Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 30.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема какво ще кажете за това ?!!  
Автор mark_bg (minavasht)
Публикувано28.10.03 21:58



http://www.tangra.org/db/vnusheniq/video/btv.html

или това :


http://www.tangra.org/db/vnusheniq/audio/bogolubov.html

PEACE & LOVE


Тема Re: какво ще кажете за това ?!!нови [re: mark_bg]  
Авторdeja vu (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 11:19



О, Марк... За това може мнооооого да се говори, но аз съм на работа все пак, затова, ща не ща, ще бъда кратка .
Първо за 25-я кадър - това сме го учили в университета в "Анатомия на рекламата". Ами, казват, че било вярно и съвсем умишлено се прави за увеличаване продажбите на даден продукт, например. Но аз като не обичам кока-кола и задника си да съдерат или казано в твой стил и анално кожоотнемане да си устроят:-)), няма пък да им пия колата.

Колкото до рок музиката, я, стига - аз много си я харесвам, техното също, но нито се друсам, нито напушвам, нито пък се прекланям пред разните му там сектантски субекти....макар и с различен стил - ТАТУ също станаха емблема на хомосексуалността, за АЗИС да не говорим бррррррр.
Чалгата пък откъдето я погледнеш крещи - "Ела, вълчо, изяж ме, па се оригни посетне". В нея похот и чревоугодничество бол. (Има и някои добри парчета, обаче, не може да се отрече).
Има луди - връзват им се. Жалко само за малките - те все още нямат добре оформени понятия за каквото и да е.
Абе с една дума всичко в малки дози е полезно, а в големи вредно.
Въпрос на психическа устойчивост, както с магиите - чувала съм, че ако не вярваш, не може да те засегне....Но това е вече друга тема:-)

всичко най-най и умната:-))





Тема Re: какво ще кажете за това ?!!нови [re: deja vu]  
Автор mark_bg (minavasht)
Публикувано29.10.03 19:02



Благодаря ти за коментара, аз няма да направя никакъв защото не искам да сугистирам постващите тук .

Но разбира се ще си запазя правото на мнение някъде по-нататък .

Поздрав

PEACE & LOVE


Тема Re: какво ще кажете за това ?!!нови [re: mark_bg]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано29.10.03 22:21



Според мен, това са пълни глупости, смесица от наивно християнство, нео фашизъм, и чист и прост нашенски тъпизъм.
Боголюбов плаче за ръчна количка и 10тина годинки в Сибир!
Ееееееех,къде е Бащицата Мустак?



Да догоним Америка на съветска скорост!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.