Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 27.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема гей сватбитенови  
Автор divna (изумително)
Публикувано13.11.03 12:15



гей-сватбите ЗА или ПРОТИВ?

въпрос, който на пръв поглед изглежда елементарен, но:

1.има ли някой право да ги лишаа от възможносттада бъдат щастливи по начина , по който те виждат света?

2.Има ли някой право да лишава едно дете от възможността да има майка (ако те го соиновят)

3. имат ли те право да деформират така детската психика, дори само като правят поведението си достояние на детското удивление, за тези деца това би било нормално след15 години, те с това ще са откърмени по улиците, в комциите....

сигурно моето отношение пролича

аз съм против

защо им е нужен брак, ако могат и така да живеят,
ако е въпрос н аозаконяване , ина законни форми , договори, макар, че и бракът е един от тях, но не единствения

танцувай по ръба на острието



Тема Re: гей сватбитенови [re: divna]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано13.11.03 12:42



Дивна както винаги ме изумяваш
Много сладко!
Знаеш ли какво , последните научни изследвания сочат че това да си обратен си е чиста диагноза и това се определя от процента мъжки и женски хормони
които зародиша получава в 5-тата седмица след зачеването му. Нормално у мъжете има 70% мъжки и 30% женски хормони , но при аномалия плода получава по-голям или по-малък процент от тях.
Затова гейовете не са виновни за това което са. На тях трябва да се гледа като на хора с рядко заболяване или по-точно като такива с аномалии при съчетаване на гените, така както много рядко могат да се срещнат рижави хора със сини очи.
Та не трябва да им пречим да бъдат щастливи, а съвсем друг е въпроса за тези които го правят за да бъдат интересни или бог знае по-какви други извратени причини

Времето ли минава?
Не, минаваш ти, а времето стои!



Тема Re: гей сватбитенови [re: Tia Nicol]  
Автор divna (изумително)
Публикувано13.11.03 14:11



по принцип съм съгласна с теб, за болните има лечение , клиники...., а в този случай едва ли,
но представи си , че твоята малка дъщеря, дай Боже в подходящия момент си има братче, което всеки ден гледа как комшиите гей семейство се цвелуват по стълбите и ... и той ще свикне с това, дори няма да го отвращава, а може от любопитство да опита или да бъде примамен все някак, да бъде пречупена психиката му...

колко "интересни" последици би могло да предизвика нечие "щастие"

танцувай по ръба на острието



Тема Re: гей сватбитенови [re: divna]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано13.11.03 15:27



Мила такъв просто е живота,
това не бива да се спестява на никой.
Винаги съм била против да се залъгват малките деца и да се дават
уклончиви обяснение на "неудобните" им въпроси.
Да опита , знаеш ли колко мъже и жени са опитвали, ама никога няма да си признаят. Между другото не виждам нищо лошо в това да погледнеш на живота под друг ъгъл, дори и съвсем за мъничко,
това може само да те убеди, че живота е прекрасен

Времето ли минава?
Не, минаваш ти, а времето стои!



Тема Re: гей сватбитенови [re: divna]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано13.11.03 15:35



Дивна, остави ги хората да се женят Това така или иначе е само една формалност в днешния свят... Колкото до това дали да си осиновяват деца... Твърдо съм против. Съгласен съм с теб, че това ще им промени детската им психика...

PEACE & LOVE


Тема Re: гей сватбитенови [re: Cliff_Burton]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано13.11.03 16:24



Значи ли това че ако си се родил с дефектни гени си обречен никога да не изживееш щастието да бъдеш родител?

Времето ли минава?
Не, минаваш ти, а времето стои!



Тема Re: гей сватбитенови [re: Cliff_Burton]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано13.11.03 16:29



Даже си мисля че такива родители ще бъдат много стриктни в поведението си към децата и едва ли ще искат те да преживеят същия кошмар на отритнати от обществото хора.
Дълбоко се съмнявам, че ще ги провокират да станат като тях, пък и колкото и да е определяща средата в която живеем, заложеното у нас винаги ще намери начин да се прояви.

Времето ли минава?
Не, минаваш ти, а времето стои!



Тема Re: гей сватбитенови [re: Tia Nicol]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано13.11.03 16:42



Първо не съм убеден, че тези хора са с "дефектни" гени... Дори и така да е, аз твърдя, че малкото дете попива това, което вижда... Т.е. то ще е предразположено към хомосексуализъм (семейните отношения се считат за нормалните по дефиниция).
Освен това само си помисли какво ще е отношението на другите деца към него! То ще бъде отхвърлено от всяка среда (поне на една крехка възраст) и това не може да не окаже влияние на психиката му...

PEACE & LOVE


Тема Re: гей сватбитенови [re: Cliff_Burton]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано13.11.03 16:50



Мали мали сигурно като чуеш гей веднага си представяш как се прегръщат и целуват уста в уста.
Чакай малко повечето от тях НЕ ДЕМОНСТРИРАТ ПУБЛИЧНО своята сексуалност и даже са много по премерени в приказките и реакциите си пред обществото, отколкото другите "нормалните". Проблемът е че винаги се подхожда предубедено към тях.
А колкото до децата, ти правиш ли секс пред тях???
Мляскаш ли жена си или натискаш ли я в някой ъгъл ако край теб играе некой малчуган?
Какво да попие това дете.
П.С. Те наистина са с дефектни гени.

Времето ли минава?
Не, минаваш ти, а времето стои!



Тема Re: гей сватбитенови [re: Tia Nicol]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано13.11.03 17:04



Вярно е, че си видя заключения от малкото гейове, които познавам, но повярвай ми, точно те са много показни! А колкото до децата ми, още нямам такива, но не мисля, че ще е проблем да се целувам с жена си пред тях...
Не съм предубеден към хомосексуалистите, давам им правото на свобода, но наистина си мисля, че едно дете подражава на своите родители... И ако това дете види, че мама и тати всъщност са тати и тати ще си помисли, че е нормално в едно семейство двамата да са мъже...
П.П. А за гените наиситна не съм запознат и не мога да давам мнение, но ще ти повярвам

PEACE & LOVE



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.