Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 30.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хей, наштееее!  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано08.02.03 00:27



Къде сте брееее!?
Дайте да се преброим и да се поразмърдаме - време му е да се зарязват лозите, няма се излагаме я!
Аре мернете се наоколо, че глей кво става с клуба тука...
Трябва спешно да се вземат мерки!
Давайте предложения къде и кога да идем да си боядисаме езиците червени, че му мяза вече...



Тема Re: Хей, наштееее!нови [re: Cнeжaнka]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано09.02.03 16:55



Готово. Ама ако Потребителя го няма, и мен ме няма.



Тема Re: Хей, наштееее!нови [re: AK47M]  
Автор rina (roza)
Публикувано10.02.03 17:25



гледай го,4е и условия поставя..4е кой те пита бе...не стига 4е си се покрил като иракски терорист



Тема Re: Хей, наштееее!нови [re: Cнeжaнka]  
Автор rina (roza)
Публикувано10.02.03 17:27



Снегуро4ке..ти мина ли ве4е рехабилитацията..4е ве4е си мислех,4е не крака ,ами ръ4и4ките си повредила...и земи се стегни,4е ако лозите 4акаха тебе,вино немаше да има :))).на 2 какво мислиш правихме а :))))) ама заради тебе можем повторим



Тема Абе, Готината,нови [re: rina]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано11.02.03 09:00



давай да се вземем сериозно в ръце и да повторим процедурата. Че на мен все ми се струва, че нещо не сте зарязали като хората...
А и ти си ключова фигура. Без теб няма ни Потребител, ни АК... Че и МГ-то като види, че остава сам, без брата си по оръжие, нищо чудно и той да се отцепи...
Така че - стягай бърже редиците, преброявай оцелелите и да се мятаме на лозите! А и ако на Новагодин му е останала някоя от ония бутилчици с люти питиета, да се понапарииим.... равни няма да имаме! :)



Тема Re: Абе, Готината,нови [re: Cнeжaнka]  
Автор potrebitel (крем за сърце)
Публикувано11.02.03 10:05



здравейте



Тема Re: Абе, Готината,нови [re: Cнeжaнka]  
Автор rina (roza)
Публикувано11.02.03 11:08



..Снегуро4ка ти сомневаешься в нашеми способностями ...Я гледай ти какво правиш..с маги4еска пало4ка махнула и кто появился..Потребител4е наше любимое ..АК47М..будет рад .
После не викай кой бил клю4ова фигура ...Ти си нашата гордост тука :)) Сега сериозно..давай да решаваме ..винопиенето кога ще е (за Новагодината ракия не ми говори,4е още ми е изтръпнал езика :)



Тема Всички ние...нови [re: potrebitel]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано11.02.03 12:14



се радваме да те видим, Потребителю:)
Надявам се този път да уважиш ако не нас, то поне виното, което се каним да изпием заедно.



Тема Айде сеганови [re: rina]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано11.02.03 12:23



да не спорим кой ква фигура е - това би отивало да се прави повече в компанията на литър червено :)
Така че - дайте по същество.
На мен ми се струва подходящо да се сберем в четвъртък вечер, на 13-ти февруари, в 19,30 часа в бившия "Ситалк", напрамер. Там има големи софри, така че няма да е проблем да се сместим всичките на едно място.
Ако някой има други предложения, да си казва бърже!
Ринка отговаря да уведоми по телефона тези, които не са прочели това, та да мое тумбата да е пълна.
Поканени са всички знайни и незнайни членове на клуба и Потребителя! :)



Тема Re: Айде сеганови [re: Cнeжaнka]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано11.02.03 18:19



Става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.