Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 28.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Некоректни работодатели!!!  
Автор tonyto (непознат )
Публикувано29.03.03 09:43



Здравейте!
Безработна съм и естественно ходя по много интервюта за работаТова е нормално, но истината е че много работодатели буквално се гаврят
с теб.Тук мисля да споделям опита си с такива некоректни работодатели в СЗ.

1.Ако попаднете на обяви за издателски къщи бягайте на далеч.Най- много да Ви накарат да ходите по градове и села да продавате книжки.В това също няма нищо лошо, но в предварителното интервю те въобще няма да Ви кажат за каква работа става въпрос.Такава фирма се намира в Новия търговски център, на 5 етаж, офис 1
2.Има един господин Николов, който е шеф на издателство за учебници в СЗ.Та този господин ми определя срещи по разни кафенета , като уж провеждахме интервюта.Да речем няма нищо лошо в това, но да ти казват че имаш много хубави очи едва ли е част от интервюто.А аз глупачето си загубих 3 седмици да ходя на интервюта с въпросния господин с надеждата че ще намеря работа,единственно смелост ми вдъхваше приятеля ми който идваше с мен.
3.Обявите за работа във в. "Бизнес поща".Имайте предвид че по- голямата част са на некоректни работодатели.Ако се обадите по обява и Ви кажат, че не дават никаква информация по телефона(такава и на място няма да получите)- БЯГАЙТЕ!


Това за сега от мен!Предлагам тук във форума да си обменяме опит и информация по въпроса.Пожелавам Ви успех в търсенето на работа и си отваряйте очите!




Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: tonyto]  
Авторизлъraнa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 10:15



Аз също отидох на интрвю с въпросните работодатели от пловдивската издателска къща.Нали набирали млад персонал за всичките си отдели и аз реших да се пробвам.Подборът наистина е "много прецизен", защото още по телефона те питат имаш ли висше образование.Още тогава попадаш в някаква си там тяхна група. Та отидох аз на срещата,но шеф-а беше всъщност шефка, на не повече от 22-23 години.Доста хора като кандидати се бяха събрали, но всеки излизаше разочарован. Та въпросната шефка още от вратата започна да ми говори на "ти" и да се държи доста надменно.Не спираше да ме оглежда,даже взе да ме разпитва откъде съм си купила шала, полата !?!?!?!?!Ама какво ми било висшето образование, какви езици зная
а накрая ми съобщи че най-много хора се набират в разпространителния отдел (ама все вишисти искат разбирате ли).Тръгнах си бясна.



Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: tonyto]  
Автор Bgpunk (Селкор)
Публикувано31.03.03 11:27



На работите,дето взимат лесно-винаги си прекаран!На тия дето вземат трудно-все някой е по-добър или с повече връзки.И аз исках да си сменя работата,представих се добре на конкурса,после ми казаха -взели са по-младият!Аз тогава бях на 28,а оня бил на 26!
Смях се като идиот,докато не ми стана много гадно..от това,че съм стар и на 28 не ставам за нищо.Сега съм на 30 и май съм свършен съвсем.



Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: tonyto]  
Автор Marina_46 (непознат )
Публикувано04.04.03 00:59



А какво тогава да кажем ние, над 40? Нали трябва стаж за пенсиониране? Голяма безработица и много малък шанс, че ще вземат точно тебе, а не някой друг. Но говорим за некоректни работодатели. Не отклонявайте темата. Внимание !!! Собственници на "Бакхус" наемат хора и не им плащат. Познавате ли други такива?



Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: Marina_46]  
АвторVARAHllL (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 19:29



Целта им е да ни направят чужденци....знаете за кого става въпрос



Тема ?нови [re: tonyto]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано18.04.03 15:40



Naistina li sa ti hubavi ochite? Stoto i az imam izdatelstvo.



Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: tonyto]  
Авторkpaб (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 15:21



Единствената свястна тр. борса в Стара Загора е Бюрото по труда и съвсем малко може да вярвате на частна борса Контракт

Мираж са пълни капути и обслужват бандитско-мафиоткият капитал в града - пък той хляб не дава



Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: tonyto]  
Авторpri6elka (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 15:14



Да си го кажем, направо в Стара Загора работа неможе да се намери по "нормалният път". Няколо пъти съм била в Англия на бригада и може да се каже че владея английски, както обичат да изискват по обявите, но за съжаление нямам никакъв документ,а работодателя го изисква.Защо не си поговорим малко, за да покажа какво ми е нивото,защото той него владее.Абсолютни тъпанари и неграмотници набират персонал с такива знания които те самите ги нямат.А да не говорим какво е заплащането, неможе да стоиш 12 часа на крак за 130 лв. (магазини Апетит)и на тръгване от магазина да ти проверяват чантата да не би нещо да си откраднал.И още много, много примери могат да се дадат.Ние сме си виновни, защото се оставияме така да се държат с нас.



Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: tonyto]  
Авторminavasht (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 05:34



ot mnogo godini sum izvun Bg i sluchaino zabeliazah kluba za rodnia grad. tezi neshta, za koito govorite sa ujasni. 12 chasa na krak za $ 65 na mesec, neprofesionalni interviewta i otvratitelno otnoshenie...az ne mislia, che veche shte sum v sustoianie da oceleia v Stara Zagora. Bg niama li da se opravi nai-nakraia?



Тема Re: Некоректни работодатели!!!нови [re: minavasht]  
Авторpri6elka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 12:58



i az tova se pitam ??????????/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.