Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 14.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Стара Загора- Град или Едно голямо село????  
АвторMangala s Karucata!!! (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:57



Tova e osnovniqt vapros koito mi se varti iz glavata veche ot dosta vreme. Zashto li shte popitate vie. Ami sluchaino nqkoi ot vas da e zabelqza kolko mnogo KARUCI se dvijat naposledak iz centralnite ulici na grada ni Absoliutno selska kartinka i napravo mi stava jalko za moq inache krasiv grad. Za tova edinstvena otgovornost spored men trqbva da se tarsi ot nashiq velik kmet. Abe mamka mu sprete gi tiq karuci nqma ulica po koqto da ne se dvijat smushtavat dvijenieto i kakuv imij samo ni izgrajdat v ochite na gostite na grada. Tragnali mi mangalite kam toplivo ot lozenec mamka im shte minavat ot drugade tolkova li nemoje da se izmisli neshto, idat izbori idat praznici a na nikoi ne mu dreme kakvo stava iz grada, a toi se prevrashta v egati dolnoto MANGALSKO KARUCARSKO SELO.



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: Mangala s Karucata!!]  
Авторpotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 09:27



Tва си е твой проблем ве пич горски.
Прочети ЗДП-тва са си напълно законни
участници в движението.Имат право
да съществуват и да се движат където
си искат.



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: potrebitel]  
Автор engi (standard)
Публикувано26.09.03 14:42



Stara Zagora si e goliamo selo i bez karucite!



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: engi]  
Авторrina (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 20:07



Село друг път . Ако чакаш от колите , които се движат по улиците на града да ти се качва имиджа.....много ти здраве. Каруците му пре4ели.."на крива ракета...космоса и пречи "



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: rina]  
АвторZaraliiski MANGAL (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 21:18



li4i si kolko mileete za grada. Zabiti pred kompiutrite pred vashia virtualen sviat n osaznavate realnosta navun. A taq rina uj se pishe golqma gradoliubka patka zaspala ako ne ti prechat si otivai na selo qvno i mangalite ne vi prechat taka li da vi razbiram a predi vreme dechica nevrastni beshe zabraneno na karucite da se dvijat iz grada ami shtom im e pozvoleno dai po centralnata da cukat. A ne setih se da im se pozvoli da si pasat konete v gradskata NALI NE VI PUKA I NE VI E PROBLEM. Ama taka e Bulgarite sme budali za tva ni se kachva vsichko na glavata.
Kajete pone sram me e!



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: Mangala s Karucata!!]  
АвторZaraliiski MANGAL (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 21:32



Ama kakvo li se chudq kvo vi shte vi puka na vas. Taka e navsqkade na obshtestvoto ne trqbva da mu puka e v USA ne im puka zatova sa na tova dereje.
I kak nqma posle komunist da e kmet to da beshe komunist kato komunist nekadurnik neshtasten.



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: Mangala s Karucata!!]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано26.09.03 23:48



Като си тръгнал да милееш за имидж, що не се научиш да пишеш и да мислиш ?
Тровиш хората тука с тъпизми.Айде стига, като си на 15 и майка ти ти стиска пъпките пред хората и имаш проблем от това..не си го изкарвай на циганите.

Да догоним Америка на съветска скорост!


Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: Mangala s Karucata!!]  
Авторmehmed_16_m_stz (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 02:44



Mne qvno ne si me razbral pravilno punk i to bg Nqmam nishto protiv mangalite a imam protiv neveroqtnoto kolichestvo karuci koito sa bukvalno navsqkade, neznam dali tova e problem za horata poseshtavashi t.n. forumi no dosta hora veroqtno po golemi ot vas gospodin punk ne smqtat taka, vkliuchitelno i az. Pravilno li se izrazih mda ei sega otivam da se namaja s oxy i da praznuvam 16 god si rojden den a da i da zapomnq - Da Glasuvam za moq liubim kmet Evgeni Jelev. Aide zasega tolkova che mama mi se kara che stoq do kasno i si pisha s nepoznati



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: mehmed_16_m_stz]  
АвторZaraliiski Mangal na ime mehme (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 02:47



A posledno kolko li hora v tozi forum naistina sa ot Stara Zagora? Abe vie mai ne ste zapoznati mnogo sas situaciqta koqto se muchq da vi formuliram.



Тема Re: Стара Загора- Град или Едно голямо село????нови [re: mehmed_16_m_stz]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано27.09.03 15:40



През оная работа ми е дали има каруци или мерцедеси по улиците.
И да го начукам на любимия ти кмет. Ама имах тема по въпроса, не ща да се повтарям.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.