Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 10.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мизерници ...нови [re: rina]  
Автор mark_bg (minavasht)
Публикувано25.10.03 23:50



Смешно по-скоро е твърдението ти, че е смешно твърдението ми :)
А двойното отрицание към поощрението ти да не се боя да не мисля, когато мисля какво мислиш е наистина смешно.
А анонсът ти - принципно от първия твой пост който прочетох е ясен поне за мен и нееднократно съм ти казвал, че мислим еднакво, просто не приемам за приемливо приемането на каквото и да е, за когото и да е , без каквито и да е доказателства :)

Бъди обективна !

PEACE & LOVE


Тема Re: Мизерници ...нови [re: mark_bg]  
Автор rina (roza)
Публикувано26.10.03 00:10



Сравнение, не твърдение !
повече няма да коментирам .

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Мизерници ...нови [re: mark_bg]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано26.10.03 11:56



Новината за въпросния доктор излезе по всички средства за масово осведомяване. Там не направиха разбор на неговите морални качества, набързо и от партията му го изхвърлиха. Не заемам страна в спора, защото това не е спор. Дали е продавал наркотици, тепърва ще се решава в съда.
И колкото и да не вярвам в нашата съдебна система, много малка фигура е докторът, и от малка партия, за да си струва скъпият копромат.
Ама не виждам и защо го правите на "светец", всеки от нас се рови в лайната достатъчно, за да му дадат медал! Това че бил добър лекар, че монтирал климатици хубаво, за минералната вода още по-хубаво, ама това не обяснява наличието на 20 килограма хероин близо до него, нали???

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: Мизерници ...нови [re: Bgpunk]  
Автор Peaceburn (хайлазянин)
Публикувано26.10.03 16:18



Абослютно вярно според мен , ако трябваше само да го натопят щяха да подхърлят няколко дози , но кой ще сложи 20 кг !? 20 кг хероин са си 20 кг хероин , ако се омешат правилно могат да се изкарат хиляди дози , х5лв парчето ... абе просто много .... тоя компромат е прекалено скъп дори и за някоя голяма политическа клечка ! Явно , е имал и друг бизнес човека , какво да се прави , трябва да се яде - в единия случаи филия с майонеза , а в другия ..... дървото :)

Use your fist and not your mouth


Тема infoнови [re: Peaceburn]  
Автор mark_bg (minavasht)
Публикувано26.10.03 20:45



Ако някой от заинтересованите дали доктора е замесен в наркоканал или по не е, иска може да види самият доктор утре в ЦСМП Ст.Загора, което всъщност е работното му място. Дано ако отидете там бъдете водене само от любопитство, а не от обстоятелства.
Доктора вече е пуснат БЕЗ да са му предявени никакви обвинения !
Не е отстранен от работа !
И от утре отново ще спасява НАШИТЕ животи !
А ние ще чакаме следващата жертва на нашите постове тук !

PEACE & LOVE


Тема Re: Мизерници ...нови [re: rina]  
Автор mark_bg (minavasht)
Публикувано26.10.03 20:50



Имах предвид твърдението ти за сравнението ми, което сравнение според твоето твърдение е смешно сравнение !


Бъди позитивна !

PEACE & LOVE


Тема Re: infoнови [re: mark_bg]  
Автор rina (roza)
Публикувано26.10.03 22:01



Да е жив и здрав!
А ти не инсинуирай жертви тука .Сам си си жертва на собствените си представи за такава .

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: infoнови [re: mark_bg]  
Автор Peaceburn (хайлазянин)
Публикувано26.10.03 23:23



е ... аджеба , какво е станало с тия 20 кила дрога ? или просто са си ги измислили за да го приберат на топло ?

Use your fist and not your mouth


Тема Re: infoнови [re: mark_bg]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано27.10.03 09:12



Ми добре! Интересно ми е, тоя обречен тон на постингите, как го постигаш?
Тренираш или ти е вродено да звучиш мрачно?

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема що ве...нови [re: rina]  
Автор (непознат )
Публикувано27.10.03 12:22



Тва докторчето, виждаше ми се подходящо момче - развъртяно едно, оправно, с усет в търговийката и предприемчиво. Ей такъв човек може да оправи града!

Ама кой ходи на предизборни концерти - ходи се само на софри и банкети, поне нещо да хапне и пийне човек на техна сметка преди да почнат те за наша сметка да ядат и пият.

А ако не те канят на такива активни мероприятия се ходи на рожденни дни, именни дни, сватби кръщенета и на гости без покана.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.