Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 06.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Само едно въпрос4е?нови  
Автор rina (roza)
Публикувано04.07.03 23:30



От време на време се сещам да надникна в това уж наше клуб4е. Преди имаше що годе някакъв диалог тука, имаше полемики, хумор и добронамерени зака4ки. Даже в този клуб се запознахме с хора, с които още и още си имаме 4удесни приятелски взимоотношения.И понеже все пак е клуб " Стара Загора " е нормално заралии да пишат и да разменят мисли и тука. Знаете винаги сме били обвинявани ,4е сме били еснафи..заралиите. Това винаги ме е хвърляло в справедлив гняв и съм защитавала ревностно града си , имайки предвид своите приятели и обкръжение, сред които няма такива . Но забелязвам нещо интересно......понякога под разли4ни форми..визирам и тук...май доказваме това..Ако някой изобщо про4ете това....как мислите..еснафи ли сме ( каквото и да зна4и това...тесногръди,гледащи само себе си и нехаещи, до момента в който се наруши собственото им благополу4ие ). И неволно прехвърляме тези си "ка4ества " и тука ..не знам Но клуба определено е един от най ску4ните в Дира. Този ,който го е регистрирал какво ли е намерявал..да стане като справо4ник на фирми или форум на глупави реклами..едва ли .
Слушам ви.

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Само едно въпрос4е?нови [re: rina]  
Автор Tia Nicol (сериозна)
Публикувано05.07.03 16:23



Напълно съм съгласна с тебе, не може вече лаф да става, само клюки и обиди напоследък може да се срещнат(като например този на неква си там Соледад)Иначе имам си аз една идея като ни е станало скучно в този форум ,защо не се преместим на ново по-удобно място,там купонът може да започне отново-начисто така да се каже .Та има едно такова място дето са регистрирани само 8 (!!!) потребителя , ама си е чисто наше старозагорско-



Once newer knows

Тема Re: Само едно въпрос4е?нови [re: rina]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано06.07.03 12:12



май никой няма време да пише в нета...
Или поне да го прави смислено...

всичко това горе е глупост!


Тема Re: Само едно въпрос4е?нови [re: Bgpunk]  
Автор rina (roza)
Публикувано06.07.03 14:39



..Надявам се да е тази при4ината.... Явно в другите свестни форуми..само безделници пишат

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Само едно въпрос4е?нови [re: rina]  
Автор 3apaлия (творец)
Публикувано06.07.03 22:15



E, не знам защо се отчайвате толкова много... И тук има готини хора!

В момента нямам възможност да пиша често - ходя на курсове по рисуване към МЕИ-то в София - така или иначе мен си ме кефи Зарата и хората в нея! За заралийки чувам само добри отзиви от хора от други градове!

Горе главата! Може да си спретнем среща на клуба по-нататък - стига да има желаещи... ;)


До скив! ;)



Заралия

Разнообразието винаги е било извор на свежест и кръвта на живота! ;)


Тема Re: Само едно въпрос4е?нови [re: 3apaлия]  
Автор rina (roza)
Публикувано07.07.03 09:10



Никой не се е от4аялРазсъждаваме ,пишейки за психологи4еските характеристики на заралии, визирайки клубна активност
А като гледам....за едно каре ставаме да се съберем

Нищо ново под слънцето...


Тема Ринче,нови [re: rina]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано10.07.03 12:53



Кво те е натиснала депресията?



Тема Re: Ринче,нови [re: AK47M]  
Автор rina (roza)
Публикувано10.07.03 23:51



Глупости ..аз и депресия.Остава ли време за такива екстри

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Ринче,нови [re: rina]  
АвторGLOBUL (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 15:06



Seriozno e golqma skuka tuka v toq forum,tolkova li nqma za kakvo da se pi6e?Ne znam kak sa forumite na drugite gradove ama tuk za 10 dena ne vidqx edna nova tema.Ne 4e se oplakvam ama qvno vsi4ko ni e nared 4e nqmame za kakvo da pi6em.A pak aka se seti nqkoi za ne6to interesno da pi6e 4e ina4e 6te zaleze foruma.Aide do skoro ot men.(az 6te otkriq edna tema da vida dali 6te ima 1 da mi otgovori)




Istinata e nqkade tam!!!



Тема Re: Само едно въпрос4е?нови [re: rina]  
Автор 3apaлия (творец)
Публикувано17.07.03 21:02



Тогава не виждам проблем карето да пием по кафе.... ;) Някакви предложения?Аз в събота се прибирам в Зарата... ;)



Заралия

Разнообразието винаги е било извор на свежест и кръвта на живота! ;)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.