Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 10.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема легална проституция  
Автор divna (изумително)
Публикувано13.11.03 01:56



като разглеждах темата за тревата се замислих за проституцията, най-древната уж професия,къде легална , къде не

не съм правила проучвания, но бях дискутирала с приятели отдавна, че легалната проституция е препоставка за по-малко изнасилвания, по -добра хигиена и по-малко заболявания предавани пополов път, все пак и някакъв контрол и бюджетни приходи,

вън съм от илюзията, че няма да има и нелегални домове...

все пак , едва ли сте равнодушни

танцувай по ръба на острието



Тема Re: легална проституциянови [re: divna]  
Автор mark_bg (Анализиращ)
Публикувано13.11.03 01:58



Разбира се, че ЗА !
Едва ли е необходимо даже да се изтъкват доводи, те са ясни !

Твърде много на изток - е вече на запад !


Тема Re: ммммммм, далинови [re: mark_bg]  
Автор divna (изумително)
Публикувано13.11.03 02:09



мммммммм, дали са ясни за всеки, както за теб и за мен,
не, че някого подценявам, но дали всеки се е замислял

на мен като дете ми е втълпявано , че това е лошо и когато дискутирахме по-късно (съвсем отдвна) с приятели изплуваха много други страни на казуса,

но благодаря за позицията, че отдсели време и я сподели, оценям

танцувай по ръба на острието



Тема Re: ммммммм, далинови [re: divna]  
Автор rina (roza)
Публикувано13.11.03 09:59



Сега чакам някой гей да ми се появи и да ми предложи да му стана шаферка на сватбата и ще се подреди пъзела ...от всичко да си имаме и ние..радетели за треви , сега боркиня за публични домове...(по логиката на бъртъна требе да си била Мадам , за да обсъждаш темата )...абе хора ..какви мераци ви движат вас ?

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: легална проституциянови [re: divna]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано13.11.03 10:20



При наличието на толкова нелегална, и при наличието на жени, дето за една салатка с ракийка лигавят хайванчетата на всеки срещнат, що ни е легализация!?

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: легална проституциянови [re: divna]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано13.11.03 11:16



Ами най-малкото легалната проституция е по-малка предпоставка за венерически болести. Че и за спин. И за по-безболезнено преодоляване на многобройните психични травми "от първия път" Това вече професионално го твърдя. Всъщност то кво да и доказва човек на тая дилема? Така или иначе професията ще я има винаги, докато го има и секса, тя няма нужда от реабилитация. Въпросът е да се направи по-безопасна.
Иначе бая хора над 50 години си запазват психичното здраве и семействата, само защото посещават проституки. И ако някой мисли, че говоря голословно, нека поразпита някоя жрица.


ПП А бе правят ми впечатление тия любители на забраните в клуба. Със сигурност имат по някое проблемче в повече...

Редактирано от Hoвaroдин на 13.11.03 15:13.



Тема Re: цнови [re: rina]  
Автор divna (изумително)
Публикувано13.11.03 12:08



да де , ама не се въртя по логиката на Бъртъна и затова светът е шарен

пък и по стандартния ход на нещата , нали знаеш ,за да станеш Мадам от къде трябва минеш, аз аз хич и не мисля

но това не означава, че мнение нямам или поозиция по въпроса, пък била и неприемлива занякого(а те ще са мнозина няма как)

и изобщо смисъла в поставянето на тези теми според мен е в това да бъдат изложени различни гледни точки, защото не всеки на пръв поглед вижда всичко и така може да види теза , за която не се е сетил , така спокойно би мигъл да обмисли всички за и против и да си изработи собствено становище, резултат на неговото светоусщане и мирогледно поне така ще е имал шанса да се докосне до максимално голям брой за и против, да разгледа и изучи различни аспектии в случай на ново обстоятелство би могъл да си ъпдейтва възгледав крайна сметка е тъпо да си затворена система и тесногръд

а пък за гей-сватбата така ме разсмя, то ако ти прдложи шаферка добре, ама да не ти предложи шафер, че тогава е дълга и широка

лично на мен ми се стори малко банално така да се нищят темите, т.е един подхвана и мие като папагали, но мен наистина ме вълнува

още повече, че ако говорим за легализация и фискални приходи, проституцията има по-голян шанс от тревата, да не говорим , за "разпускащия ефект" и др...

танцувай по ръба на острието

Редактирано от divna на 13.11.03 14:37.



Тема Re: имен деннови [re: Hoвaroдин]  
Автор divna (изумително)
Публикувано13.11.03 14:41



хей наближава "именния ти ден", до тогава все тъй ли ще се спотайваш или ще се подложиш на окъпване за здраве от наша страна

танцувай по ръба на острието



Тема Re: легална проституциянови [re: mark_bg]  
Автор Cliff_Burton (басист)
Публикувано13.11.03 15:37



Ами давай доводи, какво се спотайваш

PEACE & LOVE


Тема Re: легална проституциянови [re: Hoвaroдин]  
Автор rina (roza)
Публикувано13.11.03 17:27



Ами да дойдем при теб да ни ги решиш. проблемите ...добре че не съм мъж...че току си ми предписал услугите на Мадам..за олабване на напрежението и за запазване на психичното здраве .Нали си чувал , че е лошо когато и докторите се разболеят.....

Нищо ново под слънцето...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.