват пространството помежду си.Том и Мери и Томери вече са в единно пространство.Том и Мери могат да усетят Томери помежду си-и им се ще да се приближат още повече-буквално да се слеят с Томери.Да се превърнат физически в Томери.
Аз съм дал възможност за подобно сливане на мъжкото и женското тяло.В този момент телата на Том и Мери са готови да се слеят.Тялото на Том е готово буквално да проникне в Мери. Тялото на Мери е готово буквално да приеме Том.
Тази тръпка, това горене е повече от силно.То е...неописуемо.Двете физически тела се сливат.Том, Мери и Томери стават Едно цяло.В плът.
Енергиите продължават да протичат през тях.Непреодолимо,Страстно.
Те се надигат.Движат се.Не могат да се наситят един на друг, иска им се да бъдат още по-близо.Те копнеят да бъдат близо. Близо.Още по-близо.
Те избухват-буквално-и физическите им тела са целите в конвулсии.Вибрацията изпраща тръпки до връхчетата на пръстите им.В избухването на тяхното Единение те познават Бога и Богинята.Алфата и Омегата, Всичко и Нищо-Същността на живота-Преживяват Битието.
Стват и някой химически процеси.Двамата стават Едно цяло-и едно трето цяло често се създава във физическа форма.
Така те създават видимо проявление на ТОМЕРИ.Плът от тяхната плът. Кръв от тяхната кръв.
Те създават живот в буквалния смисъл!
Нима не ви казах, че вие сте Богове?"

Pasaj ot edna kniga



Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: lutar]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано08.12.03 19:51



Тц, тц...как ги четете тия неща? Боли ме главата от толкова много думи...

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: lutar]  
Автор rina (roza)
Публикувано08.12.03 23:48



Как не те домързя да го напишеш..тази томерческа идилия...сега те разбирам що спорим толкова много

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: lutar]  
Авторsigane (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 00:05



i batiiii
ama stha si drankal weeeee
kashwash da ti prawq swirka za 1 lef... primosia we




Тема Re: Neshto naistina krasivo [re: lutar]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано09.12.03 01:23



Така и така се набутах да го изчета(е почти), ами и аз да кажа : От край време, когато хората не могат да намерят разумно обяснение за нещо ,те са склонни да си фантазират за вещици,таласъми ,богове и так далее,че даже почват и да си вярват.Та както казва нашата скъпа другарка Рина:
Нищо ново под Слънцето



Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: Иcтopиka]  
Автор rina (roza)
Публикувано09.12.03 09:56



Уважаеми от мен другарю исторически Шпион ,та мигар не знаете, че това не аз съм го казала , а един мъдър цар наречен Соломон и е написана в една мъдра книга наречена Библия.Но аз се опасявам поради повелите на партията, 4е тя е била зорко отстранявана от вашите очи да не би да ви поквари...та за това да имате дребни пропуски , с огромно поражение в разбиранията ви за человеците около вас....да не цитирам малкия принц за най-същественото у човека дали се вижда с човешките очи или със очите на сърцето...а ,Партията драги мой..си е направо сърдечно късогледа , да не рекна сляпа.Та оттам и разминаванията понявга .

Суета на суетите .

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: lutar]  
Автор Esther (myosotis)
Публикувано09.12.03 10:36



Е, красиво е /за мен, а се надявам и не само.../, но вече го прочетох в друг клуб и при това от друг автор?!?! Ти ли си?
Хайде, напиши нещо ново!!!





Je suis comme, je suis fait comme-ca...




Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: lutar]  
Автор Kurolin (непознат )
Публикувано09.12.03 12:53



to si4ko mnoo ubao Lutare ama zemi im obqsni na tiq xora koe kak e ... demek gi pokani kakto 4ux nqkude kum Nova Godina u vas...ta malko da stanat po zemni
da vidqt koe kak se pie de...xixi



Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: rina]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано09.12.03 17:22



скъпа другарко и да не знам кой го е казал ,то винаги мога да направя справка в Центъра.Колкото за Библията и Партията,нали самата вие ми казахте че комунизма като идеология копира едно към едно идеологията на християнството.Тогава ви отговорих че е точно така ,но само за източно православното християнство.И че според мен всички останали християнства са жидо-ционистки извращения.Ето от тук са нашите различия с вас уважаема. Изкушавам се да вметна, че самия баща на народите -великия Сталин е бил православен свещенник-дякон в началото на житейския си път и че си остава вярващ християнин до края на живота си. А това че отделни другари са извратили и самата комунистическа идеология е отделен въпрос, тоже.Всъщност то май всичко което казвам не е по тая тема,сори :)



Тема Re: Neshto naistina krasivoнови [re: Иcтopиka]  
Автор rina (roza)
Публикувано09.12.03 22:46



Сега разбирам защо православието го е позакъсало ..с такива дякони...

Нищо ново под слънцето...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.