Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 30.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема НТБ-Мираж не им вервайте !!!  
Авторизлъraнa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 10:30



егистрирах се на борсата преди малко повече от месец,тъй като ми хареса оферта за работа публикувана в Бизнес поща.Попълних си всички документи, платих си 12 лева и зачаках да ми изпратят документите на рабитодателя.Чаках аз една седмица след което отидох на място да попитам какво става има ли отговор,наели ли са вече някой.От борсата ми казаха че мястото е заето още преди 2 седмици !?!?!!!? и работодателя нямал намерение да си взема нов човек. Та колко ли още такива фалшиви оферти се публикуват всяка седмица и колко ли още хора като мен си дават парите на вятъра. Та другия случай пак с тази борса извикаха ме на интервю за секретарка.Всичко точно,имам PC грамотност,езици ит.н. Та след интервюто което мина доста добре и се проведе в присъствието на борсовата агентка ,разговарям аз с нея и я питам кога да се обадя да питам за резултат.Та тя ми казва"не се надявай на положителен отговор, на учудения ми въпрос защо тя се аргументира по следния начин "Следващия път си сложи по-ярко червило и малко по-такива дрехи..."
Ето как трудовата борса по-най "коректния" начин намира работа на клиентите си.



Тема Re: НТБ-Мираж не им вервайте !!!нови [re: излъraнa]  
Авторmagare (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 11:06



Po printzip posredni4eski byura za rabota ne biva da vzimat pari ot tezi koito tarsqt rabota ,a samo ot rabotodatelite.Taka e v po tzivilizovaniq svqt.V bg qvno pak se namirat tarikati koito vzimat ideq ot zapad i q pobalgarqvat s tzel da skubqt naivniq narod.
ne 4e tuk nqma mo6enitzi ama v bg ste vse ote mnogo naivni.



Тема Re: НТБ-Мираж не им вервайте !!!нови [re: излъraнa]  
Автор tonyto (момиче)
Публикувано29.03.03 11:07



Аз също съм регистрирана в тази трудова борса.За една година ми се обадиха точно 2 пъти.Ходих на две интррвюта, но нямаше резултат, в смисъл че не ме избраха.Незнам може и в мен да е причината!
Но си права, че в "Миража" използват разни трикове за да си набират клиенти.Но и те са си прави за тях.Докато има има балъци, които да им се "връзват".Не е луд този дето яде баницата, а този който я дава

На този адрес ще намерите повече инфо за мен:
http://geocities.com/tonytobg


Тема Re: НТБ-Мираж не им вервайте !!!нови [re: magare]  
Автор 3apaлия (творец)
Публикувано29.03.03 15:05



Ти що не пишеш по темата "Кеф"? А, лошо момиче!!!! ;)



Заралия

Красивата природа има едно име - жена. И тя винаги е била стимул за творческата мисъл.


Тема НТБ-Мираж вервайте им!!!нови [re: излъraнa]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано31.03.03 13:07



Аз пък съм доволен, обърнаха ми много внимание и още на втората седмица ходих на интервю и ме наеха. Вече почти година си работя.
Всичко е късмет. Успех!



Тема Re: НТБ-Мираж не им вервайте !!!нови [re: излъraнa]  
АвторWUDUGlRL (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 14:59



Всички частни борси са такива,но нима на мираж таксата вече е станала 12лв.,тия не си губят времето.Да ти кажа от личен опит, че работодателите в зарата търсят кинозвезди за по 100лв.,изглеждащи перфектно.Лично ми го казаха преди време в бюрото по труда,ако не си суперизглеждаща просто каквито и дипломи и знания да имаш-нямаш шанс,другия начин е да разтваряш широко крака.Третия и най-сигурен е връзкарството-да са живи и здрави връзките.
Желая ти успех в търсенето на работа-мислила ли си за работа по морето...



Тема Re: НТБ-Мираж не им вервайте !!!нови [re: излъraнa]  
Автор Marina_46 (непознат )
Публикувано04.04.03 00:46



И аз се регистрирах там преди около 3 години. Нито един път не са ме викали. Дори един път беше обявено място по моята специалност от Бюро по труда и от Мираж. Аз се обадих в Мираж, казаха да дойда да си взема направление. Отидох и го взех, но от бюро по труда. За какво ми е посредник в този случай? Но в предприятието срещнах жена от Мираж, която едва ли не ми дигна скандал, защо не взех бележка от тях. И ми провали всичко. А бе мошеници на гърба на безработни хора.



Тема Re: НТБ-Мираж не им вервайте !!!нови [re: излъraнa]  
Авторkpaб (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 15:22



Единствената свястна тр. борса в Стара Загора е Бюрото по труда и съвсем малко може да вярвате на частна борса Контракт

Мираж са пълни капути и обслужват бандитско-мафиоткият капитал в града - пък той хляб не дава



Тема Re: НТБ-Мираж не им вервайте !!!нови [re: kpaб]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано21.04.03 16:32



Ех де да беше така...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.