Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 4uh za stara zagoraнови  
Авторcurious (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 19:40



4e bila na vtoro misto sled sofia po standarta.

Kakto i nai krasivia grad.Tova ofitzialno potvardeno li e?

Spored men hich ne taka ako se sadi po moiata zaplata



Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: curious]  
АвторMon4i (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 22:49



Kade go 4u tova?



Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: curious]  
Авторчyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 23:45



След София има поне 10 града с по добър стандарт от Стара Загора например : Пловдив, Варна, Севлиево и т.н.



Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: чyвaщ]  
Авторot selo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 14:32



Varna e tap grad.Imat kasmet che sa na more



Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: curious]  
АвторBlandings Castle (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 17:28



Доколкото знам, стара загора е на 3 мявсто по средна заплата, след София и Враца - но във враца са много безрабтните и тези от АЕЦ -Козлодуй вдигат много нивото(средната заплата я смятат само сред работещите).
По размер на инвестициите е на първо място (но май е заради големите пари в Марица Изток).
А иначе стандарта - според мен за критерий може да се използва кои от големите вериги магазини са в даден град:
Метро, Била, Технополис, Техномаркет.
Доколкото си спомням ги има в София, Пловдив, Варна, Бургас и Стара Загора.
Аз живея в София(имаче съм от Стара Загора) и доста познати, които работят из разни дистрибуторски фирми ми казват, че Старозагорските им подразделения са сред най-сериозните по оборот - откъдето е логичния извод, че шом продават много, значи и стандарта е добър.
А колкото за красивото - наистина си е много красив, но аз май съм пристрастен.
Но все пак, като мина по Методи Кусев, ми е много приятно. Чакам да довършат и долната му част.



Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: Blandings Castle]  
Автор rina (roza)
Публикувано18.08.03 23:27



Така си е

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: curious]  
АвторEdna jena (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 00:14



Stara Zagora e 2-ra v Bulgariq po skupotiqta sled Gabrovo.



Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: curious]  
Авторwudugirl (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 12:43



интересни мнения,хора различни.Какво да кажа аз-за стандарт-прекалено е скъп,прекалено,дори Бургас,а и в някои отношения и София,са по-евтини;не мога да разбера защо всички го харесват-дали заради заведенията,магазините,или просто защото е голям;заплатите-ами тя и моята не е кой знае какво,щом единия месец купувам едно за да се откажа от другото,и да са живи мама и тати,че сам човек с една заплата в тоя град не може да се издържа;хората-е,тва е най-голямото чудо-хората тук сме хубави,но много лошо гледаме,еснафи сме,големи клюкари,от една дума могат да ти объркат живота;
Та за какъв град,стандарт,и тем подобни говорим-ние сме си едно голямо село,а изведнъж всички станахме големи граждани.



Тема Даннинови [re: Blandings Castle]  
АвторSPideR (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 14:28



Информацията ти не е много вярна. София и Враца са на първите две места по-индекс на човешко развитие, в което освен заплатите се включват много повече показатели.
Отнсно заплатите, във Враца освен АЕЦ, големи заплати получават и в други големи фирми като HOLCIM, например. Проверих и безработицата там, по-последни данни не е толкова голяма около 14 %, което е около средното за страната.



Тема Re: 4uh za stara zagoraнови [re: wudugirl]  
Авторzashto (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 17:08



Zashto selo be?

Imame si opera,visshi uchebni zavedenia,park,zoopar,zeleni ulitzi,stadion,konna baza,teatar,gimnazii

Kvo selo?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.