Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 26.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гласоподаватели от Лозенец  
Автор Пpokoпи (зевзек)
Публикувано26.10.03 10:53



Днес случайно чух една причина, поради която уважаемите гласоподаватели от кв. Лозенец не искат да гласуват за Е. Желев. Карал ги да работят за да си получават помощите!!! Иначе нека всеки си гласува разбира се за който си иска, но кво мислите за тая причина?

Всеки неудачник ще ти каже, че успеха не е нищо друго освен късмет


Тема Re: Гласоподаватели от Лозенецнови [re: Пpokoпи]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано26.10.03 13:53



А ти какво мислиш за това?
Циганите заслужават цялото уважение, което трябва да се отдава на едно човешко същество. Това че живеят така мизерно, не е по тяхна вина.
А флиртът на БСП с тях /както и на други формирования/ ми е отвратителен.

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: Гласоподаватели от Лозенецнови [re: Пpokoпи]  
Автор rina (roza)
Публикувано26.10.03 15:34



Ти сега какво..зевзечиш ли се ? Това, че някой и друг мързелив и неграмотен индивид се е изказал по този начин , не поставя цялото циганско население под общ знаменател. Какво мога да мисля друго .И това не е само общинска политика , а и държавна .Така ,че който и да е пак ще ги кара да работят .
Каква ли ще да е причината на останалите извън Лозенец да не гласуват ?
Всеки може да си намери причина била тя глупава или не .

Нищо ново под слънцето...


Тема Глупости!нови [re: Пpokoпи]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано26.10.03 15:47



Тъкмо се връщам от Лозенец. Избирателната активност там е 100%. Подават си пред вратите на секциите бюлетинките на Бай Ганьо. А в града активността до този момент е 26%.
Честито! Циганите ви избраха кмет.



Тема Re: Гласоподаватели от Лозенецнови [re: Bgpunk]  
Автор Peaceburn (хайлазянин)
Публикувано26.10.03 16:01



"Циганите заслужават цялото уважение, което трябва да се отдава на едно човешко същество."

Абе , защо по дяволите да ги уважам ? Би ли ми казал една причина поне ? Може би заради мързела , или заради просията , или заради ЗрънЧовите изпълнения , или заради кражбите ? Според мен , трябва чисто и просто да ги накарат да работят повече и повече - в малка България , няма една магистарала от край до край .... Пример - отсечката от магистрала "Тракия" Чирпан - Стара Загора ..... защо не ги юрнат мангалите да я свършат тая работа ? Ако мобилизират всички работоспособни цигани в СтЗ съм сигурен че за няколко седмици може да се завърши ..... но нали , да не ум скършим хатъра , абе гадни са и това си е !

Use your fist and not your mouth


Тема Re: Гласоподаватели от Лозенецнови [re: Peaceburn]  
Автор rina (roza)
Публикувано26.10.03 16:13



Е , стига и ти си се надъхвал . Само кажи мерси на Бог , че не си изревал като бебе в някоя схлупена барака с родители незнаещи да четат и да пишат. Да те видя тогава ти как щеше да се развиваш като личност и как щеше да разсъждаваш .Лесно ни е на нас. Не оправдавам никого за мързела или делата му, но разбирам какво е да имаш шанс да се развиваш като личност в среда , подходяща за това.
А ти млади господине ,вземи и подготви един проект за завършване на магистралата с наета работна ръка, за която споменаваш..знае ли човек какво ще излезе .

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Гласоподаватели от Лозенецнови [re: rina]  
Автор Peaceburn (хайлазянин)
Публикувано26.10.03 16:38



На мен работата не ми е да правя проект за магистрала , моята работа е да стоя по >12 часа на компютъра и да ме боли гърба после ... а пък за циганите - ами да ти кажа , късмет-а си е късмет , но за всичко са виновни родителите , по бай Тошово време някой да е спирал циганите да учат? Не бяха ли тогава равнопоставени циганските и българските деца ? Защо тогава те си стоят неуки ? Защото ги мързи , и знаят че е по-лесно да се краде от колкото да се работи ! Затова има и един народен лаф : "Човек каквото си направи , никой друг не може да му го направи" , така че - те са си виновни , цялата пасмина - родители , деца, баби , дядовци , хиляди маса народ !

Use your fist and not your mouth


Тема Re: Гласоподаватели от Лозенецнови [re: Peaceburn]  
Автор rina (roza)
Публикувано26.10.03 16:53



Ти какво сега ? Искаш да ти развия тема "психология на етноса "ли ? Само няма нужда да вкарваш толкова емоции , и то негативни , не ти помага с нищо .Циганите си имат своя съдба , която само те могат да променят . ако самите те се променят, което важи и за нас българите .

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Гласоподаватели от Лозенецнови [re: rina]  
АвторAntiMangal (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 17:59



Според мен гласоподавателите от Лозенец не трябва да се обиждат, а просто да се направят на сапун. Лозенец да се изоре до основи. Ако е много скъп вариант да се пусне една бомба за по лесно. Иначе и аз съм за правата на мангала.



Тема Re: Глупости!нови [re: AK47M]  
Автор Пpokoпи (зевзек)
Публикувано26.10.03 18:04



Неее, не е въпроса в това чия бюлетина си подават и кой за кого ще гласува. Споменах само причината, поради която някои не искат да гласуват за някой си. И аз не бих казал, че съм фен на Бай Ганьо или на който да било от настоящите кандидати, ама нека не задълбаваме темата. А иначе това, което правеха братята роми през последните години (разбира се не по собствено желание), никой не може да отрече, че не се вижда! Дано който и да е следващият кмет им намира занимание през и без друго скучните им делници
А за това, че ние съвсем не сме по-лесни от тях, съм убеден, че е така, ама това вече е друга тема...
Айде да ходим да пием по едно-две сега, че от толкова именници днес, не знам как ше се прибираме довечера и по кое време

Всеки неудачник ще ти каже, че успеха не е нищо друго освен късмет



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.