Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 02.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-богатите старозагорцинови  
Авторнaй-нaй (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 11:46



Съпругата на покойния Илия Павлов Дарина Павлова е с неясна оценка за богатството й – мужду 15 и 150 млн. долара.
Атанас Тилев (роден в Стара Загора) притежава около 45 млн. долара. Тилев има мажоритарен дял в ЗД Витоша.
Добромир Гущеров – 35 млн. долара.
Петя Баракова – Славова (родена в Стара Загора), шеф на Ibank – оценката на богатството й е над 20 млн. лева.
Асен Мичковски, един от собствениците на Кота АД и Медийни системи – 10 млн. лв.
Съдружникът във Видеолукс Божидар Колев и един от собствениците на финансова къща Бета корп е с около 6 млн. лв.
Неговият съгражданин и съдружник и в двете дружества Тодор Белчев (собственик и на веригата хипармаркети “Технополис”) също е с 6 млн. лв.
Биляна Попова, председател на борда на директорите на MG AM Co е с 3 млн. долара.
Койчо Белчев, има собственост от реституция на тютюнева фабрика Слънце – Стара Загора и е най-големият миноритарен акционер в Булгартабак холдинг. Състояние над 2,5 млн. долара.
Депутатът Димитър Ламбовски – 5 млн. лв.
Димитър Алексиев, изпълнителен директор на Загорка АД има около 1,5 млн. лв.
Наско Сираков (роден в Стара Загора), съдружник в Хлебопроизводство притежава около 5 млн. лв.
Изданието определя богатството на депутата д-р Атанас Щерев на 1 млн. лв. Той е собственик на клиника по акушерство и гинекология.

Пред НБП Димитър Алексиев уточнява, че цифрата, цитирана до името му е необективна.
Добромир Гущеров обяснява (през смях), че е обиден от грандиозното подценяване на богатството му.
Д-р Щерев казва, че има задължения към ОББ за 1 млн. лв.
Димитър Ламбовски сам оценява личното си състояние на 600-700 хил. лв., но имал и активи, които не може да остойности.
Вестник “Национална бизнес поща”, бр. 49, 8.12.2003



Тема Re: Най-богатите старозагорцинови [re: нaй-нaй]  
Автор rina (roza)
Публикувано08.12.03 13:21



Ми хубаво ..няма лошо .Кой се качил на борд ..си плува...морето се вълнува ..ама той на борда ка4ен..не му пука , даже и спасителни пояси си имат.Ние сме си сухоземни и си лазим по земята....и само съчувстваме на тези дето нямат стабилна почва под краката....и седим и чакаме кораба с алените платна да мине и нас да вземе един ден ...мдам.
Аз лично даже съм малко обидена , че нямаме повече новобогаташи....чак се излагаме пред другите градове..какво няма повече откъде да се краде ли що ли ..тцтц..никакво старание не се полага..или вие не сте се поогледали добре а ? Има там едни хорица дето се водят в сенчест бизнес...вие какво само тези дето слънцето ги огрява ли сте броили...другите направо ще се засегнат в случая....неуважени някак си ще останат.

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Най-богатите старозагорцинови [re: нaй-нaй]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано08.12.03 13:40



Мисля че липсват много хора в този списък. Къде са Кълвача, Ирина Динева и пр.



Тема Re: Най-богатите старозагорцинови [re: нaй-нaй]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано08.12.03 13:59



И аз съм много богат, ама засега имам актив от 100 милиона. Вярно че са турски лири, ама кой му пука...

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Голям праз!нови [re: нaй-нaй]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано08.12.03 14:16



Стига сме надничали в чуждото канче!



Тема Re: Голям праз!нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор rina (roza)
Публикувано08.12.03 15:13



Абе праз , праз..ама само праз не се яде ..затуй и гледат хората по чуждите канчета ..поне да видят ко ядат там.Само в канчето на старшината знам , че не се гледа...че после ..я карцер, я полагаемата отиде на кино....

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Голям праз!нови [re: rina]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано08.12.03 15:30



Празът бил земеделската луканка

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: Най-богатите старозагорцинови [re: нaй-нaй]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано08.12.03 17:21



Мен що ме няма? Имам да давам стотина хиляди..



Тема Re:кой го е поръчалнови [re: bratovcheda]  
Автор divna (изумително)
Публикувано08.12.03 17:37



ами то това показва мой го е поръчал , този списък, или има изгода да в вътре или не

танцувай по ръба на острието



Тема Re: Най-богатите старозагорцинови [re: AK47M]  
Авторgreshka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 19:11



sorry, no infoto ti e greshno. ne znam dali ste zapoznati no Dobromir Gushterov i Mrs. Pavlova sa ot sasednia Kazanluk. pozdravi




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.