Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 19.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мизерници ...нови  
Автор rina (roza)
Публикувано24.10.03 00:58



Направо съм отвратена от хора, които си мислят ,че могат да си позволяват такива гаври с хората на града.
Първо сутринта слушам по канал 1 ,че в Стара Загора заловен оня ми доктор с 20 кила хероин и той е председател там на нещо си и кандидат за областен съветник....мизерника му нещастен.
После ме канят на концерт организиран от Общинската партия , и понеже свири на моя приятелка познат , отивам и уцелвам как изскача един ти ми "господин " и започва с селски маниер да ми говори да не гласувам за останалите "мекерета "( тази дума използва) и ,че те щели да ни оправят. А преди това строени същите тези другари нескопосано се представяли и един казал :"Ние няма да крадем от общинските пари...или поне по-малко'"
Тези самозабравили се господа наистина ли смятат ,че говорят на стадо овце и ползвайки изхабените вече инструменти на предизборна агитация...като безплатна бира, няколко надути балона и поканени състави ще могат да прикрият некадърността си , умствената си немощ и нескритата си арогантност .Наистина трябва да се ходи по такива събирания за да се види цялата тази пародия на предизборните изстъпления и алчността за власт на самозабравили се парвенюта .

Ужасена съм наистина от мащаба на простащината на така наречените " хора от политическия елит "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ей, вземете се в ръце ...!!!!

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Мизерници ...нови [re: rina]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 13:11



дори сама не съзнаваш колко си права само...



Тема Re: Мизерници ...нови [re: rina]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано24.10.03 14:38



Какъв бил тоя доктор!!????
А политиците са свине, тона е ясно...~!

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема деба [re: rina]  
Автор potrebitel (крем за сърце)
Публикувано24.10.03 16:54



деба и селянина деба-шет е сваля с думи грозни!
Абе еййййй льольо льолин да ме беше питал как
се сваля Ринчето!!!
Той тоа си мисли,че като потропа и ше си почука.
Абе альоооо ,Ринчето е кат мляко бяла и кат мрамор
твръда бе!Питай като не знаеш!!!!
Егасиму простаците!
Теа пичове ена жена не могат да свялят,а се натискат
да ни управляват!



Тема Re: Мизерници ...нови [re: rina]  
Автор artv (-)))
Публикувано24.10.03 16:57



Бех м**** стара ... Че то в СЗ било още по-трагично бе!
И какво? Бира и балон? Това ли им се откъсна на тия?
Еех, евтино се мъчат да ни купят ...
Мекеретат обяснявят, че другите мекерета са по-мекерета!
Общински съветници ... Безмозъчни овце са, но защо мислят,
че и ние сме тъпи колкото тях!?



Тема Re: Мизерници ...нови [re: artv]  
Автор rina (roza)
Публикувано24.10.03 17:41



Трагедията е повсеместна и очевадна !

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Мизерници ...нови [re: Bgpunk]  
Автор rina (roza)
Публикувано24.10.03 17:43



....Те ти текста:..........................Областното и общинско ръководство на Обединения блок на труда оттегли кандидатурата на задържания за трафик на над 20 килограма хероин кандидат за общински съветник от Коалиция Нова левица д-р Диньо Дюлгеров. Д-р Дюлгеров е отстранен и от поста председател на общинския клуб на Обединения блок на труда до изясняване на случая.
Трифон Митев, представляващ коалиция Нова левица е отправил искане дсо Централната избирателна комисия за местни избори в София за оттегляне на кандидатурата на Диньо Дюлгеров, регистриран в листата за общински съветници на Коалиция нова левица под №27.
Както вече е известно, Д-р Дюлгеров и 40-сет годишна старозагорка, с която живее на съпружески начала бяха задържани за трафик на хероин миналата нощ. Наркотикът е намерен в автомобила на
жената, която е работила като дистрибутор на минерална вода. Районна прокуратура поиска да бъде удължено задържането им от 24 на 72 часа. Все още няма повдигнато обвинение, продължават следствените действия по случая, каза пред Дарик наблюдаващия делото прокурор.
Хероинът - 20 кг и 450 грама е открит в специално изработен тайник на дъното на колата, между предната и задната седалка. Пакетите са били облепени с кафяво тиксо и поръсени с червен пипер и чубрица. Наркотикът е бил надушен от специално обучено куче.
По данни на Министерството на вътрешните работи старозагорката е организирала през януари доставка на пратка кокаин от Латинска Америка през Западна Европа за България.

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Мизерници ...нови [re: rina]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано24.10.03 18:05



Оооо, невинна душа! И се учудваш!

Наистина нищо ново под слънцето... особено пък в политиката... То горкото направо се чуди как да се скрие от срам да не ни гледа...



Тема Re: Мизерници ... [re: ДoнKиkoт]  
Автор rina (roza)
Публикувано24.10.03 18:27



Не се чудя....ами за първи път по такъв дебелашки начин ми го извикаха в лицето.Кофти ,че бях твърде назад..за да го репликирам индианеца му с индианец.

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Мизерници ... [re: rina]  
АвторKaa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 23:20



Мизерника му нещастен както ти го наричаш,само до преди седмица се бореше яростно за жвота на всеки свой пациент.Не един човек ходи по тая земя благодарение на него.Никъде не прочетох да са намерили хероин в неговата кола-едно порядъчно дърто Пежо.Пък и всеки е невинен до доказване на противното.Нищо чудно да е просто удобната изкупителна жертва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.