Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 11.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Воден режим-Поздрави за Cliff_Burton  
Авторплaмeн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 22:47



Поздравявам те за мнението приятелю.
Искам да провокирам хората в този форум по някакъв начин ,но явно още един път се убеждавам за бедните душички "Напълно си прав за броя на участниците тук..Лично аз много пъти съм се обаждал по телефона до ВИК,а и лично 2 пъти съм ходил в управлението да ги питам защо ми спират водата когато си поискат,а те ме гледат като ударени.Затова аз от 1 година вече не им плащам водата ,докато съм на воден режим.Ако това поне половината град го направи, ще видите колко бързо ще се оправи проблема.
А на другите анонимни герои ,искам да кажа ,че това е моето собственно име.Така че друг път да използват по коректно думичката "Провокатор".



Тема Re: Воден режим-Поздрави за Cliff_Burtonнови [re: плaмeн]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано24.11.03 00:19



Ами, аз си плащам редовно водата и не ме е срам...
Предпочитам да си плащам това което изразходвам и бих те посъветвал да минеш изцяло на минерална вода, за да не се налага другите да плащат твоето потребление...


Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: ха-ханови [re: Bgpunk]  
Автор divna (изумително)
Публикувано24.11.03 01:50



ха-ха

танцувай по ръба на острието



Тема Re:провокации?нови [re: плaмeн]  
Автор divna (изумително)
Публикувано24.11.03 02:03



колкото и да не ми се иска да прозвуча агресивно , то сигурно ще е така

и преди да те наема по темата , един въпрос :"ти всеки път ли като отговаряш на някого в даден пост , ще си постваш отговора и като нова тема, това май ти е вече втори път, ако ги карам по ред?"

след като провокациите ти са неуспешни(в това да провокираш хората.......както сам се изрази) се започни в търсенето на вината у себе си, т.е. дали ти си намерил подходящия подход, за да стигнеш до обекта - хората и дали си успял да предадеш "посланието си", пък тогава квалифицирай душичките им, като бедни...

и половината град да не си плаща водата, това ще е капка в морето, това което плаща градът е нищо в сравнение с цялата сметка, т.е. много повече вода потребляват заводи...и др предприятия...., та те ако си платят задължението ..., а не го правят....

и за ВиК, общината не иска да се намеси , защото за да вложи пари трябва да има собственост в дружеството , а няма

а за подробностите съм започнала да действам, ще видим...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: ха-ханови [re: divna]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано24.11.03 07:14



охоо.."желязната лейди" ми отговори?

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: Воден режим-Поздрави за Cliff_Burtonнови [re: Bgpunk]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано24.11.03 09:01



Напълно съм съгласен с теб, че трябва да се плаща това, което се изразходва, но искам след като си плащам да мога да използвам по вяско време продукта, за който плащам

PEACE & LOVE


Тема Re:провокации?нови [re: divna]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано24.11.03 09:08



Дивна, наистина начинът, по който стават нещата е много важен, но как трябва да се предаде посланието според теб?
Не е вярно, че ако половината град не си плаща водата това няма да доведе до нищо. Не говоря за финансовата, а за обществената страна на въпроса. Тогава ще се разбере, че този проблем наистина вълнува старозагорци!
А защо на тези предприятия, които не си плащат с месеци, а някои и с години водата не им спират кранчето? Излиза, че НИЕ не само нямаме вода, но и си плащаме за продукт, който не консумираме...
Радвам се, че си заинтересувана от темата, но още повече се радвам, че правиш нещо по въпроса Ако има нещо, с което мога да помагам се обаждай

PEACE & LOVE


Тема Re: Воден режим-Поздрави за Cliff_Burtonнови [re: плaмeн]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано24.11.03 09:14



Здравей Радвам се, че има хора, които пордкрепят идеята, че Стара Загора има нужда от вода, но имам един въпрос. След като от една година не си плащаш водата не са ли ти я спрели
За друго обаче си прав - ако не само ти, а 10% от хората се обаждат всеки път, когато им спрат водата до ВиК и питат какво точно става нещата ще се размърдат
Абе както каза Марк - ние българите като ни спрат тока се радваме, че имаме вода
Да се смееш ли, да плачеш ли...

PEACE & LOVE


Тема Re: Воден режим-Поздрави за Cliff_Burtonнови [re: Cliff_Burton]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано24.11.03 18:32



Ми, просто не става...кой да извади от ръкава си вода, като няма по тръбите?

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: Воден режим-Поздрави за Cliff_Burtonнови [re: Cliff_Burton]  
Авторplamen (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 18:47



Проблема е,че като си платя водата за по голям период си плащам и лихвата.Това е поуката ,че когато някой се мъчи да направи нещо поеденично в тази страна си плаща за тарикатлъка, а другите гледат сеир и злорадстват.Харесвам смелите хора .:)))))))
Разбрах на чешмичката на Трите чучура ,че хората в някои квартали са имали воден режим от както живеят там, около 30 години и нагоре,и тези хора досега нито един път не са се обаждали да видят за какво става въпрос.Страхотен народ живее тук:)))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.