Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 28.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема STRASHNI resultati  
Авторujasss (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 12:58



Vseki narod si sazlujava upravnika - ha da vi e chestit kmet ganyo - oshte mnogo kalvachi i podobni shte se nagruhtyat prez sledvashite 4 godini - a naroda .... toi si go zaslujava - prost narod slaba darjava - AZ SE IZNASYAM!



Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: ujasss]  
Авторbegletz (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 13:00



i az se maham - !!!



Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: ujasss]  
АвторEpмak (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 14:31



По-добре от еврейската подлога Jablanski!!!!!Po-dobre bai ti Ganja ot kolkoto profesor po nishto....shtoto toja bokluk e profesor po specjalnost deto veche ja njama......



Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: Epмak]  
Авторgeorge (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 15:00



Epmak,

Do kolkoto mi e izvestno okolo 43% ot hranitelnite produkti koito ejednevno poemash (ili e po-pravilno da kaja se tqp4e6) sa plod ga genetikata. Taka 4e moeto mom4e (osven ako ne e stignalka tazi novina do tvoeto selo) Yablanski e profesor po genetika. No mislya che nyama nujda da sporya s tebe po natataka - zashtoto za SPOR e neobhodim intelektualen protivnik a ne papagal koito povtarya bez da razsajdava. Have fun s Bay Ganya - moje da ti otpusne malko ot banktzata ...:-))) Za smyah stana taya rabota



Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: ujasss]  
Авторteddddddd (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 16:34



Saglasen sum na 100%. Na tezi izbori glasuvaha predi vsi4ko starite partijni kadri i to-pod stroj. ,,Tazi darzava e obre4ena na komunizam"! Prava be Reneta.



Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: teddddddd]  
Автор Пpokoпи (зевзек)
Публикувано27.10.03 19:48



"Saglasen sum na 100%. Na tezi izbori glasuvaha...." ми ти що не излезе да си пуснеш гласчето, а се ослушваш и чакаш някой да ти избере кмет? Е, к'вато сме си я надробили, такава ше си я сърбаме. Интересно къде ли бяха останалите 68-69%, които не гласуваха?! Дали пък не мислеха, че няма подходящ кандидат за кмет или просто чакаха балотаж? Ей ти сега един балотаж! Честит да ни е кмета, пък било то и стария

Всеки неудачник ще ти каже, че успеха не е нищо друго освен късмет


Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: ujasss]  
Автор zacky (badly drawn)
Публикувано27.10.03 22:47



И двамата кандидати са кметували в Стара Загора, и хората долу-горе ги познават. На мен ми се струва, че градът беше управляван по-добре през последните 4 години. Впрочем в подкрепа на това говорят доста цифри и факти. Далеч съм от мисълта, че Желев е идеален кандидат, за мен той е по-добрият от двамата и затова си размърдах задника и гласувах (регистрирайки първия си "ляв" вот изобщо).
Местното СДС е трагично(не че националното не е), излъчиха слаба кандидатура и слаба листа,направиха слаба кампания.Резултатът от изборите е съвсем резонен.Вижте Варна - и тя синя крепост, и кво стана - същата работа...Този сценарий се повтори в редица градове и в това няма нищо случайно. Кофти е ама, тва е положението...

it's easy to be lazy...


Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: zacky]  
Авторprilep (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 17:30



az susto smiatam che poslednite godini rezultatite sa mnogo po-vpechayliavast ot predi tova, privezdaiki kato dokazatelstvo postingite puskani v tozi klub. zasto triabva vsichki da sudiat za choveka po partijnata mu orientacija, vmesto da gledat kakvo e svurshil.



Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: ujasss]  
Авторhipe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 00:19



blaze vi hora vie se iznasqte az se vru6tam......jivqh 4 meseca v usa bez da znam koi mi e kmet i tova vuob6te ne me pritesnqvashe zashtoto vsi4ko si beshe perfektno..sega si znam kmeta v stz i vuob6te ne mi se pribira...
ima li svobodno mqsto i za men 4e i az iskam da se iznesa otnovo....



Тема Re: STRASHNI resultatiнови [re: hipe]  
Автор zacky (badly drawn)
Публикувано29.10.03 01:06



hipe,
Не драматизирай нещата, и ние сме ходили тук-таме и сме се връщали.Повече ли щеше да ти се остава ако беше заварил друг някой кмет, А?
Нека бъдем искрени!

it's easy to be lazy...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.